Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: suvari bey , gokhan4481 , Rubeus1 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü6 Mobil3 iOS
5 sn
31.635
Cevap
492
Favori
1.827.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2390
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 77
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 37
  • Favoriye Eklediklerim 492
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turbetfur2 (540 mesaj) berkans (377 mesaj) tnrskr (364 mesaj) BogazınYargıcı (357 mesaj) Hakanergul (348 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11706 mesaj) Mobil (9035 mesaj) Mini (957 mesaj) Uygulama (9937 mesaj)
  • @
31 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
Giriş
    926 Mesaj

Aynı sorun bende de var maalesef. Dün desteği aradım iki kere iki kişi de öyle böyle filan deyip net bir şey söylemediler. Bu ciddi bir sorun. Telefonun bütün özelliklerini kıstım. Tabiri caizse Nokia 5110 a çevirdim telefonu ama yok yani. Gece şarjı da öyle gündüz de patır patır azalıyor şarj. En kötü ihtimal 10 saat ekran süresi almam lazım bu telefonda. Ki ben otun vs hiç oynamam telde rutin kullanım yani. Ne yapalım bilemedim açıkçası🙁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    227 Mesaj

Hepsiburada'dan 7.599TL'lik ürün alıyoruz adamlar 9,99TL kargo parası istiyor.  

• Teğmen
    227 Mesaj

Güncellemeler hızlı olsun diye önceden açardım çatır çatır güncellenirdi. Dediğiniz gibi hocam önceden böyle bir sorun yoktu.

Vodafone, müşterilerim fazla veri tüketmesin diye bizi düşünüyor. (!)  

|
    |
    Dark Territory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Arkadaşlar bu hepsiburada’daki bazı iphone 11 kutu içeriklerinde kulaklık ve şarj cihazı yok. Peki hızlı şarj kablosu var mı? Bu siteden Alan varsa bilgi verebilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj

Hocam kutudan şarj cihazı ve kulaklık çıkmıyorsa, zaten tip C uçlu kablo çıkıyor demektir. Siz de ona uygun bir adaptör alıp kullanacaksınız.

|
    |
    burakay27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1581 Mesaj

Alışıcaz o zaman tesekurler

|
    |
    Metropol33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj

Kelime tahminini kullanmıyorsanız kapatın biraz daha yer açılır.

|
    |
    altunkeser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1581 Mesaj

Tamam deneyim hemen

|
    |
    Yktrnslv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj

Ne gibi bir sıkıntı hocam anlamadım...

|
    |
    erayyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj

Aynen dediklerinize katılıyorum hocam... Yalnız ben elde kayma hissi yaşamadım diğer kılıflar gibi yani hiç öyle bir durum farketmedim...

|
    |
    AzRocK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    148 Mesaj

Arkadaşlar bende otomatik parlaklık ayarlama kapalı ama dün bir test yaptım ışığı açıp kapatarak. Telefon kendi kendine artırıp azaltıyor bariz bi şekilde gördüm. Ayarlara baktım Night Shift Tru Tone vs hepsi kapalı. Çözümü var mıdır?

Edit: Ayarlar - Erişilebilirlik - Ekran Metin ve Puntosu kısmında da ayrı bir oto parlaklık ayarı varmış. Saçma değil mi iki tane olması? Onu da kapattım düzeldi sanırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shieldwall -- 24 Kasım 2020; 11:40:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

ŞİRKET SAHİBİ BENİM :)  

|
    |
    Cihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj

Hocam bence kesinlikle alabiliyorsanız 128 alın çünkü gittikçe uygulamaların dosya boyutu büyüyor vs cihaz dolacak korkusu olmadan daha rahat kullanırsınız. Ben eski iphone 8 plus I alırken arkadaş iPhone 7 plus 32 GB bana yeter de artar diyordu. 3 sene oldu ve çok pişman o zamanlar yetiyor diyordu şimdi sürekli yedekleme yapmaktan sıkıldım diyor. Benim 64 de bana yetiyordu sonra galeri doldukça uygulama yükledikçe alan hesabı yapmaya başlamıştım şimdi çok şükür 128 ile kafam rahat...

|
    |
    seyhan. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj

Çok kötüymüş hocam iyi ki telefonu aldığım yazılım a ios 13.7 de kaldım. Gece hiç düşmüyor hocam bazen yüzde 1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 24 Kasım 2020; 11:51:48 >
    |
    |
    ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    İphone 11’de ön kamerada geniş açı var mı dostlar?

• Yarbay
    5289 Mesaj

128 de yetmez size :) oda dolacak dibi yokki . Uygulamalar cihaz 128 GB olunca büyümeyecek mi :) her neyse 64gb kullanıyorum şu anda 45gb boş ama foto ve video ile işim olmaz . Olsa bile iCloud değil Google drive yükleyin çünkü Google drive saçma sapan senkronizasyon yapmıyor cihazdakileri silebiliyorsunuz . Uzun lafın kısası kullanıcıya göre değişir bu işler . İkinci olarak 14.2 den de çok memnunum gayet stabil hızlı şarjda çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbetfur2 -- 24 Kasım 2020; 12:15:18 >
    |
    |
    Cool_psy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1037 Mesaj

Bu bana da çok saçma geliyor ya.

Müşteriye saygısızlık bir defa. Pazarlama hatası. 7000-8000 ürün alan müşterinin 9TL kargosunu kargosunu işletme veya site karşılayamıyorsa, oradan bir daha alışveriş edesi gelmez insanın.

|
    |
    AkSakalım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    3605 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goyildirim

Aynı sorun bende de var maalesef. Dün desteği aradım iki kere iki kişi de öyle böyle filan deyip net bir şey söylemediler. Bu ciddi bir sorun. Telefonun bütün özelliklerini kıstım. Tabiri caizse Nokia 5110 a çevirdim telefonu ama yok yani. Gece şarjı da öyle gündüz de patır patır azalıyor şarj. En kötü ihtimal 10 saat ekran süresi almam lazım bu telefonda. Ki ben otun vs hiç oynamam telde rutin kullanım yani. Ne yapalım bilemedim açıkçası🙁

Ben oyunu en yüksek grafik ayarlarında oynuyorum, sosyal medya ile beraber ekran sürem ortalama 5 saat oluyor. Oyun sürem 1-2 saat arası bu arada

|
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj

Baktım kargo parası vereceğiz kaçarı yok hem kılıf hem de kırılmaz camı da ekledim sepete.  

Bence pazarlama taktikleri bu yani aksesuar için başka siteye gitmesin zaten kargo parası alıyoruz.  

|
    |
    Th3M4NIMAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    3605 Mesaj

Ben bunu kullanıyorum kılıf olarak, gayet koruyucu. Ön cam koruması için para esirmeyin en iyisi hangisi ise onu taktırın.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/10/95/0c/10950c5014e304580ee7b438ab4dac15.jpg&t=0&width=480&text=1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.