Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.832
Cevap
481
Favori
2.591.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolap uygulamasında bir sürü satıcı da var... İphone 11 kılıf yazarsanız çıkıyor farklı farklı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 23 Kasım 2020; 21:30:22 >
  • Arkadaşlar ilk defa böyle bir şey görüyorum,iphone çok değer kaybetmiyor genelde sifir fiyatının 1000-1500 altına satılıyor ortalama temizlik garanti vb gore ama anlamadığım letgo sahibinden falan ikinci eller 7000-7400tl arasi saka gibi sifiri zaten 7049 indirimsiz sitelerde bile 7300 ben bir anlam veremedim kim alır o fiyata o ilanlari? Telefoncularda bile 6700 ikinci elki sifir ile 300tl farki düşünürsek o bile pahali,Ama vatandas sıfırdan pahali ikinci ele yazmış.Diger modellerde böyle bir sey yok,çeyrek altın daha fazla değer kaybediyor satarken bu nedir.Yenilerde şarj ve kablosunun çıkmamasını mi fiyatlıyor bizim millet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noneed1982 -- 23 Kasım 2020; 21:43:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirPods 2 Hepsiburada’da 989 TL.

• Herkese sağlıklı günler dilerim. Nadiren de olsa ekranı uyandırdığımda ekran parlaklığı çok düşük oluyor power tuşuna basıp ekranı kapatıp tekrar açınca ekran normal parlaklığına dönüyor bu sorun iOS 14 güncellemesi ile geldi aramızda bu sorunu yaşayanlar var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Teşekkürler ancak pil ayarlarında öyle bir seçenek yok

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Aldım ama sonra iptal ettim hocam. Yarın migros satacakmış, cuma günü ise trendyol ve amazon sürpriz yapabilir gibi geliyor kararsız kaldım :)

• uayaz20 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur bende de ara sıra oluyor.

• noneed1982 kullanıcısına yanıt
    Hiç ikinci el piyasasını takip etmiyorum ama örneğin ben telefonu Zorlu Apple Center’dan 8400 TL’ye satın aldım. 2. El satmak istesem sizin hesabınıza göre 6.400 TL’ye vermem gerekiyor. Niçin N11 daha ucuza satıyor diye 2 bin TL zarar edeyim ki? Koyarım N11’den biraz daha aşağısına, benim gibi Apple çıkışlı cihaz isteyen varsa alır.

Bu arada yenilerde adaptör ve kulaklık çıkmaması az bir fiyat değil. 5W adaptör + Earbuds 400 TL.

Yalnız genel tabloya baktığım zaman ikinci el cihazların daha ucuza satılması gerektiğine katılıyorum. Ben sadece olası nedenleri söyledim. Bunlar neticede kutusu açılmış, kullanılmış, hatta nasıl kullanıldığı bilinmeyen cihazlar.

• Gvzgvz kullanıcısına yanıt

Resimdeki gibi değil bende pil yüzdesi seçeneği yok...enteresan 11 pro max..14.2 yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunkeser -- 23 Kasım 2020; 22:5:31 >
  • Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Yeni güncellemelerle düzelmesini bekleyeceğiz anlaşılan

• Bende onu diyorum zaten diyorsunuz sitekerdekinin biraz daha aşağısına koyarım fiyatini ama millet sitelerde ayni yada daha pahami yazmis,onlarında çoğu internet sitelerinden alınma ve 700-7400 arasi mantıklı değil en nihayetinde ikinci el

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noneed1982 -- 23 Kasım 2020; 22:6:31 >
  • altunkeser kullanıcısına yanıt

X ve sonrası cihazlarda (SE 2020 hariç) yapamazsınız. Kontrol merkezinden kontrol etmeniz gerekiyor.

• iPhone 11 2021 Mart gibi fiyat düşüşü olur mu? Yoksa şimdi almak için mi zorlamalı. Daha önce hiç iPhone kullanmadım ve piyasayı takip etmiyorum. Bir fikir verebilecek var mı? Şimdi acele telefon lazım değil o yüzden almak istemedim. Android, iPhone alternatifler içinde kayboldum baya.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim peki klavyeye deki sorun düzelmezmi ekranın nerdeyse ortasında mubarek

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt

Hocam, Apple kendi satmayı bırakırsa eğer karaborsaya düşüyor telefon. X ve XS`in fiyatına bakabilirsiniz örnek olarak. Kesin bir şey söylemek zor gibi.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt

Evet hocam haklısınız onlar ozellikle sinirli sayi üretim ozel vb diye geçti birde ondan oldu ama 11 normal şerlerden ve internette 7049tl sifir bir ürün nasil 7000 -7400 olur el insaf yani ye işinden daha iyimi ekstra özelliğimi var.Gel gelelim final de hepsi mecbur düşecek hiçbirimiz mantıken o rakama ikinci el almayız sıfırla ayni fiyat hatta daha pahali ikinci eli neden alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: noneed1982

Arkadaşlar ilk defa böyle bir şey görüyorum,iphone çok değer kaybetmiyor genelde sifir fiyatının 1000-1500 altına satılıyor ortalama temizlik garanti vb gore ama anlamadığım letgo sahibinden falan ikinci eller 7000-7400tl arasi saka gibi sifiri zaten 7049 indirimsiz sitelerde bile 7300 ben bir anlam veremedim kim alır o fiyata o ilanlari? Telefoncularda bile 6700 ikinci elki sifir ile 300tl farki düşünürsek o bile pahali,Ama vatandas sıfırdan pahali ikinci ele yazmış.Diger modellerde böyle bir sey yok,çeyrek altın daha fazla değer kaybediyor satarken bu nedir.Yenilerde şarj ve kablosunun çıkmamasını mi fiyatlıyor bizim millet :)

Bende almadan önce hem sıfırını hemde ikinci elini baya araştırdım. İkinci elde millet kafayı yemiş fiyatları çok uçuk yazmışlar. Kutusu açılmış 1-2 aylık telefona sıfıra yakın fiyat yazılmış. 100-200 TL fazla verip sıfırını almak daha mantıklı.

• ChiefOfficer kullanıcısına yanıt

2.el alacak kadar zengin değilim

• Ya ben verileri switch to ios il? gecirdim ama fotoğraflarımın tüm tarihleri, albümleri kaybolmuş. Kaybolmadan nasıl aktarabilirim?

• 
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.