Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14481449145014511452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu bi güncelledim sanki yeni almışım gibi açıldı korktum bi an gitti her şey diye😂😂
  • yusufcan9292 Y kullanıcısına yanıt

bahsettiğim sorunu ios 14 ile değil daha eski sürümlerinde iş yerimdeki wifi yapılandırması yüzünden yaşamıştım yani ios ile ilgisi yoktu.

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Her türlü 12’nin ekranı fersah fersah daha kaliteli,OLED olması HDR desteği,çözünürlük falan.
    Sizin yaşadığınız sarılık sorunu karşılaştırdığınız cihazlardan belki de 12’de True Tone özelliği açık olduğu için ışığa göre ekran daha da sararabiliyor.Belki de 11’de bu özellik kapalı ike 12 ‘de açıktı.

Bence o bütçelere çıkabiliyorsanız 12 almak daha mantıklı bir tercih olur.Aklınız kalmaz.Ama şöyle bir gerçekte var sırf ekran farkı içinde 2500 ₺ fazla verilmez bence.Apple Watch SE modelini de aklınızda bulundurun.
  • Merhabalar herkese. Cihazın kendi kamera uygulamasında bir problem yok ancak başka uygulamalar da örneğin whatsapp gibi gün ışığında suratı gördüğünüz şekilde parlatıyor. Altta ki fotoğraf kamera uygulamasından üstte ki whatsapp dan çekildi. Apple destekle yaptığım görüşmede uygulama geliştiricilerle alakalı olduğunu söylüyorlar. Aynı sorunu yaşayan ya da çözebilen var mıdır acaba ?

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yeni güncellemeye geçtikten sonra pil çok hızlı düşmeye başladı :S

14.2 de pil daha uzun gidiyordu sanki

• Düşüş var bataryada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 16 Aralık 2020; 11:44:16 >
    Akıllı saatiniz yoksa yalnızca 12 almak yerine 11+ watch SE almak kesinlikle çok daha işinize yarayacaktır.
  • 7 bine 11 promax aldım 512 sıfır yurtdışı , MDM var cihazda net çözüm bulamadım , iphone 11 için yurtiçi şuan güncel bir kampanya varmıdır,

• Arkadaşlar herkese selamlar. iPhone 11 de karşılaştığım bir probleme çözüm arıyorum. Cihaz Wi-Fi bağlantısında güçlük yaşıyor. tarif olarak bağlantı kopması ve bağlanırken -internet bağlantısı yok - gibi problemler gösteriyor. Wi-fi bağlantımda herhangi bir sıkıntı yok . Ipad Air 10.5 cihazimla hiç bir bağlantı sorunu yaşamıyorum . Daha evvel 6S Plus cihazımda da bir sıkıntı yoktu fakat 11 de bu sorunu yaşıyorum . Daha önce yaşamış başına gelmiş arkadaşımız var mıdır . yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum . iyi günler tekrardan

• east10 kullanıcısına yanıt

se de ekran açık özelliği yok galiba. 6 daha mantıklı değil mi i

11 çoğu yönden gayet yeterli ancak 128 gb al
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-notlar-“iphonum’da hesabı” ayarı kapalıdır sizin. Açarsanız sadece telefonunuza kaydedebileceğiniz klasör de görünür
  • Eski iphoneyi iTunes ile yedekleyip yeni iPhoneye aktardım.İşlem sonrası uygulamalar internetten indiriliyor , burda bir hata yaptım bazı uygulamaları indirmekten vazgeç dedim , şuan kullanamadığım uygulamanın içinde yer alan dosyalar gereksiz yer kaplıyor örneğin filmler uygulaması.Storeden indirip dosyaları silicektim , storede bu uygulama yok.Aynı şeklinde yedek içinde yer alan müzik dosyaları da görünmüyor bu da gereksiz yer kaplamış oluyor..Bunun çözümü yokmu?

Ayrıca dosya transferi için ne kullanıyorsunuz? iTools easeus nedense hiç çalışmadı dosya atamadım , dearmod free sürüm ile 10tane flac attım onun da freesi bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Niçin 128 GB ? Tam 30gb lik foto iCloud kullanılırsa iPhone’da sadece 1.7 GB yer kaplıyor. Tam 30gb az değil :) Ha iPhone’a 30 veya 40 tane HD filmleri depo edecekseniz onu bilemem (fotolar alıntıdır )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 16 Aralık 2020; 14:31:42 >

• hocam bence wi-fi 6 bi modem veya router al geç .. alet wi-fi 6 da resmen show yapıyor .. eski standart olan Ac router/modemlerle bence sağlıklı iletişim kuramıyor cihaz ..

içerisindeki yonga ax için optimize edilmiş gibi duruyor ac moduna geçince mesafe gözetmeksizin kopma yaşıyorum ax (wifi6) moduna alıyorum routeri bomba gibi oluyor

ben wi-fi performansından memnunum açıkçası

wifi 6 bi kere artık elzem bir cihaz ileriye yönelik olsun diye almıştım açıkçası şimdi faydasını gördüm

wifi 6 da pil 6- 7 kat daha az gidiyor bu arada wi-fi 5 e göre.. cihaz sinyal almadığı zaman uyku moduna geçiyor ve pil performansı ciddi şekilde artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirgo06 -- 16 Aralık 2020; 14:48:44 >
  • Arkadaşlar selam.

Yaklaşık 3 yıllık sony xz premium kullanımından sonra dün itibariyle ilk kez ios a geçerek iphone 11 sahibi oldum.

İlk kez ios kullanacağım için her türlü başlangıç ve orta vade uyarılarınızı dikkat etmem gereken püf noktalar ile ilgili önerilerinize ve yardımlarınıza açığım.

Henüz kutuyu açmadım . Başlangıç olarak yapmam gereken püf noktalarla ( ilk şarj, açılışla ilgili yapılması gerekenler vs.) ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

• Telefon bugün ilginç şekilde maskeyle face id kabul ediyor, güncelleme de yapmadım ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirgo06

hocam bence wi-fi 6 bi modem veya router al geç .. alet wi-fi 6 da resmen show yapıyor .. eski standart olan Ac router/modemlerle bence sağlıklı iletişim kuramıyor cihaz ..

içerisindeki yonga ax için optimize edilmiş gibi duruyor ac moduna geçince mesafe gözetmeksizin kopma yaşıyorum ax (wifi6) moduna alıyorum routeri bomba gibi oluyor

ben wi-fi performansından memnunum açıkçası

wifi 6 bi kere artık elzem bir cihaz ileriye yönelik olsun diye almıştım açıkçası şimdi faydasını gördüm

wifi 6 da pil 6- 7 kat daha az gidiyor bu arada wi-fi 5 e göre.. cihaz sinyal almadığı zaman uyku moduna geçiyor ve pil performansı ciddi şekilde artıyor

Vallahi kurtuluş o olacak gibi. Tavsiye vs bişey varmıdır hocam Router ile ilgili ?

• onder_kı kullanıcısına yanıt
    İyi günler bir adet Apple hesabı oluşturmak ondan sonra istediğin gibi kullana bilirsin. Bizzat kendim öyle kullanıyorum bugüne kasar herhangi bir sorunla karşılamadım( fabrika hataları hariç).
  • siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Ara sıra oluyor o
  • 
Sayfa: önceki 14481449145014511452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.