Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar - ses ve dokunuşta düğmelerler değiştir seçeneği açık mı? Emin olmamakla birlikte bir de bununla dener misiniz belki çözümü budur.
  • ebugra E kullanıcısına yanıt

onu açık da denedim kapalı da denedim hocam, bir şey değişmedi maalesef

• carpathia00 C kullanıcısına yanıt

hocam dediğiniz gibi ortam seslerini ayrı ayarlayabilecek şansımız yok maalesef, ben de şubatta 5 senelik note 5 cihazımdan geçiş yaptım eksikliğini hissettiğim şeyler var

• carpathia00 C kullanıcısına yanıt
    😕
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt
    gerçekten ben de eksikliğini hissediyorum, bir türlü rahat edemedim telefonda. s7de yapabildiğim çoğu şeyi bu telefonda yapamıyorum ama zamanla alışırım heralde
  • iphone 6’dan 11’e geçtim. ancak ön kamera sanki gelişmemiş gibi geldi bana. gece olunca otomatik olarak ayarlamıyor ortamdaki ışığı. ben ayarlıyorum ve sanki yüzüm makyajlı gibi blurlu çıkıyor. bunun sebebi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung galaxy note 8 in hızlı şarj adaptörüyle şarj yapsam sıkıntı olur mu ? (ip 11)

• quote:

Orijinalden alıntı: woldemort12

Samsung galaxy note 8 in hızlı şarj adaptörüyle şarj yapsam sıkıntı olur mu ? (ip 11)

sıkıntı olmaz bende kullanıyorum a71 25w yalnız

• Herkese merhaba.

İos 14 te ana ekranı yatay kullanamıyormuyuz sanırım iphone plus olanlarda yapılıyordu oncekı surumlerde ?

• kalavar kullanıcısına yanıt
    Sadece plus modellerde var yani 6 plus ile 8 plus arasını kapsıyor. Ekran önceden daha geniş yapıda olduğundan buna izin veriyorlardı sanırım. Şuan ios 14'te bile hala plus modeller yatay kullanılabiliyor ana ekranda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 12 Mayıs 2021; 23:44:55 >
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

Çok tesekkur eserım cevap için

iyi aksamlar

• 111111111. 1 kullanıcısına yanıt
    2 şarjı da kullandım süre olarak yaklaşık 1 saat fark var. Hızlı şarj 1,5 2 saat arası dolduruyor. Yavaşı 3 saate yakın. %20 30 arası takıp 100’de alıyorum.
  • iphone 11 in şarjı nasıl gidiyor?

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Haftalık ortalamam 9 buçuk saat geçtiğide oluyor hocam eğer oyun oynarsam 1 saat aşağısı gayet güzel bataryası
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    9 saat ekran mi veriyo? Oyun oynamiyorum instagram fotograf sosyal medya falan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Rahat alırsın hocam evet ben alıyorum sabah 7 de evden cıkıp işe giderken cıkarıyorum sarja aksam 5 buçukta eve geliyorum aksam 11 gibi 30 sarjı kalıyor gayet memnunum almayı düşünüyorsan tavsiye ederim
    Az yukarıda görsel paylaştım. 11 saat 25 dakika ekran süresi aldım.
  • Ben hâlâ güncellemedim telefonu. Memnun olan da var olmayan da. Apple yeni sürüm üzerinde çalışıyor diye konu da açmışlar. Kararsız kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple 20W Hızlı Şarj Adaptörü hepsiburada satıcısında 199 TL fiyata sahip, hem telefon numarası hem de akıllı telefon olarak ilk kez hesap açtıysanız, ilk alışverişinizde 200 TL ve üzerine 50 TL indirim mevcut. ben sipariş ettim yararlanmak isteyen olabilir.

(199 TL'yi 200 TL'ye tamamlamak için sepete çikolata veya bisküvi ekleyebilirsiniz)

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 13 Mayıs 2021; 16:25:52 >
  • Gediklii kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümdesin hocam eğer 14.5 te isen geçme 14.5.1 sıkıntılıymıs
  • 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.