Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.755
Cevap
259
Favori
1.009.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baseus kılıfı ve ayrıca ekran koruyucuyu nereden temin ettiniz acaba?
  • 12 pro max ne zaman satisa sunulacak bilgisi olan varmi?
  • Sonunda iphone 12 mavi telefonuma kavuştum, apple dan aldım. FAKAT telefonda maalesef boya atması var. yaklaşık 1mm boyunda alt çerçevede. İlk başta fark etmedim ama 10 dakika kullanım sonunda fark ettim. Apple dan randevu aldım, telefonun değişmesini isteyeceğim. Daha üretim aşamasında telefon boyası atıyorsa ayvayı yedik

• scanh kullanıcısına yanıt

sakalımız yokki dinlesinler. iphone x, xs , 11pro modelleride hazırda küçük ekran sayılır. bunlara göre sadece işlemci + sı var var 11 minin. 10k para verdikten sonra 11pro alırım ben küçük ekran istiyorsam.

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt

tahminen 25 aralıkta satışta olur.

• Prometheusx P kullanıcısına yanıt
    Çok uyardık burada ilk partiyi almayın diye

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]
  • efefor kullanıcısına yanıt

bu filmi iphone 5 ve 5s de izlemiştik. aliminyum kasada kaçınılmaz boya atması. bugün olmadı 2 ay sonra olacaktır.

• smilodon22__ kullanıcısına yanıt
    Hocam n11 de akilliphone saticisini gorup arastirdim, ekşiye filan baktim sahtekar gorunmeyince once 2-3 siparis verdim sorunsuz teslim alinca geriye kalan tum baseuslari o siteden temin ettim (n11 deki koyulan fiyatlara gore baya uygun geldi gozume)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

bu filmi iphone 5 ve 5s de izlemiştik. aliminyum kasada kaçınılmaz boya atması. bugün olmadı 2 ay sonra olacaktır.

Herkes aynı düşünüyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefor

Çok uyardık burada ilk partiyi almayın diye

ikinci parti ne zaman satılır peki? bunu nasıl bileceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 7 Aralık 2020; 21:19:26 >
  • Fiziki zorlu center ve akasya Apple’larda pos cihazı var bu pos cihazlarından debit kart ile ödeme yapılabiliyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    Evet Mağazalarda nakit, banka kartı ve ön ödemeli kart ile alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmyavas -- 7 Aralık 2020; 21:31:56 >
  • Le7els kullanıcısına yanıt
    Fotodaki duz 12 mi 12 pro mu? Bana pro gibi geldi.

12 prodaki celik uzerine kaplama (silver haric) zaten soyulur, soyulma olmasin isteyen silvera yonelsin daha mantikli secim olur (onda farkli bir islem var ve direk celigin rengi kullaniliyor ekstra boya yok diye biliyorum)..
  • İlk partide üretilen milyonlarca cihaz azalınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

11.499'un altına düşmedi, hatta 12'yi gördü bir ara fiyatlar stok yokluğundan, siz ne ara 10.999'a aldınız cihazı cidden merak ettim.

Hayırlı forumlar.

Alıntıları Göster

Merhabalar,

30 kasımı 1 aralığa bağlayan gece tesadüfen denk geldim hepsiburadada,hatta hata var sandım çünkü 1 aralık günü kargoda şeklinde belirtmişlerdi bu konuyada yazdım o an.O gece sipariş verdim cihazda bugün elime ulaşır ulaşmaz bir arkadaşıma verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prometheusx

Sonunda iphone 12 mavi telefonuma kavuştum, apple dan aldım. FAKAT telefonda maalesef boya atması var. yaklaşık 1mm boyunda alt çerçevede. İlk başta fark etmedim ama 10 dakika kullanım sonunda fark ettim. Apple dan randevu aldım, telefonun değişmesini isteyeceğim. Daha üretim aşamasında telefon boyası atıyorsa ayvayı yedik

Aynı sorun bende de var, ahizenin hemen yanında. Ben telefondan önce kılıf ve cam siparişi verdim, sonra telefon geldi. Tam camı vuracam nokta kadar bir atmayı gördüm şimdilik beklemedeyim.

• Mavi renk düşünüyordum ama kullanıcılardan gelen şikayetlerden sonra vazgeçtim. Yurtdışında da bu şekilde boya atması şikayetleri vardı doğruymuş demek ki.
    Üstelik bunun ilk partiyle falan alakası olduğunu düşünmüyorum. Sonraki serilerde de olabilir gerek yok bu riske girmeye.
    Bu tarz sorunlar olmaması için en iyi renk hangisidir arkadaşlar?

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Ben siyah aldım kılıfsız kullanıyorum bakalım biraz süre geçsin yazayım buraya sonuçları
  • BombSquad34 kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam sağolun. 2. alternatifim beyazdı aslında ama onda olur mu acaba bilmiyorum ki

• standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    Evet ben bankamatik kartıyla ödedim
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.