Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı renklerde kulaklık ve şarj aleti gönderiyorlar bazılarında göndermiyorlarmış hocam.

Renk seçince yukarıda "kulaklık ve şarj aleti gönderilmeyecek" tarzı bir uyarı çıkıyor zaten.

Yani ona dikkat ederek sipariş ver bence, renk takıntın yoksa malzemesi olandan sipariş ver, kılıf takıp kullanıyoruz zaten.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız marka model link var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AkSakalım kullanıcısına yanıt
    Yok dostum, bende kulaklık ve hızlı şarj adaptörü var. Benim ihtiyacım olan tek şey, type-c hızlı şarj kablosu...

• iPhone11 cihazim 9 aylik pil sağliğim 91. Ekran sürem hala 9-10 saat arasi.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Eski iPhone'dan yeni iPhone'a verileri en kolay nasıl geçirebilirim?

iCloud ile kolay oluyormuş ama internetim pek iyi değil.

Mac kullanıyorum iTunes ile transfer yapabiliyormuşum herhalde.

En sorunsuz hangisi olur?

Yeni iPhone cihazi eski cihazin yanında kurarken birbirlerini görüyorlar zaten soruyor cihaz verileri aktarayim mi diye. Airdrop ile hızlı bir şekilde aktariliyor tüm ayarlar ve dosyalar.

• Metropol33 kullanıcısına yanıt

App Store'dan kaldırılmış ama benim silmediğim uygulama var 2 adet, bunlar da yeni telefona geçer mi hocam bilginiz var mı?

• androidden iosa whatsapp görüşmeleri en kolay nasıl geçiyor acil lazım beyler

Bilgim yok ama tahminimce geçmez

• mdiler27 kullanıcısına yanıt

Sanırım aktarılmıyor hocam.

• Metropol33 kullanıcısına yanıt

Deneyelim bakalım, WATCHED uygulaması vardı yapacak bir şey yok. Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

apple kendisi değiştirecek değil mi ekranı. o zaman bu pahalılıkta iyi sayılır dışarda yaptırmayın garanti devam etsin.

Cihazı genpaya teslim ettim hocam bakalım bugün yarın çıkar dediler. Merak ettiğim genpa kvk gibi servislerin bu cihazı açma yetkileri var mı?

• Hocam uzun vadede her türlü 128 gb daha iyi. Uygulama boyutu ilerde büyüse en azından keşke 128 alsaydım deme durumum olmaz. Ayrıca video, fotoğraf vs çekilmeyecekse daha ucuz bir telefon ihtiyaca göre daha mantıklı olur gibi...Bunlar benim görüşlerim imkan varsa 128 daha iyi olur diyorum yoksa zaten yapacak bir şey yok ya da kişi almak istemez kendi bileceği iş. Androidlerde bile 64 GB kalmadı bile en düşük 128 veya 256 çıkıyor güncel tepe modeller yani 2020 yılında çok mantıklı gelmiyor bana 64 GB ama size yetiyor memnunsanız güle güle kullanın hocam. Hem gereksiz para harcamamış oluyorsunuz 128 kullanmadığınız için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 24 Kasım 2020; 14:34:21 >
  • burakay27 kullanıcısına yanıt
    Var dostum.

• Cool_psy kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam . Gerekli benim için olmazsa olmaz uygulamaları kurdum bitti :) Şu anda 45 GB boş video foto falan cekmiyorum diyerek iOS kalitesinden mahrum olmakta biraz mantıksız geliyor bana .Tabiki 128 GB 256 hatta 512 GB olsa çok daha iyi olur ama benim gibi kullanıcılarda İnan bana cihazın %80 i boş kalacak :) . Bazen aile hatıra fotosu falan gerekli olunca çekip Google drive atınca galeri bomboş kalıyor . Birde fiyat olarak arada uçurum var yüksek kapasiteli modellerde . Her neyse bu isler tamamen kullanıcı özelliklerine bağlı .

• Arkadaşlar selam. iphone 11 64 gb mor renk aldım hepsi buradadan. Kamerada fotoğraf çekince sol altta çekilen fotoğrafı açıyorum ve görüntü 2-3 saniye sonra netleşiyor aynı fotoğrafı fotoğraflar uygulamasında açınca herhangi bir sorun olmuyor normal şekilde açılıyor fotoğraf. Bu durum normal mi böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu ?

• Merhaba herkese
    11 pro max kullaniyorum ama gereksiz gelmeye basladi. Telefondan dizi film video izlemem, fotograf merakim vs. yoktur. Ayrica boyutu cok buyuk geliyor bana. Ekran ve kasa kalitesini cok seviyorum. Tipi de guzel. Ama bunu satip duz 11’e gecsem mi diyorum kendi kendime. Siz ne dersiniz?

• Q7jk Q kullanıcısına yanıt
    Evet normal. Deep Fusion teknolojisinden kaynaklı bir durum. Deklanşöre bastığınızda birden fazla fotoğraf çekiliyor ve pozlama yapılıyor. Sonrasında hepsi bir araya getirilip en iyi kare oluşturulmaya çalışılıyor. Ondan dolayı yeni çektiğiniz fotoğrafa baktığınızda önce biraz bulanık görünüp netleşiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Merhaba herkese
    11 pro max kullaniyorum ama gereksiz gelmeye basladi. Telefondan dizi film video izlemem, fotograf merakim vs. yoktur. Ayrica boyutu cok buyuk geliyor bana. Ekran ve kasa kalitesini cok seviyorum. Tipi de guzel. Ama bunu satip duz 11’e gecsem mi diyorum kendi kendime. Siz ne dersiniz?

Pro'ya geç hocam hem oled hem de kamera olarak.O da küçük mü gelir?

Ben normal 11 kullanıyorum ama arada fark olunca alamadım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Nerden aldınız marka model link var mı

Ben bir mağazadan aldım, internetten almadım avm içerisinde standlar oluyor ya ordan aldım tabi nette daha uygunmuş.

• 
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.