Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.151
Cevap
183
Favori
383.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 719
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 183
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • scanh (248 mesaj) eapantherea (193 mesaj) Kasva (134 mesaj) lionessciri (122 mesaj) mete445 (94 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2865 mesaj) Mobil (1626 mesaj) Mini (66 mesaj) Uygulama (594 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]
Giriş
    526 Mesaj

İndirime gireceğinimi düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Düz 11'lere zam geleceğini düşünüyorum.

Apple resmi olarak indirim yapmaz. Ama Turkcell, Amazon gibi sitelerde güzel fırsatlar olur iPhone 12 için.

|
    |
    doc.dr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Merhabalar, maximum 500₺ bonus kampanyasından faydalanmak istiyorum, alışverişimi apple.com'dan yapacağım. Maximum kampanyaya dahil işyerleri listesinde (Apple teknoloji) var. Kampanyadan faydalanabilirmiyim acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smilodon22__ -- 28 Kasım 2020; 23:53:22 >
  • Binbaşı
    1125 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Gürgençlerden alılveriş yapan var mı daha önce ? Sorun çıkar mı ?

sorun çıkmaz

|
    |
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    Hizli sarj icin kendi cihazini mi beklesek yoksa 3.parti cihazlarda fark etmez.mi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Iphone 12 alan arkadaşlar nedir tecrübeleriniz paylaşırsanız bilgilerinizden yararlanırız bizlerde

|
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj

Aynı sorunun cevabını ben de merak ediyorum 128gb ip7ye 2000+700 tl sayıyorlar gayet mantıklı
    |
    |
    eapantherea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14818 Mesaj
    İphone 12 ile mini arasında fazla bir para yok. O kadar yükseklere çıkıldı mi bir 1000 lira daha ödenir sonuçta. Peki aralarında ekran boyutu dışında ne gibi fark var? Ben açıkçası ele daha oturgan olur diye mini düşünüyorum ama Bataryası iyi midir? 12 kadar gider mi?bilen var mı

• Yarbay
    2072 Mesaj

Benim 6s e de 1305+700₺ yapiyorlar, 100₺ filan kadar kirmalarini normal karsilarim, ama tutup da 500-600 kirarlarsa cok mantigi kalmaz, zaten piyasaya satmakla ugrasmamak icin bu kampanyayi kullaniyoruz, diger turlu ne diye kullanalim ki o kampanyayi.. Bir diger merak ettigim konu ise, benim cihazim hatasiz olmasina ragmen acma-sokme gibi bir islem yapiyorlar mi, ben teklifi reddedip cihazi geri aldigimda bir de kasasiyla oynanmis nasil toplandigi belli olmayan bir cihazi geri alip magdur edilmekten de korkuyorum..

Isin yine ilginci adaptor yok secince de fiyat kirilmiyor gozukuyor.. Biraz hepsiburadanin goz boyadigindan suphelenmedim degil.. Ins hic bir sorun yasamadan beyan ettikleri gibi fiyat teklifi yaparlar da magdur etmezler bizleri..

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/eski/kampanya

Suraya bakinca da komple kampanyayi kullanmayasi geliyor insanin..
    |
    |
    SasabtrmS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Merhabalar, maximum 500₺ bonus kampanyasından faydalanmak istiyorum, alışverişimi apple.com'dan yapacağım. Maximum kampanyaya dahil işyerleri listesinde (Apple teknoloji) var. Kampanyadan faydalanabilirmiyim acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. Malum kampanya 30 unda son buluyor.

|
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Daha önce yazmıştım yurtdışından 12 pro max getirmeyi düşünüyorum diye ama sonra pasaport kayıt vs uğraşmak istemedim vazgeçtim zaten üzerimde bir tane telefon var ve yasa gereği beklemem gerek acaba xs maxten iphone 12 ye geçersem ekran boyut farkı çok göze çarpar mı ? Birde 2-3 hafta içinde fiyatta 400-500 tllik bir düşüş olurmu ? olursa fiyat farkına magsafe almak mantıklı olur

|
    |
  • Yarbay
    3889 Mesaj

apple teknoloji farklı bi site olabilir. en sağlıklısı arayıp sormak

|
    |
    smilodon22__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    Arkadaşlar hiç kampanya vs olmuyor mu iphone 12 lerin yanında kulaklık veriyoruz vs gibi? 100-200tl Fiyattan kırmak mı sadece kampanyadan kasıt. Yanlış hatırlamıyorsam iphone 11e de kulaklık kampanyası yapılmıştı. Şimdi bu yeni çıkan 12 modeli için çıkar çıkmaz başlatmaları lazımdı sanki. Eğer böyle devam ederse herkesin appledan almak için bekleyeceğini düşünüyorum. Sonuçta garanti durumu söz konusu olduğunda telefonu direkt apple a verirler. Diğerleri gibi aracı firmalara gerek duymazlar. 100-200 tl hatta 500tl ye kadar indirim için vazgeçmezler diye düşünüyorum. Kulaklıkları 1600 tlden başlıyor diye gördüm

• Onbaşı
    36 Mesaj

700₺ hangi kampanyadan geliyor hocam?
    |
    |
  • Yarbay
    2072 Mesaj

Hb eskiyi getir yeniyi gotur
    |
    |
    andryoit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Önceki mesajda 1305 + 700 şeklinde yazılmış. 1305 telefon bedeli değil mi?
    |
    |
  • Yarbay
    2072 Mesaj

Aynen, 700 de bu kampanyayi kullanana ek odeme
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Kendi sorumu yanıtlayayım. 1305+700 eskiyi getir yeniyi götür kampanyasıymış. Hiçbir kredi kartı kampanyası olmasa bilel 11 binlik telefonu 9 bine almış olacağız yani. Bay mantıklı aslında
    |
    |
  • Yarbay
    2072 Mesaj

Listede hepsiburada varsa oradan alin hocam, apple in kendinden haric ilk online resmi satis yeri saticisi olmustu gecen sene hb
    |
    |
    smilodon22__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
konkasör
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.