Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam pro hem cok kucuk gelir hem de maddi olarak degmez gecmeye. O yuzden 12 dusunuyorum. Hem 4000 lira civari kâr kalir yanima

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Merhaba herkese
    11 pro max kullaniyorum ama gereksiz gelmeye basladi. Telefondan dizi film video izlemem, fotograf merakim vs. yoktur. Ayrica boyutu cok buyuk geliyor bana. Ekran ve kasa kalitesini cok seviyorum. Tipi de guzel. Ama bunu satip duz 11’e gecsem mi diyorum kendi kendime. Siz ne dersiniz?

bence onu satıp 11'e geçmeniz gereksiz olacaktır. 2 sene sonra satayım deseniz 11 değil 11 pro max diye satıp yenileyeceksiniz belki telefonu anlataiblmişimdir umarım.

• Arkadaşlar android den iPhone geçtim konum aç kapa yapmak için illa ayarlar gizlilik bölümüne girmemiz mi gerekiyor bunun kısa yolu yok mu?

[1:02:12 PM]

• Migros’tan 6800 tl ye iPhone 11 64 GB almaya karar verdim. Fakat Migros’taki gorevli bu urunun Mobiltel iletisim ithalatcı firma garantili oldugunu soyledi boyle bir sey mumkun mu ? Apple ithalatcı firma garantili ürünlerin satısına izin vermiyor seklinde biliyordum. Arıza vb. Bir sorun çıkarsa Mobiltel ithalatçı firma ile mi muhatap olacağım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleTalk -- 24 Kasım 2020; 17:7:52 >
  • UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Bu seçeneği kapatamıyor muyuz? Bazı mağazalarda denedim ama onlarda anlattığım gibi bir durum olmadı acaba benim aldığım telefonda mı sorun var anlayamadım

• zamir84 kullanıcısına yanıt
    Daha dur hocam :) o kontrol panelinden kapattığın Bluetooth ve Wi-F ninde sakin kapandığını sanma arka planda yine açık onlar

• Q7jk Q kullanıcısına yanıt
    Bende de mevcut hocam aynı durum. Bir sorun yok cihazınızda.

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Bence mantıklı olur hocam çünkü bu tarz ürünler biraz da ihtiyaca yönelik alınmalı yoksa şirketleri zengin ediyoruz. Bakın ne güzel ifade etmişsimiz "Telefondan dizi film video izlemem, fotograf merakim vs. yoktur. Ayrica boyutu cok buyuk geliyor bana." bu durumda iphone 11 bile fazla bile gelir. Hem paranız cebinizde kalır bence mantıklı.

• Bugün hepsiburada dan ticari kart ile taksitle iphone 11 alacaktım, ancak hepsiburadadan ticari karttada taksit kalktı dedi müşteri hizmetleri. Ticari karta taksit her yerde mi kalktı, sadece hepsiburada da mı kalktı acaba?

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok saolasın turkcellde denedim gecen onda olmayınca kafaya takmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Bugün hepsiburada dan ticari kart ile taksitle iphone 11 alacaktım, ancak hepsiburadadan ticari karttada taksit kalktı dedi müşteri hizmetleri. Ticari karta taksit her yerde mi kalktı, sadece hepsiburada da mı kalktı acaba?

hocam garanti kurumsala 3 taksit işbank kurumsala 4 taksit vade farksız 6 taksite 50 tl farkla yapıyor toplamda 12 taksit seçeneği çıkıyor,dün bende denedim hiç yapmıyordu.

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Bende de 11 Pro Max 256 GB var hocam. Dediğiniz gibi ben de telefonu çok seviyorum ama büyüklüğü biraz zor olmaya başladı. 12 mini çıkınca bunu satıp 12 mini 128 GB almak gibi bir düşüncem var. Elimdeki cihazın 256 GB olmasından ötürü satınca cebime de 2-3 bin ne kalırsa kalır ekstradan diye düşünüyorum. Miniyi de 2-3 sene kullanırım.

• zamir84 kullanıcısına yanıt

Siri kullanıyorsanız komut vererek hemen yapabilirsiniz tüm işlemlerinizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda iphone 11 alan var mı? Sarı ekran problemi devam ediyor mu?

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    O ne ki ? Bende öyle bir problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Son zamanlarda iphone 11 alan var mı? Sarı ekran problemi devam ediyor mu?

kasımda iphone 11 alan epey kullanıcı oldu. biride benim. true tone ve night shift özelliklerini kapatınca ekranda sarılık kalmıyor. ekran için çok yorum okudum ama ben memnun kaldım.

• Bir ay gibi oldu alalı ekranda sorun yok

• ati1974 kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiğiniz taksit seçenekleri nerede yapılıyor? Çünkü hepsiburada ticari karta taksiti tamamen kaldırdığını iletti bana.
  • @samimiyureklin @ÖfKeLiKaLaBaLıK

Teşekkür ederim, bende aldım, inş sorunsuz gelir.

@turbetfur2

Olmaması sevindirici, ekranın normalden sarı olması.

• Kasva kullanıcısına yanıt

hocam normal 12 proya neden geçmiyorsunuz mini gibi şarjı 8 saat gitmeyen telefonu tercih ediyorsunuz. malum şarj konusu önemli şu devirde.

• 
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.