Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14.792
Cevap
261
Favori
1.012.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde merak ettigim bir husus 😂
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt

11 Pro Max'de maskeyle açmıyordu ama sattığımda daha iOS 14 güncellemesi gelmemişti. iOS 14'de durum nedir bilmiyorum.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Açmıyor maalesef parola girmek zorunda kalıyorsunuz her seferinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba. Iphone 12 siparisi verdim. Sarj cihazi aklima takiliyor. Malum cihazdan sarj aleti cikmiyor. Apple da 20 watlik sarj cihazi henuz satisi yok. Andoid cihazdan geciyorum. Acaba samsung un orjinal adaptoru ile (ta80 15 watt hizli sarjli olan) cihazi sarj edebilirmiyim. Telefona bir zarari olurmu. Tabi bi tane kablo almam gerekecek usb-lightning olan.
    Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

• barbosa78 B kullanıcısına yanıt
    Telefona zararı olmaz neden olsun ki orjinal ise

Hocam mediamarkt yada vatandan 18w olan güç adaptörünü sipariş etmenizi öneririm.

• Arkadaşlar İPhone 12'nin içinden ekran koruyucu çıkıyor mu?
  • forza besiktas kullanıcısına yanıt

Her iki yerde de 280 tl. Telefona 11500 verdim ama 3 watt fark icin 280 vermem.

• kelsier1425 K kullanıcısına yanıt

Yok cikmiyor.

Hocam anker powerport nano 3
    Iyi makinadir. 18w
  • orijinal apple 18 watt şarj aletimi 200 tl ye satabilirim ilgilenen olursa.

Bende lanet ediyorum bu duruma. Ama farklı adaptörle şarj edince mutlaka anlıyor cihaz,cihaz anlıyorsa da şarj etmenin cihaza zarar verebileceğini düşünüyorum. Zarardan kasıt belki pil ömrü daha erken dolar o kadar yani. Apple lisanslı markaların adaptörlerine göz atabilirsiniz o halde hocam alternatif olarak yada elinizdekiyle kullanın elbette ki tercih sizin ama yüksek ihtimalle uyarıda bulunacaktır size cihaz :)

• Ekran koruyucu tavsiyesi var mı peki?
    Bildigim kadariyla duz usb portundan max. 5v*2.1a ile iphone a sarj aktariliyor olmasi lazim, cok asiri hizli sarj etmez. Ama 5w klasik apple sarj aletinden hizli sarj eder..

Bu arada farkli adaptoru taniyor derken ne demek istiyor arkadaslar anlamadim.. Cihaz tanirsa lightning kabloyu tanir, adaptoru tanimaz diye biliyorum..

Hizli sarj icin de pd 3.0 destekleyen, v*a carpimi 18 veya 20 veren herhangi bir adaptor kullanabilirsiniz. Third partyler icin secim yapacaksaniz mumkunse ankerden veya belkinden tercih yapmaya calisin derim.. Daha fiyat odakli giderseniz de en kotu baseus alin derim..
  • Selamlar herkese, vodafone online mağzada iphone 12 ön satışını görüntüleyebilen var mı ?
    Banner olarak karşıma çıksada ön sipariş veremiyorum

• kelsier1425 K kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburada dan aldim uygun bir tane hocam. Ha spigen cikartana kadar yenisini
  • brkekc B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 🤞
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Ben hepsiburada dan aldim uygun bir tane hocam. Ha spigen cikartana kadar yenisini

Spigen stokları yenilemiş isterseniz bir göz gezdirin hocam.

• Miniciler nerde ya? Düz 12 tayfa işgal etti konuyu. Hangi depolama hangi renk alacağınıza karar verdiniz mi? Ben beyaz 128 alacağım.

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasva

Miniciler nerde ya? Düz 12 tayfa işgal etti konuyu. Hangi depolama hangi renk alacağınıza karar verdiniz mi? Ben beyaz 128 alacağım.

Benim de aklımda beyaz 128 GB var. 10 bin liranın altında bir fiyata denk getirebilirsem almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.