Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.832
Cevap
481
Favori
2.591.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya ne zoru hocam :) bana demislerdiki iOS kullanıcıları hazirci diye gerçekten öyleymiş. Girin amiral gemisi bir android başlığına bakın adamlar neler konuşuyor. Androidin dibine vuruyor ki bende öyle yıllarca android kullandım bu konuda bayağı iddialıyım. Ama iphon aldım bu başlığa geldim burası ne böyle hocam yaa. Kılıf şarj kılıf şarj. Üstelik cevaplanmış bir şarj sorusunu 40 defa tekrar tekrar soruyorlar. Alem bir başlık burası gerçekten :)
  • Arkadaşlar n11 de en ucuz iPhone u satan mağaza hangisi göz atan oldu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yaparsın tek sıkıntımız kılıf ve şarj başka da derdimiz yok çok şükür:) farklı bir seyler konuşulmaz bence. Düşünüyordum da farklı ne konuşulabilir. İos ile yapılacaklar belli. Pil- güncelleme- aksesuar dışında konuşulacak bizey yok bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swes -- 4 Aralık 2020; 20:51:23 >
  • Emin olmamakla beraber sorunun cevabı 'evet' hocam. Çünkü genelde çöp kutusunun varlığı zaten bu amaca yönelik.
  • swes S kullanıcısına yanıt
    Al işte :) ya hocam nasıl yok. 1 ay önce iphon 11 aldım ulan dedim ben şimdi androidde film dizi indiriyordum internet olmayan yerde seyrediyordum ne yapacagım şimdi dedim pişmanlık geldi bir an içime. Yav dedim androiddeki gibi YouTube’dan şarkıyı indirip ben şimdi MP3 e çevirip telefonuma kaydedemiyecek miyim ? Ohoo dedim 7000 kusur telefona ver sadece konuş watsapp yaz. Annemin galaxy s3 miniside aynı şeyi yapıyor. Gözünü seveyim dedim androidin. Amaaaa ! Ulan dedim şu foruma bir sorayım olmaz ama belki olur! Arkadaşın biri sağolsun bu kılıf şarj muhabbeti arasında bana “ hocam Aloha browseri veya private browseri kurun “ dedi. Ve iphonun androidden bir farkı benim icin kalmadı. Üstelik üstüne birde iOS stabilizesi. İyi ki iphon aldım dedim. Şimdi bu tel bu parayı hak etti dedim. Kötü mü oldu şimdi! :) Sizin dediğiniz gibi olsa vay halimize :). ( adım gibi eminim şimdi çoğu kişi AppStore’dan Aloha ve private browseri indiriyor :) özellikle private browserde YouTube ye yoğunlaşın ayarlarına bakın. Anlayan anladı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 4 Aralık 2020; 21:9:50 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Dün e-sim ile ilgili birkaç satır yazmıştım. Bugün hat taşıma tamamlandı ve bir hattım Turkcell diğer hattım Vodafone olarak iPhone 11 serisini çift sim olarak kullanabiliyorum.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
  • caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Hocam karşılaştığınız bir sorun olursa yazarsanız buraya seviniriz.
    Şarj konusunda daha hızlı bitme gibi birşey oldu mu?
  • Üstadım işin şakasındayım tabiki :) ben de bi kaç aydır İos sistemindeyim. Daha önce hep android kullandım. Anlayacağın İos konusunda seninle ortalama aynı bilgiye sahibim :)
  • Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sıkıntı yok :) hangi kılıfı kullanıyorsunuz
  • Hocam bende Samsung note8 de var onuda yedek cihaz yaptım Android gerektiren işlerde paslaşıyorum.Tek sıkıntım görüntü dosya aktarımı program sız typc olsa çok iyi olurdu onuda telegramda çözdüm.Telefon kişinin en önemli aksesuarı güvenli olması çok önemli bence.Bu konuda Android hiçbir zaman iosa yanaşamayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt

O zaman 12 ya da 12 mini ağırlık olarak daha mantıklı galiba ?

• Merhaba! Hocam ben de iPhone 11e geçtim. İlk defa kullanıyorum. Benim de senin gibi çok canım sıkıldı bişe yapamıyorum android gibi diye. Sizin bu Alohe veya Private Browser ne ise yarıyor. Yanı bunda YouTube videoları falan indirebiliyor muyuz .

2 WhatsApp kurabiliyor musun hocam?

• mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    Yazdım ya kardeşim :) YouTube’dan önce istediğin müzik videosunu indir , sonra programın ayarlarına gir, indirdiğin videoyu MP3 e veya m4a ya çevir. İphon hafızasına kaydediyor. Private browser yapıyor bunu. Aloha browser ise sadece video film dizi indirebilirsin
  • Reklam engelleyici program önerisi olan var mı?
  • Safari icin diyorsanız AdBlock pro
  • Benimki indirmiyor ama. Diyor ki telif hakkı nedeniyle indirilemiyor diyor alohe de. Private browserde indir diye bir seçenek çıkmıyor . Yardımcı olur musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutfansa33 -- 4 Aralık 2020; 22:36:33 >
  • mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    Ustad ne telif hakkı :) bakın yukarıya yazdım Aloha dizi film , private ise YouTube’dan. Daha şimdi indirdim bir parça sese çevirdim dinliyorum
  • Androidden geçtim. Bütün uygulamalarda geçerli reklam engelleyici var mı?
  • 
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.