Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.792
Cevap
261
Favori
1.012.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Stoğa girmesini bekliyordum ne zamandır, bilgilendirme için saolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla kaptım çok sağol hocam ya biter stoklar yakında acele edin.

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]
  • Ben 11 için spigen 27w f210 şarj seti almıştım , ateş ediyor resmen :)) gayet memnunum kendisinden demekki 12 lerden şarj aleti çıkacağını önceden hissetmişim :)

• bir de iphone 12 amazon a gelseydi...

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Bu baseus wings kılıf nasıl hocam kalınmı zar gibi incemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkdesign

bir de iphone 12 amazon a gelseydi...

aynen bende orayı bekliyorum. hem apple'a göre iskontolu satar hem de garanti konusunda apple'la kapışır Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

• BlackLead kullanıcısına yanıt

iskontoyu da geçtim hocam, nedense amazon hariç bir yerden alışveriş yapasım kalmadı hem geçmiş tecrübeler hem burada okuduklarım sayesinde.. onlar da inadına getirmiyorlar bakalım ne zaman satışa çıkacak :)

• Amazon'un halen iphone 12'yi satışa sunmamış olması skandaldır resmen. Bununla alakalı sağlam bir mail attım kendilerine. Siz amazon'sunuz kendinize gelin ne yapmaya çalışıyorsunuz dedim genel itibariyle :D Biraz abartmış olabilirim yalnız. Hesabımı banlamazlar umarım Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt

hocam yılbaşı indirim gelirse kesinlikle pro modelini alın daha sağlam kasa bu kadar beklediniz sizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 10 Aralık 2020; 15:32:11 >
  • Le7els kullanıcısına yanıt

Hocam durun aklıma girmeyin ya :) Pro hem daha sağlam hem de daha premium duruyor kesinlikle. Silver ve pasifik renkleri ikisi de güzel ama o kadar para vermeye gönlüm el vermiyor açıkçası. Bir şekilde ödenir mesele o değil de 3.500 lira fark gerçekten fazla. 13-13.5k olsaydı alırdım ama psikolojik sınırı aşıyor benim için.

Kısa zamanda 500-1000 tl gibi indirimler yakalayabileceğimizi düşünüyorum o yüzden bekliyorum açıkçası. Dediğiniz gibi yılbaşında da olabilir. Bakalım, 1-2 hafta daha bekler Apple'dan siparişi veririm olmazsa napalım..

Ne ararsan bulamıyorsun ki ürün çeşitliliği çok kötü malesef yeni çıkan ürünleri ekleyemiyorlar

aynısı 12 içinde geçerli tabi şöyle 9 a falan düşse daha mantıklı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

aynısı 12 içinde geçerli tabi şöyle 9 a falan düşse daha mantıklı olur.

turkcell e uğradım bugün 9998.67 TL fiyat çıkıyor 12 64gb a

mini yi bekliyorum ben yarın satışa çıkar mı acaba ?

birde 64gb yeter mi 4k video çekimi yapılırsa dolar hemen hafıza

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Nasıl o fiyat çıkıyor hocam? 11 bin ₺ değilmi cihaz Turkcell indirimmi yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: BombSquad34

Nasıl o fiyat çıkıyor hocam? 11 bin ₺ değilmi cihaz Turkcell indirimmi yapmış

Dijital operatörden bildirim gelmiş 1000tl indirim diye

Valla iyiymiş

hocam mini bana sorarsanız tercih etmeyin hem şarj konusunda hemde küçük ekran boyun fıtıgı ve göz bozuklugu yapıyor. 128 alırsanız daha iyi olur her yeni ios sürümünde kapladığı boyut artıyor buna göre uygulamaların boyutuda artıyor. heryeni telefonda kamerada iyileştiği için çekilen fotografların kaliteside artıyor böylece kapladıgı yerde artıyor. ama seneye satarım 13e geçerim diyorsanız 64 alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

hocam mini bana sorarsanız tercih etmeyin hem şarj konusunda hemde küçük ekran boyun fıtıgı ve göz bozuklugu yapıyor. 128 alırsanız daha iyi olur her yeni ios sürümünde kapladığı boyut artıyor buna göre uygulamaların boyutuda artıyor. heryeni telefonda kamerada iyileştiği için çekilen fotografların kaliteside artıyor böylece kapladıgı yerde artıyor. ama seneye satarım 13e geçerim diyorsanız 64 alın.

birinci nesil se den sonra mini iyi olur bence. 12 çok büyük cebe felan sığmaz yamulur gibime geliyor

128gb almak en mantıklısı bencede .indirim yok ama sanırım o seçenekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 10 Aralık 2020; 16:37:57 >
  • BombSquad34 kullanıcısına yanıt

Yukarı da fotoğrafları paylaştım hocam . Sert plastik ve ince ama dayanıklı .Şuan telefonu birinin eline versem üzerinde kılıf olduğunu anlayamaz :)

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.