Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgilisinden mesaj bekleyen adama döndüm, sürekli güncelleme kontrol etmekten günü boşa yedik :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VaqoL V kullanıcısına yanıt
    %80'in üzerine çıkartmamanızda gerekçe veya kaynak var mıdır? Bu konu hakkında işin uzmanıyım diyenler bile çelişiyor. Kimisi diyor Li-ion pilleri arada bir sıfırlayıp tekrar 100 e kadar şarj ediceksin diyor, kimisi 80i geçirme kullandığın kadar kullan tam performans bekliceksen fulle diyor. Kimisi ise harcadığın rakam önemli günde %40 tüketen biriysen istersen fulle istersen 80'de şarjdan çek diyor. Anlayamadım ve çözmek de isterim açıkcası. Elimizdeki cihazları severek kullanıyoruz. ne kadar iphone 12 pro almayı düşünsem de benden sonra verdiğim aile bireylerine hor kullanılmamış bir batarya bırakayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARC118i

%80'in üzerine çıkartmamanızda gerekçe veya kaynak var mıdır? Bu konu hakkında işin uzmanıyım diyenler bile çelişiyor. Kimisi diyor Li-ion pilleri arada bir sıfırlayıp tekrar 100 e kadar şarj ediceksin diyor, kimisi 80i geçirme kullandığın kadar kullan tam performans bekliceksen fulle diyor. Kimisi ise harcadığın rakam önemli günde %40 tüketen biriysen istersen fulle istersen 80'de şarjdan çek diyor. Anlayamadım ve çözmek de isterim açıkcası. Elimizdeki cihazları severek kullanıyoruz. ne kadar iphone 12 pro almayı düşünsem de benden sonra verdiğim aile bireylerine hor kullanılmamış bir batarya bırakayım diyorum.
    benim kendi deneyimim; 20-80 arası kullanmak daha verimli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpyMasterr kullanıcısına yanıt
    Ben de bir teknoloji severimdir, siemens, htc, samsung sevdiğim markalardandır, evvelce iphone a ve onun eko sistemine demediğimi bırakmamışımdır, eşim ise bir iphone severdir, bunca yıl sonra bir de bu markaya şans ver diye ısrar edince, gittim bir 11 aldım, iyiki almışım😀

• SpyMasterr kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Geçmişte sık telefon değiştiriyor ve hatta rom işleriyle uğraşıp duruyordum. Sırf bu dediğiniz yazılımsal yenilik keyfini aradığım için. Sonra rom işleri bitti. Telefon yenileme bitti. Bir tek dediğiniz kaldı. Her betayı yükledim ben de. Şimdi GM Beta dayım. 14 bence olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

peki yavaş şarj kullandınız mı hiç? 18w ile şarj ettiğinizde 5w ile şarj ettiğinize göre şarjın daha çabuk bittiğini deneyimlemediniz mi ?

Alıntıları Göster
    Hızlı ve normal şarj aleti mevcut bende.
    Hızlı şarjdan sonra pil daha çabuk bitiyor gibi.
    Bir kaç kişi psikolojik dedi ancak ben bu konuyu hiç kafama takmam.
    Pilin daha çabuk bittiğini fark ettiğimde, o gün hızlı şarj kullandığım sonradan aklıma geldi.
    Ekran süreleri vb. bir kanıt yok elimde.
    Sadece kullanım deneyimime dayanarak söylüyorum.
    Hızlı şarjı, hızlı giden atın diye başlayan atasözümüze benzetiyorum.

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen safsata alakası yok. 5w ile aynı süre gidiyor hiçbir farkı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARC118i A kullanıcısına yanıt
    İnternette bu konuyu çok araştırdım genel verilen cevap 20-80 arası kullanılması. Bende buna dayanarak öyle şarj ediyorum. Bu arada pil tasarrufu modunu da bu zamana kadar hiç kullanmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Ben de bir teknoloji severimdir, siemens, htc, samsung sevdiğim markalardandır, evvelce iphone a ve onun eko sistemine demediğimi bırakmamışımdır, eşim ise bir iphone severdir, bunca yıl sonra bir de bu markaya şans ver diye ısrar edince, gittim bir 11 aldım, iyiki almışım😀
    Yazınızı okurken, bunu ben mi yazdım dedim.
    Kızım ve eşim yıllardır İphone, ben de onlara inat yıllardır Android cihaz kullanırım.
    Şu an İphone 11 kullanıyorum.
    Şimdilik fena sayılmaz diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonk

Hızlı ve normal şarj aleti mevcut bende.
    Hızlı şarjdan sonra pil daha çabuk bitiyor gibi.
    Bir kaç kişi psikolojik dedi ancak ben bu konuyu hiç kafama takmam.
    Pilin daha çabuk bittiğini fark ettiğimde, o gün hızlı şarj kullandığım sonradan aklıma geldi.
    Ekran süreleri vb. bir kanıt yok elimde.
    Sadece kullanım deneyimime dayanarak söylüyorum.
    Hızlı şarjı, hızlı giden atın diye başlayan atasözümüze benzetiyorum.

Alıntıları Göster
    samsunglarda hızlı şarjı telefon ayarlarından kapatabiliyorsun.. ben de tüm samsung telefonlarda bunu yaşadım, hızlı şarj yapınca hızlı, yavaş şarj yapınca pil daha uzun gidiyordu her zaman; ama iphone 11'e hızlı şarj kiti almadığım için pek deneme fırsatım olmadı.. şimdi iphone 11'i sattım, iphone 11 pro max gelecek nasipse ekimde onda deneyecem bakalım.

• oguzokman kullanıcısına yanıt
    Baseus Wing Iphone 11 Ultra &#x130;nce K&#x131;l&#x131;f, Transparan Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B00E20WX1I/ref=cm_sw_r_cp_apip_zFqhyQH6HGmeS

Beyaz renk iPhone da çok şık görünüyor.

• Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Geldi

• Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• ipswme sitesine düşmüş dosya, sıfırdan kurulum yapacaklar için indirilebilir durumda

• Hojj geldin cnm
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Sunucular çöker bugün😂

• İndiriyorum bakalım nasıl

• Bu arada OTA mı geldi sadece? itunes'dan yükleyeyim dedim ama ordan 13.7'ye güncel diyor

• tripleseven kullanıcısına yanıt
    O site güvenilir mi acaba ? İlk defa yükleyeceğim de

Edit: vazgeçtim başıma iş almak istemiyorum:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-ül Küttab -- 16 Eylül 2020; 23:26:59 >
  • 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.