Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 11 de şebekeyle ilgili sorun yaşayan var mı?
    Vodafone hat kullanıyorum şehir merkezindeyim telefon sinyali iki kademe gösteriyor uçak modunu açıp kapatınca dört kademeye yükseliyor bir süre sonra tekrar iki kademeye düşüyor.
  • Arkadaslar xr 64 gb almayi dusunuyorum Benim gibi instagram resim paylasimi, video editleme, fotograf, video cekme ve spotify' da muzik dinlemek icin kullanmak istiyorum 64gb bana yeterli gelir mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rithone kullanıcısına yanıt
    Tekrar tekrar yazdım. Eğer iCloud satın alıp kullanilacaksa yeter. iCloud kullanılmayacaksa 128gb da ilerde yetmez 256gb düşünün
  • Yaziyor Y kullanıcısına yanıt

türk telekom kullanıyırm merkezdeyim iğrenc cekiyor cok cok cok kotu ve ip 11 de wifi de sorunlar var acil güncelleme şart

• Yaziyor Y kullanıcısına yanıt

Benimkide turkcel aynı sorun var, sanırım yazılımla alakalı. 14.5 de çözülüyor demişlerdi.

• getta G kullanıcısına yanıt
    Benim türk Telekom'dan şikayetim yok. Hangi sehirdesiniz
  • Evet bir ust mesajlarinizi okudum fakat soyle ki icloud haricinde box uygulamasinda 50 gb hafizam mevcut icloud yerine box uygulamasina senkronizasyon etsem Hafiza konusunda ayni isi gorur dusuncesindeyim Sizce de eksik bir yani varsa soyleyin 🤗

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Benim türk Telekom'dan şikayetim yok. Hangi sehirdesiniz

İzmir merkez. vodafone kullanıyordum evin çevresinde full cekiyordu genelde iyidi aslında ama ücreti yüksek gb olarak düşüktü değiştirdim türk telekom daha iyi ama çekmiyor doğru düzgün.

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Hanımın hattı ttelekom cihaz huawei mate 20 lite sinyal gücü dört kademe gösteriyor. Hücresel kapalı wifi açık bende sorun olduğunu düşündüm açıkcası. Güncelleme ile düzelmesini umut ediyorum. Şehir Yozgat bu arada.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaziyor -- 28 Şubat 2021; 0:30:5 >
    Box uygulaması arkaplanda senkron olmayacak büyük ihtimalle çünkü google fotoğrafları ancak uygulamaya girince yedeklemeye başlıyor ve kapatırsan duruyor. İcloud arkaplanda yedekler, sisteme tam entegredir. Diğer uygulamalar ile yedeklemek dert biraz, arada girip google fotoğraflara yedekliyorum bazı fotoğrafları.
    Boxa bir şey diyemem tecrübem yok boxda ama Apple bir cihaz kullaniyorsam Apple ekosisteminden ayrılmam
  • manesnuc kullanıcısına yanıt
    Altına imzamı atarım
  • musaozalp27 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle. Bi zaman sonra alisiyorsunuz ama şu saatten sonra X alınmaz. 11 den X geçilmez. Xs olsa belki.
  • fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    Bununda altına imzamı atarım :)
  • Olsun sağlık olsun. Gene bir çözüm ararız artık ona da ilerleyen zamanlarda. Bu arada bir sorum daha olacaktı. XS Max nasıl peki? Onda OLED ekran olduğunu duydum. İphone 11'de LCD ekran olduğunu duyunca biraz bozuldum gibi oldu. Şuanki telefonum bile orta seviye telefon olmasına rağmen AMOLED ekrana sahip. Aralarında çokça fark olur mu? Açıkcası sırf ekran yüzünden de XS Max ya da XS kısmına inmek istemiyorum. Gerek çipi gerek kamerası iphone 11'den kötü. İphone 12 baktım fakat o da 3000 tl için değmez diye düşünüyorum. Mini'ye baktığımda batarya sorunu yüzünden yaklaşmak istemedim.

• ZauberBlau Z kullanıcısına yanıt
    Sırf parlak ekrandan dolayı ben olsam düşük model almam. Teknoloji olayında her zaman en Son çıkan modeli almak mantıklıdır. Ama şunu söyleyim 11 ekranında o amoleddeki canliligi parlaklığı aramayın.Benim için yeterli ama
  • getta G kullanıcısına yanıt
    İzmir merkezde çekmemesi ilginç. Karadenizde köylerde çoğu yerde 4.5g çekiyor :) Telekom. Telekom Son 2 yılda büyük atılım yaptı
  • Merhaba. iPhone 11 ve 12 mini arasında kalanlar ne yapmalı sizce?

Benim açımdan durum şu: 12 ailesi bütçemi zorluyor, o yüzden en ucuz üyesi 12 mini alternatifim. İşlemci bir nesil daha genç, muhtemelen bir yıl daha fazla güncelleme alacak, ekranı daha iyi. iPhone 11 daha bütçeme uygun, ekran da daha büyük. iPhone 12 mini almaya değer mi bilemedim.

• Hocam aynısını ben yaşadım. Fakat 12 mini almayın bence. Evet ekranı işlemcisi vs. iyi fakat pili kötü. İphone 11'in 3,100 mAh'ı ama iphone 12 mini'nin ise 2,227 mAh'ı var. Youtube'de izlediğiniz videolarda da az çok farkını görüyorsunuz. Arada gene bi 2-3 saatlik fark vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ben iphone 12 minidense iphone 11 256 gb almayı planlıyorum.
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt

5-8 dakika hesabınızın ortalamasını 6,5 dakika olarak alsak,

bu da demektir ki telefonu hiç elinizden bırakmayıp sürekli uğraşsanız

neredeyse 11 saatte şarjı bitecek.

Bence çok iyi süre.

• 
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.