Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ByBuCa Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
21.508
Cevap
359
Favori
1.118.941
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
Giriş
    485 Mesaj

Iphone sahibi olarak yıllardır Google Photos - drive kullanıyorum. Aylık paket alırsanız 100gb felan oldukça ucuz ve ne cektiyseniz o kalitede film video vb yüklüyor. Herhangibir browser ile her yerden hızlı bir şekilde erişiliyor. Baya da hızlı yüklüyor. Google Photos'u ücretsiz kullanırsınız ise kaliteyi baya bir düşürüp yüklüyor herşeyi.

Icloud özellikle foto video yükleme hızı Türkiye'de aşırı yavaş. Windows pc'lerde de arayüzü rezalet..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    fatihkm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2441 Mesaj
    Bende senelerdir Google Drive kullanıyorum. Google Photos hiç kullanmadım, tüm fotoğraflarım klasörlü şekilde drive üzerinde arşivlenmiş durumda.
    |
    |
    iPhone 11 Pro 64GB | iPad Pro 2 256GB | Apple TV 4K 64GB | Apple Watch 4 44MM | BeatsX Earphones | Lenovo Yoga 520-14IKB | Play Station 4 Pro 1TB | Samsung UE55H6470 TV | Samsung HW-H551 Home Audio | Xiaomi Mi Home Security Camera 360 | Xiaomi Mi Wifi Pro
  • Yarbay
    10827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramaray

Iphone sahibi olarak yıllardır Google Photos - drive kullanıyorum. Aylık paket alırsanız 100gb felan oldukça ucuz ve ne cektiyseniz o kalitede film video vb yüklüyor. Herhangibir browser ile her yerden hızlı bir şekilde erişiliyor. Baya da hızlı yüklüyor. Google Photos'u ücretsiz kullanırsınız ise kaliteyi baya bir düşürüp yüklüyor herşeyi.

Icloud özellikle foto video yükleme hızı Türkiye'de aşırı yavaş. Windows pc'lerde de arayüzü rezalet..
    ücretsiz kullanımda da tam boyut seçeneği var . kurulumda soruyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam sen nezaman sipariş verdin ben salı günü verdim bugün gelecekti sözde hala tık yok herşeyim bir sıkıntı dün apple a gittim ücretin geri kalanı banka kartındaydı cekmedi limit varmış günlük gerisin geri döndüm 70 tl de oara gitti sınanıyorum şu günlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SirrealsQ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizce sağdakinin 16" versiyonu.
    |
    |
    PaTRaiN1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ona güç yetmiyor malesef :)

|
    |
    ShortcutsMaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    871 Mesaj

o zaman en iyisi beklemek. Beklerken ya üst model için para birikir, yada 13" versiyonun da güncellemesi çıkar.
    |
    |

13 te de güncelleme olacak mı ? Tahmini ne zaman ?

|
    |
    ShortcutsMaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    871 Mesaj

illa ki olacaktır, her sene güncelleniyorlar zaten, ama ne zaman söylemek zor. Son zamanlarda Apple sessiz sakin yeni ürünleri direk mağazaya sürüyor.
    |
    |

Kullanan birisi olarak tabi ki sağdaki
    |
    |
    Bahsedilenler: PaTRaiN1
    Ben de bugün 7 plustan 11e geçiş yaptım. Yeşil renk çok güzel duruyor tavsiye ederim.

|
    |
    Arkadaşlar merhaba 3 yıldır iPhone 7 kullanıyorum ve artık değiştirmenin vakti geldi diye düşünüyorum ancak biraz kararsız kaldım mevcut telefonum 128 GB ve neredeyse takamı dolu büyük kısmını fotoğraf ve videolar oluşturuyor. Oyun oynamiyorum telefonda en çok kullandığım özellik fotoğraf çekmek bu yüzden fotoğraf konusu birinci kriterim.
    İphone 11 128 GB
    İphone 11 pro 64 GB ve 256 GB arasında çok kararsız kaldım
    Diğer taraftan pro max 64 GB indirimle 11200 e alınabiliyor ara ara sizce hangisini tercih etmeliyim ?
    Pro ile pro max arasında şarj süresi ne kadar fark eder ?

Mac mi oluyor o zaman mobilde hangisi sağda belli olmuyor :

|
    |
    LuqueTr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj

iCloud alanı alarak hem yüksek fiyat vermekten kurtulursunuz hemde cihaza çok yüklenmemiş olursunuz. Ben 200GB olan alandan aldım fotoğraflarım ve videolarım iCloudda 64GB gayet yeterli oluyor o şekilde

|
    |
    zeytin19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj

Normalde deri kılıf kullanmayı seviyorum iPhoneda ama yeşili göstermek için şeffaf ve kaliteli bir kılıf alayım dedim.

Arka bölge için film kullanıyo musun?

|
    |
    EmreDFace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Demain sera toujours
  • Binbaşı
    1018 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Hocam sen nezaman sipariş verdin ben salı günü verdim bugün gelecekti sözde hala tık yok herşeyim bir sıkıntı dün apple a gittim ücretin geri kalanı banka kartındaydı cekmedi limit varmış günlük gerisin geri döndüm 70 tl de oara gitti sınanıyorum şu günlerde
    3 aralık gece sipariş verdim.
    4 aralık kargoya verildi.
    5 aralık Sakarya 'ya elime ulaştı
    merhaba herkese
    ben de yeni iphone 11 aldim, s8den gecip, iyiki almisin cok memnunum
    yalniz buna bluetooth kulaklik almak istiyorum nette bu sonynin kulakligini cok ovmusler
    https://www.amazon.com/Sony-WF-1000XM3-Industry-Canceling-Wireless/dp/B07T81554H

bunu kullananiz var mi?

agirlikli muzik icin alicam, o yuzden airpods almak istemiyorum
    Duratec

quote:

Orijinalden alıntı: tritone

merhaba herkese
    ben de yeni iphone 11 aldim, s8den gecip, iyiki almisin cok memnunum
    yalniz buna bluetooth kulaklik almak istiyorum nette bu sonynin kulakligini cok ovmusler
    https://www.amazon.com/Sony-WF-1000XM3-Industry-Canceling-Wireless/dp/B07T81554H

bunu kullananiz var mi?

agirlikli muzik icin alicam, o yuzden airpods almak istemiyorum
    Ben sony nin WH1000 xm3 kulak üstü kulaklığını kullanıyorum. Çok memnunum gerçekten sony bu işi yapıyor. Ancak geçen hafta da airpods pro aldım. Daha kullanışlı,cepte taşınabilir bir kulaklık ihtiyacim vardı. Bundan da memnunum tabiki ses kalitesi sony kadar iyi olamaz ancak apple ekosistemini kullanmak istemem sebebiyle tercihim airpods pro oldu. Bağlantı hızı vs. Muthiş.

|
    |

• Yüzbaşı
    942 Mesaj

3 aralık aksam 6 gibi sipariş ettim 4 aralık kargoya verildi 6 aralık hala gelen giden yok mng kargoyu aradım barkod düşmüş olabilir cart curt dedi kadın bir güzel saydırdım yüzüne kapattım şu mng bir kere düzgün getirmedi kargomu helal olsun inadına yapıyolar sanki bu arada cihazı Zorludan aldımbugün hocam ama kutusunu acmadım kılıf yok diye :D
    |
    |
    SirrealsQ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.