Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BackConnect Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
5.067
Cevap
176
Favori
376.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 712
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 176
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • scanh (248 mesaj) eapantherea (193 mesaj) Kasva (134 mesaj) lionessciri (118 mesaj) mete445 (94 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2811 mesaj) Mobil (1597 mesaj) Mini (65 mesaj) Uygulama (594 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #15
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]
Giriş
    3304 Mesaj

Emojiler kahkaha attırdı

|
    |
    Kasva kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4284 Mesaj
    Mini de kafamı kurcalayan tek kısım telefon dar olduğundan klavye kullanımı zor olur mu. (Türkçe karakterli klavye kullanıyorum) Geri kalan herşeyi çok iyi cihazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    995 Mesaj

https://finanswebde.com/doviz/USD

kur düşüyor..8.5 e kadar çıkmıştı şimdi. 7.75 lerde. indirimler gelecektir diye düşünüyorum.

iPhone 12 pro yu şu kurdan , iPhone 12 yi şu kurdan hesaplamışlar diye mesaj yazmıştı bir arkadaş . en uygun ipyone 12 idi. 7.8 miydi? zaten kur onun bile altında şu an

• Yarbay
    13983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Mini de kafamı kurcalayan tek kısım telefon dar olduğundan klavye kullanımı zor olur mu. (Türkçe karakterli klavye kullanıyorum) Geri kalan herşeyi çok iyi cihazın.

Hocam tam da sorduğunuz soru ile alakalı Özgür Bilge kanalı değinmiş olaya, izlemenizi tavsiye ederim.

• Yarbay
    3304 Mesaj

Düz 12: 7.64

12 Pro Max: 8.66

|
    |
    bodysolid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3889 Mesaj

Ben de şimdi görüştüm oluyormuş. Kararsızım ama alıp almamakla ilerde güzel bi kampanya olur mu diye

|
    |
    smilodon22__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    995 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Düz 12: 7.64

12 Pro Max: 8.66

düz 12 kurundayız şu anda.

mutlaka indirimler gelecektir. amazon.com.tr ve diğer satıcılardan. hem de telefon başına 1000 tl gibi .

az önce abd fiyatına baktım da.

burada 11500 tl ye satılan telefon orada 6592 tl. üzücü hakkaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 30 Kasım 2020; 15:50:12 >
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Adamlar dolar artar diye Pro Max'i en tepe kurdan getirdi   Umarım indirim olur tüm modellerde.

Mini: 9.300

12: 10.200

12 Pro: 14

12 Pro Max: 15.800

Çok iyi alım fırsatları bunlar ve bu fiyatlara gelmemesi için (resmi değil, alışveriş siterinde) hiçbir sebep yok şuan.

Şahsen 12 Pro Max 256 GB için 16.500 hedefi koydum kendime bakalım  

|
    |
  • Yarbay
    2384 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

https://finanswebde.com/doviz/USD

kur düşüyor..8.5 e kadar çıkmıştı şimdi. 7.75 lerde. indirimler gelecektir diye düşünüyorum.

iPhone 12 pro yu şu kurdan , iPhone 12 yi şu kurdan hesaplamışlar diye mesaj yazmıştı bir arkadaş . en uygun ipyone 12 idi. 7.8 miydi? zaten kur onun bile altında şu an

Hocam hepsiburada iphone 12 alıp eski telefonunu getirene neden ek 700 lira veriyor zannediyorsunuz işte bu kur düşüşü yüzünden. Ama belli bir süre 12 lerde net fiyat indirimi olmaz bence.

• Yarbay
    3304 Mesaj

Düşeceeeek. 11 ile 12 makasını bu kadar yüksek tutmazlar. Puan ve kampanyalarla düz 12 64 GB 10 bin TL altı hayal değil.

|
    |
    haacar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj

12 max in türkiyede çıkacağı tarih ne zaman bilmiyorum ama türkiye ye geldiğinde alacağım ürünleri şimdiden aldıö 🤓

|
    |
    eapantherea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4041 Mesaj
    quote:

Düşeceeeek. 11 ile 12 makasını bu kadar yüksek tutmazlar. Puan ve kampanyalarla düz 12 64 GB 10 bin TL altı hayal değil.

Muhtemelen bu dediğiniz fiyata indikten 6 ay sonra falan 13 ler tanıtılacak zaten 

• Yarbay
    3304 Mesaj

Tanıtılmaz hocam bak gör Aralık bitmeden iPhone 12 64 GB çoğu sitede 10.500 olacak. Zaman zaman anlık sıcak fırsatlar, kupon ve puanlarla da 10 bin altını görecek.

|
    |
    Hyponsoinage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Hayırlı uğurlu olsun  

|
    |
    HzLtncn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj

Hepsiburada eski telefona 700₺ destek + maximum 500₺ bonus kampanyası süper duruyor hocam, sepette 100₺ ekstra indirim yapiyor hb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smilodon22__ -- 30 Kasım 2020; 16:27:50 >
    |
    |
    Mortuuus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3889 Mesaj

Doğrudur hocam ama Apple ya da Amazon dışında bi yerden almak istemiyorum

|
    |
    smilodon22__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4041 Mesaj
    quote:

Tanıtılmaz hocam bak gör Aralık bitmeden iPhone 12 64 GB çoğu sitede 10.500 olacak. Zaman zaman anlık sıcak fırsatlar, kupon ve puanlarla da 10 bin altını görecek.

Valla hanımda iphone 8 var. Garantisi bu hafta bitiyor. Esasında ona alasım vardı ama bu fiyatlara rağmen tatmin edici bir özellik göremedim yeni serilerde. Bu sebeple 1 sene daha bekleyip önümüzdeki serileri bekleyeceğim. Sizin dediğinize göre daha gözle görülür farklar olacak önümüzdeki sene

• Yüzbaşı
    995 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Valla hanımda iphone 8 var. Garantisi bu hafta bitiyor. Esasında ona alasım vardı ama bu fiyatlara rağmen tatmin edici bir özellik göremedim yeni serilerde. Bu sebeple 1 sene daha bekleyip önümüzdeki serileri bekleyeceğim. Sizin dediğinize göre daha gözle görülür farklar olacak önümüzdeki sene

Alıntıları Göster

Ne gibi yenilikler? Üst çentik mi kalkacak mesela. Ya da pili mi daha uzun gidecek

• Yarbay
    2072 Mesaj

Tahminen touch id, 120hz ekran yenileme, type-c ile daha yuksek hizda (60w filan) sarj filan gelir.. Oyle applein 10 farkli alanda ziplama yapmasi pek alisilagelmis degil, hatta saydiklarimdan 1-2 si yine sonraki seriye sarkabilir
    |
    |
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Yani benim demem demeyelim de sızıntılar diyelim  

120Hz, güç tuşunda parmak izi, daha küçük çentik, periskop lens gibi gibi...

|
    |
    Hyponsoinage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.