Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11591160116111621163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu isaret nedir arkadaşlar çözemedim sag taraftaki ortada zincir gibi olan Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerman82 -- 5 Eylül 2020; 23:15:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir başkasının internetini (hücresel) paylaşıyorsun anlamına geliyor sanırım..
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    yani şöyle mi.ben suanda wifi olarak başkasının mobil verisini kullaniyorum.ama sonuçta wifi seklinde girdim onu nasil anlıyor ki

• cevabım doğru mu sen onu söyle, o kadar uzmanı değilim konunun
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok onemli bir sorunum var.telefona her cagri geldiğinde ve ben arama yaptığımda hep hoparlör otomatik açılıyor.her aramada kapatmam gerekiyor çözümü nedir?

• Aslında sadece başka cihazın paylaştığı ağa katıldığınızın manasına gelmiyor bu görsel, kendi cihazlarınız arasında hücresel veri paylaşırsanız çıkan işaret o. Yani kendi hesabınıza tanımlı başka bir iPhone’dan kişisel erişim noktasına bağlanırsanız Wi-Fi simgesi yerine o işaret çıkar. Misal benim ipad:

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• selam.arama kısmına arama ses yolu diye yaz.çıkan menüde en altta arama ses yoluna gir. orda hoparlör işaretli olabilir. onu otomatik yap
  • Arkadaşlar merhaba. Dün eşime hediye olarak teknosa.com 'dan 11 128gb modelinden aldım. Telefon tek taraflı şarj oluyor. Şarj kablosunu telefondan çıkarıp, döndürüp taktığında şarj olmuyor. Bu normal mi sorun nerede olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krakus K kullanıcısına yanıt
    tm oldu tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: aapocan

Arkadaşlar merhaba. Dün eşime hediye olarak teknosa.com 'dan 11 128gb modelinden aldım. Telefon tek taraflı şarj oluyor. Şarj kablosunu telefondan çıkarıp, döndürüp taktığında şarj olmuyor. Bu normal mi sorun nerede olabilir?
    bende aynısı kulaklıkta oluyor ama şarjda olmuyor. ben kulaklıktan şüpheleniyorum doğal olarak, sizinkinde de şarj kablosundan. başka bir şarj kablosuyla deneyin düzelir muhtemelen. ben başka bir kulaklıkla deneyemedim çünkü yok.
  • sahranilsu S kullanıcısına yanıt
    Düzelmedi maalesef hala aynı. Ayrıca etrafımdaki tüm iPhone 11, pro, pro max serisinde aynı sorun var. Ancak olayı tek fark eden benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bende iphone 11 satın aldım. 3 gün sonra geniş açı olmayan kamera camında boydan boya çizik oldu, talihsizliğin bu kadarı. Garip bir şekilde fotoğraflarda hiçbir şey belli olmuyor, fakat benim canımı sıktı bu iş. Benim merak ettiğim şey şu: İstersem bunu serviste yaptırabilir miyim ücret karşılığında? Eğer öyleyse ücreti konusunda bir bilginiz var mı?
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Benim pro max da sorun yok.her iki tarafından şarz oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

Valla hocam ben tüm güncellemeleri wifi üzerinden yapıyorum ilk defa sorun yaşadım :) sadece internet taracıyıda sorun var. 1-2 haftaya 14 yayınlanacak onu bekleyin derim. Böyle olacağını bilseydim ben yüklemezdim.
    hocam yükledim sanki bataryada düşüş var ama safaride donma vs olmadı su anlık =)
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    14 e bişey kalmadı zaten o hocam, o zaman i tunnesten yükleyeceğim sıfırdan :) bende olan donmalar son zamanlarda yok denecek kadar azaldı. İlk zamanlar çok kasıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

14 e bişey kalmadı zaten o hocam, o zaman i tunnesten yükleyeceğim sıfırdan :) bende olan donmalar son zamanlarda yok denecek kadar azaldı. İlk zamanlar çok kasıyordu.
    En iyisi itunesten yap hocam.
    zamanla oturur herhalde batarya da ama geçişler,hassasiyet falan iyi öncekine göre.:)
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Ben de birkaç kere hiç şarj olmadı . Takıyorum çıkarıyorum , yön değiştiriyorum olmuyor . Sonra telefonu kapat aç yapınca düzeliyor . Garip bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11591160116111621163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.