Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lexco , hayloft Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
43.855
Cevap
483
Favori
2.593.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçi süet kaplı silikon kılıf aldım ama çıkarınxa telefonun arka camında hafif nemlenme farkediyorum. Bu tarz kılıf kullananlar varsa aydınlatabilir mi bu durum normal mi? Ve bu durum telefona zarar verir mi sizce?
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    İyi forum 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ebugra E kullanıcısına yanıt
    bende ayni renkte ve ayni kılıftan kullanıyorum.gayet güzel fakat şunu farkettim.gece kamera acarken resim çektiğimizde resimde yeşil noktalar oluşuyor

• chinaski C kullanıcısına yanıt
    X doria kılıf bıraz kalındır 3 metreden bısey olmuyor dusse ekran koruyucuda antı blue lıght tam kapatan baseus

• Dostlar Iphone 11 alınır mı ? Malum 12 geliyor fiyatı uçurum olur mu bilemedim.

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Ben dün aldım xs den sonra. Çok memnunum.

• Bende almayı düşünüyorum iphone 11.
    Ama şöyle bir durum var, eher iphone 12 nin en düşük versyonu 11 64gb ile aynı fiyattan gelirse çok pişman olurum.
    O yüzden 2 ay daha beklemede kalacağım sanırım

• Konum kapalı olmasına rağmen işareti gitmiyor cihazı açıp kapatıyorum düzeliyor daha sonra konumu tekrar aç kapa yapıyorum yine geliyor işaret ve gitmiyor sorun nedir acaba ? Uygulama izinlerinde hiçbiri devamlı kullan modunda değil

• chinaski C kullanıcısına yanıt
    Ben de alacam ama taksit işi çok az be :(

• MiraiMisa kullanıcısına yanıt
    Şu anki 11 fiyatından 12 gelmesi zor hocam. Iphone fiyatları en son güncellendiğinde kur 6,8’di, şu an ise 7,5 seviyesinde. Bunun güncellemesi mutlaka gelecek. Hatta bence iphone 12’den sonra dolar bazında fiyatı düşecek olan 11’in fiyatı, türk lirası olarak pek de oynamayacak. Elbette kısa bir süre kalmışken imkan varsa yeni teknolojiyi almak daha mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktron -- 13 Eylül 2020; 12:42:23 >
  • İphone 11 veya xr almak istiyorum arasındaki farklar nelerdir

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    hangi sitelerden kaç taksit yapabiliyoruz?
  • KARŞILAŞTIRMAYI "https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/127715-223976/apple-iphone-xr_apple-iphone-11/" SİTESİNDEN GÖREBİLİRSİNİZ.
  • Iphone 12 nin Salı günü tanıtılmayacağı netlik kazanmaya başladı, Apple salı günü sadece yeni bir Ipad modeli tanıtacakmış;

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/iphone-12-bekleyenleri-uzecek-iddia-15-eylul-de-tanitilmayacak.htm

• ENDERES-5441 kullanıcısına yanıt
    Apple Watch kullanıcısısınız o zaman. Kullandığınız kadranda Hava Durumu, UV bilgisi gibi bir özellik açıksa konum işareti gitmiyor. Pro Max'i ilk aldığımda bende bulana kadar sinirim bozulmuştu. Sonradan anlayınca saat kadranında hava durumu ile ilgili her şeyi kaldırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    En fazla 3 taksit gözüküyor her yerde

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    İos 14 de ertelenmiş mi oluyor bu durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Apple Watch kullanıcısısınız o zaman. Kullandığınız kadranda Hava Durumu, UV bilgisi gibi bir özellik açıksa konum işareti gitmiyor. Pro Max'i ilk aldığımda bende bulana kadar sinirim bozulmuştu. Sonradan anlayınca saat kadranında hava durumu ile ilgili her şeyi kaldırdım.
    Dediğiniz durum ile alakalımıdır bilemedim hocam ama konum ayarlarını sıfırla yaptım düzeldi, saat bağlı değildi ama kadran hava bilgisi içeriyordu tekrar böyle bir sorun İle karşılaşırsam onuda deneyeyim teşekkürler bilgi için

• switel kullanıcısına yanıt
    IOS14 ü ben 15 inde dağıtmalarını beklemiyorum zaten ama Iphone 12 lerin tanıtılacağı etkinlikten önce dağıtılır gibi. Ama şu anlık herşey bir duyumdan ibaret

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Iphone 12 nin Salı günü tanıtılmayacağı netlik kazanmaya başladı, Apple salı günü sadece yeni bir Ipad modeli tanıtacakmış;

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/iphone-12-bekleyenleri-uzecek-iddia-15-eylul-de-tanitilmayacak.htm
    Yalnızca iddia. 15 Eylül'de tanıtılacağını ancak Ekim'in 2. haftasından sonra ABD ve Avrupa satışının başlayacağını düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.