Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11'in 128 gb'lığı 7000 seviyelerine yakın zamanda iner mi acaba ya? 1 aydır bekliyorum ama 64 ile 256'da güzel indirimler olmasına rağmen 128 yerinde sayıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

Aranıza iphone 11 pro max - yeşil 64gb modeliyle katılmış bulunmaktayım.
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-11-pro-max-kilif-quartz-hybrid-crystal-clear-075cs27425-pm-HB00000NCUBD -> kılıf olarak bunu sipariş ettim.
    https://www.spigen.com.tr/urun/spigen-iphone-xs-max-glass-fc-hd-black-1-adet -> bunu telefonu almadan satın almıştım.
    Bende yazmış olduğun 3 lüyü kullanıyorum.Telefon inceden ağırlaşıyor ama gayet kaliteli bir kılıf diğerlerine göre biraz daha kalın.

• bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Valla bence X varken ikisinden birini alacaksan bence promax i al.Değişimi ozaman hissedersin diye düşünüyorum.Büyüklük olayına hızlı bir şekilde alışıyorsun dert etme.
    Sonrasında ufak telefonlar sana acayip geliyor.
  • 11 alanlar veya alcaklar hangi rengi tercih etti? Kararsız kaldık siyahta güzel beyaz ve yeşili de güzel renk çok olunca böyle oluyor demek ki :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Hocam renkler zevk meselesidir bende benzer renkler arasında kaldım. Siyah aşırı parmak izi bırakıyordu almadım beyazı çok güzeldi. Değişiklik yapıp farklı renk alayım dedim yeşili aldım. rengi çok güzel çok seviyorum ancak aşırı dikkat çekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrQuLy kullanıcısına yanıt
    Siyahın parmak izi olayını bilmiyordum iyi oldu dediğin. Aklım beyazdaydı da sonra yeşili gördüm o da baya güzel geldi renk olarak bulabilirsem yeşil olsun istiyorum siyahın bütünlüğü hoşuma gidiyordu aslında

Rengin ne önemi var :D Nasıl olsa kılıfla kullanılacak. Hepsinin önü siyah olduğu için renge çok takılmayın.
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    xs den pro max'a geçtim.
    Telefon büyük. tek el kullanmak biraz zor .
    cebimde bi rahatsızlık yapmıyor.
    Filim ve oyun keyfim %200 arttı.
    şarj en iyi giden 3-4 telefondan bir tanesi.
    Büyüklük sorun değil de telefon ağır :D
  • Selamlar, bugün yarın telefonumu teslim alacağım. Acil kılıf ve ekran koruyucu almam gerekiyor. Yorumlara baktığımda 100 liralık Spigenlerde bile şikayetler görüyorum. Ekranı tam kaplayan, aynı zamanda ekranda yokmuş gibi duran (tam nasıl tarif edebilirim bilmiyorum :)) ekran koruyucu öneriniz varsa sevinirim. Yukarıda Spigen alan arkadaşın linke baktım ama emin olamadım.
  • Beyler iphone 11 yeşil renk için sağlam kılıf önerisi verirmisiniz. Toz geçirmesin şuanki kılıf toz toplama geçirme kılıfı resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Selamlar, bugün yarın telefonumu teslim alacağım. Acil kılıf ve ekran koruyucu almam gerekiyor. Yorumlara baktığımda 100 liralık Spigenlerde bile şikayetler görüyorum. Ekranı tam kaplayan, aynı zamanda ekranda yokmuş gibi duran (tam nasıl tarif edebilirim bilmiyorum :)) ekran koruyucu öneriniz varsa sevinirim. Yukarıda Spigen alan arkadaşın linke baktım ama emin olamadım.
    Spigen en iyisidir.tavsiye ederim. Kullanıyorum ve memnunum.

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Belli olmaz hocam, normalde Apple yılbaşından sonra fiyat arttırıyor.

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Şu model kibar ve kaliteli gözüküyor ama ön kemera bölgesini kapatmıyor. Sorun olur mu acaba ?
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-11-pro-iphone-xs-iphone-x-cam-ekran-koruyucu-kolay-kurulum-glas-tr-ez-fit-slim-hd-063gl24823-p-HBV00000FMEXB
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Teşekkür ederim. Şu model kibar ve kaliteli gözüküyor ama ön kemera bölgesini kapatmıyor. Sorun olur mu acaba ?
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-11-pro-iphone-xs-iphone-x-cam-ekran-koruyucu-kolay-kurulum-glas-tr-ez-fit-slim-hd-063gl24823-p-HBV00000FMEXB
    Kamera bölgesini kapatmaması daha iyi. Görüntü kalitesine etki etmez. Ben Iphone larda yıllardır Spigen kullanıyorum. Dokunmatik hassasiyeti ve ekranda yağ bırakmamasından dolayı çok memnunum.

Kılıfsız kullanacaksanız parmak izi sorun olur ama kılıf Ä zaten sıkıntı yok ben şeffaf kılıf artı kenarları siyah ekran koruyucu ile siyah iphone 11 kullanıyorum çok memnunum

• ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    Arka cam ile lastik geçişi cok güzel parmak takılmıyor.
    CAM güzel ama parmak izi bırakıyor.
    Plastik yumşakımsı.
    Masada düz duruyor. Sallanmıyor telefon

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

Arkadaşlar merhaba, iPhone X kullanıyorum. iPhone 11 pro alacağım. Ama Max olanımı alsam normali mi karar veremedim. Max kullananlar telefon çokmu büyük ? Taşırken sıkıntı oluyormu ? Şuan X e alıştım diğeri büyük gelir kullanışlı olmaz diye tereddüt ettim. Az bi para da değil. Tavsiye verebilirmisiniz
    Selamlar, iPhone markasına geçmem iPhone 6 Plus ile başladı. Geçmeme sebebim ufak telefon sevmemeden ötürüydü. Şahsen ben Plus ve Max modellerini seviyorum. XS Max mevcut gayet büyük ekran ve rahat bir şekilde kullanıyorum. Tek elle kullanma imkanın biraz ama biraz zorlasa da buna değiyor. 21 inde 11 Pro max modeline geçeceğim ve Kısmetse MAX Yani büyük modellerden de devam edeceğim. Ufak düz telefonlar Misal 11 güzel eline tam oturuyor ama bir şey izlerken veya okurken zevk alamıyorum, gözlerime kadar sokmakta istemiyorum telefonu haliyle hem oyun oynarken, video izlerken ve buna benzer işlemlerde çok eğlenceli hal alıyor. Tavsiyem bulunduğun şehir veya semt neresi bilmiyorum fakat BEN ANKARA ANKAMALL GÜRGENÇLER Mağazasından tüm 11 modellerini inceledim, renk konusunda fikir edinmek için. Sende Ankara'da isen incele veya farklı teknoloji mağazalarından incele fikir al. Buradan biz ne desek gerçekten boş. Bazen arkadaşlar hangi rengi almalıyım, hafıza ne almalıyım diyor. Bu bence şahsi fikrim olarak kişinin zevkine ve o telefonda neler yapacağına göre değişir. Git gör ve kendin karar ver. Şimdiden ağız tadıyla kullanmalar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: enevre

11 alanlar veya alcaklar hangi rengi tercih etti? Kararsız kaldık siyahta güzel beyaz ve yeşili de güzel renk çok olunca böyle oluyor demek ki :)
    bence kişinin kendi zevk meselesi, git hepsini incele ve kendin seç. Sonrasında aman çok sıkıldım keşke aklımda ki rengi alsaydım, keşke milleti dinlemeseydim deme. İş yerinden bir arkadaşım bu dediğim modda oldu 8 plus modelinde çünkü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

xs den pro max'a geçtim.
    Telefon büyük. tek el kullanmak biraz zor .
    cebimde bi rahatsızlık yapmıyor.
    Filim ve oyun keyfim %200 arttı.
    şarj en iyi giden 3-4 telefondan bir tanesi.
    Büyüklük sorun değil de telefon ağır :D
    Birde benim yönümden bakın :)

Xs Max'ten 11 Pro'ya geçtim.
    Artık tek elle kullanabiliyorum.
    Cebimde çok rahat taşıyorum.
    Film ve oyun fazla kullanmıyorum.
    Şarj konusunda memnunum.
    Ağırlık konusunda sorun yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

11 alanlar veya alcaklar hangi rengi tercih etti? Kararsız kaldık siyahta güzel beyaz ve yeşili de güzel renk çok olunca böyle oluyor demek ki :)
    Mor renk benim çok hoşuma gitti açıkçası, mor alacağım ama anladığım kadarıyla kimse beğenmemiş.

Sarı renk xr'da güzeldi ama 11'de çok cırtlak yapmışlar, aynı şekilde kırmızının da rengi çok açık olmuş.
    Beyaz çok düz duruyor daha kreme yakın olabilirmiş tonu, siyahta aynı şekilde biraz daha gri olabilirmiş.
    Yeşil fena değil ama genel olarak 11'in bütün renk tonları çok düz renklerden oluşturulmuş.
  • 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.