Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: englishman22

arkadaşlar iPhone 11 için siyah ince bir kılıf var mı bildiğiniz? ben bir tane beğendim ancak hiçbiryerde bulamıyorum. Buna benzer önerecğeiniz varmı?
    https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-11-kilif-spigen-thin-fit-ultra-ince-black
    az önce bunu satın aldım.
    ince gibi duruyor bakalım.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU].

• Arkadaşlar 11 için önerebileceğiniz, uzun yollu gidecek bir ekran koruyucusu önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt
    yanlış hatırlamıyorsam bazı arkadaşlar arayıp limit yükseltmişti, yapılabilir sanırım. teşekkürler yinede:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkm

Selam hocam, telefon yurtiçi telefon mu? Yurt dışı modellerin bazılarında fotoğraf çekilirken ses kısılmıyordu diye bilgiler vardı üst sayfalarda.

Alıntıları Göster
    TR cihazı hocam kurcaladim ama bulamadım telefon sessizdeyken kesilmesi lazım ama garip ilk defa iPhone kullandığımdan bilmiyorum pek

• s10+ ımı satıp iphone 11 almayı düşünüyorumda sizce hangi rengi almalıyım
  • ibrahmanıl İ kullanıcısına yanıt
    Ayarlar> Ses ve dokunuş> Sistem Dokunuşları kapayınca kamera sesi çıkmaz.
  • ghostwolf317 kullanıcısına yanıt
    Ben beyaz aldım hocam. 256 gb düşünüyorsanız Türkcell'de kampanyalı fiyatın son günü. Tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar bu bir şeyler paylaşırken kaydederken falan çıkan son mesajlaştığımız kişiler nasıl siliniyordu
  • en ucuz 11 pro hangi ülkede?
  • ghostwolf317 kullanıcısına yanıt
    Bence her rengi harika. Daha bir rengini görüpte beğenmediğim olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En iyisi spigen'in normal cam koruyucusu bu 3d falan çıkardılar tam bir saçmalık asla önerdiğim ürünler değil.

• hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam?

Ben Turkcell abonesi değilim. Gene de sipariş verdim. Kargo takip kodum yok ama 1 aralık saat 22:00'de verdiğim sipariş ertesi gün "Kargoya verildi" e-maili ile güncellendi. Kargo şirketi YURTİÇİ yazıyor. Size sorularım var.

1) Ürün kargoya verildiğinde ya da yola çıktığında Yurtiçi'nden sms geldi mi?
    2) Kargo takip kodunuz var mıydı?
    3) Turkcell abonesi misiniz?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Telefon geldi hocam. Turkcell abonesi değilim. Yurtiçi kargoyu arayıp bilgi istedim mesaj yolladılar hemen. Bugünde telefonu teslim ettiler.

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Shortcutsmaster hocam tekrar merhaba :)

macbook tan iphone a mp3 gondermek istiyorum airdrop ile , ama gondermiyor acaba bir cozumu var mi itunes kullanmadan transfer etmenin ?

Siparişinizden kaç gün sonra geldi ürün? Hayırlı olsun. Yurtiçi kargoya ne söylediniz? Turkcell bana takip kodu yollamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crotives

Arkadaşlar 11 için önerebileceğiniz, uzun yollu gidecek bir ekran koruyucusu önerir misiniz?
    https://www.akilliphone.com/incele/101442

Piyasadaki en iyisi ve fiyat da inanılmaz uygun... Kullanıyorum, memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 3 Aralık 2019; 18:30:52 >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Cuma akşamı sipariş verdim hocam. Teslimat için verdiğiniz numara bilgisini paylaşın kargoyla size takip için mesaj atıyorlar.

Hocam şimdi geldi bana SMS. "Stokta kalmadı, iptal ediyoruz" falan diyecekler diye çok korktum. Tahmini teslimat tarihi yarın. Hadi bakalım. 8plus'dan sonra kullanacağım ilk iphone olacak.

Apple watch 5 hazır, kargosu bugün geldi.
    Spigen kılıf hazır.

Ekran koruyucu için tavsiyeniz var mı?
  • merhabalar kardeşim için iphone 11 almak istiyorum, en uygun hangi siteden alabilirim ?

• 64gb yeter mi diye çok gittim geldim. Ben aldığım sıra 128lik olanı bulamamıştım. Şuanda bakıyorumda kendi kullanımıma göre bi hayli yetiyor. Galeride 15000 görsel var 2000e yakını video, kullandığım bütün uygulamalar yüklü olmasına rağmen kullanılan alan 19.7gb.
    Zaten yıllardır icloud kullanıyordum 200gb icloud ile bir hayli götürür beni bu cihaz.

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.