Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bilmiyordum teşekkürler. ne işe yarıyor araştırmak gerek 

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    İkinci hat olarak kullanabilirsiniz. Ya da fiziksel simden kurtulabilirsiniz.
  • cream cheese kullanıcısına yanıt

Aynen öyleymiş ama henüz bizde sakat iş alttaki videoya bakarsak  

• Arkadaşlar kılıf ve ekran koruyucu ne kullanıyorsunuz? Apple'ın deri kılıfları güzel görünüyor ama 500 tl bir kılıfa vermek bana makul gelmiyor verene saygı duyarım. Muadili en yakın benzer deri kılıf var mı tavsiye edebileceğiniz? Ekran koruyucu da tam kapatan kenarlardan toz girmeyen tavsiyeniz varsa sevinirim. Epeydir ilk nesil SE kullanıyorum kılıfsız koruyucusuz baya uzak kaldım sektörden.

• turcoblanco kullanıcısına yanıt

spigen tercih ettim. Hem kılıf hem ekran koruyucu olarak. Uag Tr 12lere uyumlu kılıflarını satışa sunsun, bir de UAG alacağım. Zira UAG kılıf işinde çok iyidir.

spigende tough veya slim armor tercih edebilirsiniz. Gerçi hemen hemen tüm kılıfları askeri standart derecesinde düşme testlerinden geçmiş olsa da tough armor kendi içinde standa sahip olması nedeniyle başka bir konumda.

bir de ultra hybrid s i beğeniyorum ama aşırı pahalı ve zor bulunuyor.

ekran koruyucu olarak da spigenin kolay uygulanabilir modellerinden tercih edebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün önce aldığım iphone 12 mini'yi ekranı küçük geldiği için satmayı planlıyorum ankara için elden teslim olarak, ilgilenenler dm atabilir

• Arkadaşlar iphone 12 128 GB alacaktim fakat istanbul'da akasya avm de ki Apple store kapalı. Capitol Troy mağazasında da 128 GB hiç kalmamış. Kısacası ne teknosa ne turkcell oralarda da yok. Stoklar ne zaman yenilenicek bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan1910

3 gün önce aldığım iphone 12 mini'yi ekranı küçük geldiği için satmayı planlıyorum ankara için elden teslim olarak, ilgilenenler dm atabilir

renk kapasite ve fiyat bilgisi alabilir miyim?

• İphone 12 ile aranıza katılıcam fakat bir türlü renk seçemediğim için katılamıyorum

Mavi, Siyah, Beyaz olmak üzere 3 renk arasında kaldım. Aslında en favori renklerim Mavi ile siyah bir türlü karar veremiyorum. Canlı olarak sadece maviyi gördüm gayet şıktı fakat ilerde sıkar mı diye düşünmüyor değilim.

Yardım edin

• ranegade95 kullanıcısına yanıt

Siyah aldım. Çok memnunum. Mavinin arkası çok cırtlak olmuş. Siyah kesinlikle bütün olarak çok şık duruyor. Bu arada pro serisi için kesinlikle pasific blue. Onda çok güzel duruyor mavi renk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 8 Ocak 2021; 19:21:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

Siyah aldım. Çok memnunum. Mavinin arkası çok cırtlak olmuş. Siyah kesinlikle bütün olarak çok şık duruyor. Bu arada pro serisi için kesinlikle pasific blue. Onda çok güzel duruyor mavi renk...

Evet mavinin arkası çok cırtlak fakat siyahı canlı göremedim videolardan gördüğüm kadarıyla söylüyorum çok boğuk bir siyah duruyor iç karartıyor gibi. Yoksa gönlüm siyaha kayıyor. Pro alabilseydim kesinlikle tercihim Pasifik mavisi olurdu

Edit: Son olarak kılıfa kullanacağım için videolara baktım siyaha kılıf yakıştıramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 8 Ocak 2021; 19:36:19 >
    Beyaz ... Kenarların alüminyum olması ayrı bir hava katıyor.
  • burakay27 kullanıcısına yanıt

Benim de beyazda yan çerçeveler gözüme batıyor. Siyahta ise ekran ve yan çerçeveler tam bir bütünlük içerisinde...Beyaz kadar olmasa da kılıflar hangi renk olursa olsun çok da sırıtmıyor. Mesela haki ve siyah, kırmızı ve siyah veya füme ve siyah gayet uyumlu oluyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 8 Ocak 2021; 20:39:5 >
  • quote:

Benim de beyazda yan çerçeveler gözüme batıyor. Siyahta ise ekran ve yan çerçeveler tam bir bütünlük içerisinde...Beyaz kadar olmasa da kılıflar hangi renk olursa olsun çok da sırıtmıyor. Mesela haki ve siyah, kırmızı ve siyah veya füme ve siyah gayet uyumlu oluyor....

Peki şöyle bir şey duşmuştum o doğrumu? Siyah koyu lacivert gibi mi duruyor?

Hayır kesinlikle siyah tam siyah gibi duruyor. Tavsiye ederim. Maviyi canlı olarak gördüm. Beyaz ise yan çerçeveler gözüme batacağı için istemedim. Geriye zaten sadece siyah kaılıyor. Turuncu gibi kırmızı rengi ve soluk benizli yeşilden hiç bahsetmiyorum bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

Beyaz ... Kenarların alüminyum olması ayrı bir hava katıyor.

Beyazda yan çerçeveler çok güzel dururken kameranın etrafındaki karenin gözükmüyor oluşu sinirimi bozuyor. Telefonun arkası komple beyaz bir renk gibi duruyor. Yoksa direkt beyaz alırdım tek sevmediğim her renkte kamera etrafındaki karenin hatları belirgin iken beyazda belirgin değil.

• quote:

Hayır kesinlikle siyah tam siyah gibi duruyor. Tavsiye ederim. Maviyi canlı olarak gördüm. Beyaz ise yan çerçeveler gözüme batacağı için istemedim. Geriye zaten sadece siyah kaılıyor. Turuncu gibi kırmızı rengi ve soluk benizli yeşilden hiç bahsetmiyorum bile...

Maviyi cırtlak olmasından dolayı eledim gibi. Siyah ile beyaz arasındayım teşekkür ederim.

• FthK. kullanıcısına yanıt
    Hocam siyahta da kenarlar macun çekilmiş gibi duruyor. Siyahta çerçeve çizgileri daha kalın görünüyor. Bunun sebebi de yandaki alüminyum renginin de siyah olması...
    Hocam o dediğiniz görüntüyü ben çok beğendim. Şeffaf olması da bence ayrı bir hava katıyor.
  • burakay27 kullanıcısına yanıt
    Evet xr ve 11’de çerçeveler çok kalın olduğu için iyi olmuyordu siyah renkte. Ancak bunda zaten çerçeve ince olduğu için benim siyah renk 12’de baya hoşuma gitti. Şu ana kadar da memnunum...
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.