Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde x,xs olanlar 11 e boşuna para vermesinler nir yenilik yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalem yine yok, ne kameraymış arkadaş, 2 saat kamera anlattılar. Ne büyük yenilik, çok mu zor apple pencil desteği eklemek. Miniye bile destek eklediler, buna vermiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 10 Eylül 2019; 21:41:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera anlatılmayacak gibi değil, kamera ile işi olmayan biri olarak ağzım açık izledim.
  • Şarj soketi yine değimemiş, halbuki ipad proya usb-c getirdiklerinde ip11 leride usb-c yaparlar diye umutlanmıştım.

• Açıklanan özellikler kimsede beklentiyi karşılamadı ve bi hayal kırıklığı yarattı açıkçası ama bunun sebebi fiyatını düşürmelerinden kaynaklı diye düşünüyorum. Gelen en büyük özellik gece modu. Tablet ve saatte de hiç olağandışı bir yenilik yok.

• Daha önceki duyumlar gerçek çıktı.
    Kalem gelmedi.

XSve XS Max'i olanlardan 11Pro veya 11Pro Max'e geçen çok kişi olmayacaktır.

XR'ın devamı olan 11'i inceleyeceğim. Bir ihtimal kafama yatarsa XS Max'ten 11'e geçebilirim şahsen.
  • Ben mi yanlış duydum bilmiyorum ama Tim Cook un söylediği şuydu: "Biz zengin insanlar için en son inovatif çözümlerimizi sunmaya ediyoruz " gibisinden ve rich kelimesini bastıra bastıra söylüyor. Hayır tamam sadece fiyata bakarakta bu söylenebilir zaten ama en azından bu şekilde konuşulmamalıydı sunumda. Bomboş bir sunumu açıkçası, yok bunun pili bundan muhteşem 1 saat daha fazla yok bu pro max full plus s max xs pro full unlimited plus sürümü için çok heyecanlıyız bilmem ne. İsimlendirme zaten tırt 11 ne la? 12,13,14 gider bu böyle. Ha apple watch 5. Nesil iyi ona sözüm yok helal olsun adamlar yapmışlar. Yeni ipad de iyiydi en azından işlemcisi yenilendi. Ama şu İsimlendirme konusunda sınıfta kalmışlar maalesef. Yani sen xs max tan Bilmem kaç saat daha fazla pil ömür var diyosun da xs max kaç saat gidiyo söylesene önce :) neyse 900 dolares x 6 = min 7.5k dan satışa çıkar, düz 11 5999₺ diyelim hadi düz 6599 olsun sana. Beniö buna verecek param yok alana şimdiden hayırlı olsun güle güle kullansın. Hadi hayırlı geceler. Zaten bi saat boşuna gitti :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gece modu da geldiğine göre gerçekten kamera artık olmuş. Akilli telefonların 10 bin civarına konumlandigini düşünür isek pek de eksiği kalmayan 11 pro modeli alınası en iyi model olacaktır.
    Malzeme kalitesi 2.el fiyatını koruması servis desteği . Gerçekçi foto ve videolar. Karizma görüntüsü.. hemen hemen hicbir eksiği kalmamış androidden..
    Not: dahili hızlı şarj hariç..

• Xr fiyatı 6.499 tl’ye düşürülmüş apple store’da.
    Vatanda bir kampanya yapsa belki 1 yıl geriden takip edebiliriz

• Mehhhh. iPhone XS Max'tan geçmeye değmeyecek telefonlar tanıtıldı. Ayrıca Apple Arcade'in aylık 35₺'ye gelmesi ise yine paramızın ne kadar değersiz olduğunu bize hissettiriyor.
  • TR fiyatı merak ediyorum. Apple Store'da XR 6500TL şu an. Bakalım 11 ne kadar olacak?
  • Mahir0368 M kullanıcısına yanıt
    Pro modellerde kutudan 18w hızlı şarj adaptörü çıkıyor.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Apple.com.tr den şimdi incelerken gördüm..
    O zaman bu gelen yenilikler ile android kullanmaya değmez.
    Bu cihazda yok yok. :)

• Alper kullanıcısına yanıt
    Apple Music gibi uygun yaparlar fiyatı diyordum ama direk dolardan çevirmişler Arcade i. Us hesabı olanlar için 5 dolar hatta, daha ucuza geliyor şu anki kurdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 10 Eylül 2019; 22:15:31 >
  • Mahir0368 M kullanıcısına yanıt
    Bencede.
  • Bana göre alınabilir büyük artılar yok etkiliyici bir lansman değil apple müşterisi olarak benim beklentilerimin çok altında kaldı xs max ile devam edeceğim.
  • Tahminler doğru çıktı iphone 11 ölü doğan telefon olacak.
    120hz ekran,tocuh id,inceltilmiş çentik hepsi seneye kaldı

• Huawei sahadan çekilmeye başlayınca innovasyonu bi ara yaparıza getirmişler galiba
  • ios13 ne zaman gelir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batarya konusunda ekstra 4 5 saat ciddi bir gelişme haricinde birşey göremedim ben. kamerayı karşılıklı incelemelerle göreceğiz ne kadar başarılı ama bir p30 pro gibi heyecanlandırmadı beni şahsen.

19 unda huawei mate 30 proyu tanıtacak ki kamera konusunda asıl bomba o zaman patlayacak.

açıkcası ben pek heyecanlanmadım. tasarım olarakta pek bependiğimi söyleyemem özellikle kamera kısmı baya çirkin duruyor bence. kendi adıma note 10+ ya daha yakınım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.