Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
481
Favori
2.593.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende Android kullanicisiyim bıktım artık

Çünkü telefon alıyoruz yalandan bir iki güncelleme veriyor sonra bir daha güncelleme alamıyorsunuz klasik android

Samsung kullandım LG kullandım bir çok marka kullandım

Sonra Xiaomi böyle şöyle güzel konustular aldım yine güncelleme konusu sıkıntılı

Sanırım android yazılımı kullanan markalar ortak özelliği güncelleme ile ilgilenmemek sanirim

İnşallah hedefim iPhone almak tr sartlarinda zor ama zorlayacagiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Ben de telefonumu neredeyse ilk aldığım günden beridir, hızlı şarj ile ve dolu/boş durumunu kontrol etmeksizin, ne zaman aklıma eserse şarj ediyorum ve her seferinde tamamını (deprem nedeniyle önlem açısından) dolduruyorum, günde en az 2-3 kere şarj ediyorum, bir sene oldu ve pil sağlığı, %99..
    En kötü senaryo bile gerçekleşse , öte başı bir kaç ay evvel pilini değiştirmek zorunda kalırız, çok mu önemli, önerim; bu kadar takmayın kafanıza, bizden kıymetli değiller...
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Merhaba arkadaşlar bende Android kullanicisiyim bıktım artık

Çünkü telefon alıyoruz yalandan bir iki güncelleme veriyor sonra bir daha güncelleme alamıyorsunuz klasik android

Samsung kullandım LG kullandım bir çok marka kullandım

Sonra Xiaomi böyle şöyle güzel konustular aldım yine güncelleme konusu sıkıntılı

Sanırım android yazılımı kullanan markalar ortak özelliği güncelleme ile ilgilenmemek sanirim

İnşallah hedefim iPhone almak tr sartlarinda zor ama zorlayacagiz
    Apple al ve senelerce gelecek güncellemenin keyfini çıkar. 2 senede bir pil yenilersen, bir cihazı 6 sene bile kullanırsın

• scanh kullanıcısına yanıt
    İnşallah hedefim iPhone 12 gerçi 11'de hoşuma gidiyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam. İphone 11 var akşamları oda ışığını kapattığımda ekran parlaklığı otomatikte olmasına rağmen parlaklığı bir türlü kendisi azaltmıyor. Sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada aklıma takıldı, daha önceden konusu oldu mu bilmiyorum ama bu 11lerin arkasında yazı yok sadece logo var ya, ce işareti ve çöp kutusu logosu olması zorunlu değil mi? Belki bilgi eksikliğim vardır ama ben zorunlu diye biliyordum?
    EDIT: pardon varmış o kadar iyi gizlemişler ki siyahta fark etmemişim bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surferbabe -- 5 Eylül 2020; 0:48:50 >
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Düzeldi mii bende de var aynı sorun@0tyldrm0

• LadyLola kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu uygulama ile rehberde aynı anda birden fazla kontağı silebiliyor muyuz?

Teşekkürler 🙏🏼

• LadyLola kullanıcısına yanıt
    Hallettim, çok yararlı bir uygulamaymış. Teşekkürler.

• webconn W kullanıcısına yanıt
    İphone se sizin için guzel bir secenek, hem fiyati hemde gücü atom karinca olur kendisi, ustelik bu aralar turkcellde yaninda airpodslar 300-400 tl civarina geliyor. Bütçeniz dahilinde ise kaçırmayin derim

• Beyler iPhone 11 gece özellikle ışığa karşı video çekerken yansıma oluyor ve video kötü çıkıyor. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olan var mı ?

• Arkadaşlar iphone 11’in titreşiminden memnun musunuz? Düz zemin üzerinde titreşim neredeyse duyulmuyor gibi.. Yolda yururken cepte de hissedilmiyor. Birkac kez bu yuzden arama kacirdim. Ayarlardan degisik paternler denedim sonuc yine ayni. Sadece titresimin sikligi degisiyor, siddetinde herhangi bir artis olmuyor. Bununla alakalı yabancı forumlarda bir sürü şikayet var. Önceki 8 plus cihazımda titreşim gayet kuvvetliydi. Sizde durum nasıl?

• B7TR kullanıcısına yanıt
    Bende devamlı yeşil bir nokta çıkıyor gece çekimlerinde.

• AzuLA kullanıcısına yanıt
    Hocam safaride takılmalar var diyor bir kaç arkadaş 13.7 de. Siz karşılaştınız mi acaba ?

• switel kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili video çektim üç tane Sokak lambası ışığı yere üç tane lazer ışığı olarak yansıyor videoda çok aptalca duruyor.

• Korayygli K kullanıcısına yanıt
    13.7 güncellemesini çıktığında yaptım Safaride takılma yaşamadım hiç, genelde ekran süresine vs bakmam ama bu kadar muhabbeti olunca bakayım dedim, 8 saat 1 dakika, fena değil sanki?

• surferbabe S kullanıcısına yanıt
    Aynen 8 saat çok güzel bence

• ip11 için aşağıdaki 15w kablosuz şarj istasyonunu aldım. Baseus. Adaptör olarakta 30w Syrox q32 3a adaptörü var. Samsunglarda hızlı şarjı aktif ediyor. Sonradan keşke type-c olanı alsaydım dedim gerçi, çünkü airpods pronun içinden çıkan lightning - type c kablosu boşta duruyor.
    ürün özelliklerinde hızlı şarjı desteklediğini söylüyor gerçi. Ama çokta önemli değil. Normalde şarj etse kafi.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LX80R7T?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image&th=1
  • dodiko kullanıcısına yanıt
    Eldeyken ikonlara tıklamak gibi kısa basit geri dönüşlerde derinden ve tok bir titreşim gayet yeterli ama dediğiniz gibi çaldığı zaman bende bazen duymuyorum sesli ortamda ise titreşim az kalıyor. Note 8 cihazdan gectim, masanın uzerinde telefon yer değiştiriyordu titreştigi zaman, hatta sesi kapatıp sadece titreşim sesinden mesajları duyuyordum evde ve ofiste masayı titretiyordu. İphone 11e güçlü titreşim motoru olan cihazdan geçerseniz hissediyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdsenseWork

ip11 için aşağıdaki 15w kablosuz şarj istasyonunu aldım. Baseus. Adaptör olarakta 30w Syrox q32 3a adaptörü var. Samsunglarda hızlı şarjı aktif ediyor. Sonradan keşke type-c olanı alsaydım dedim gerçi, çünkü airpods pronun içinden çıkan lightning - type c kablosu boşta duruyor.
    ürün özelliklerinde hızlı şarjı desteklediğini söylüyor gerçi. Ama çokta önemli değil. Normalde şarj etse kafi.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LX80R7T?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image&th=1
    Hemen ekleme yapayım. iphone 11 için dün gece 02:00 da amazon dan aldığım baseus kablosuz şarj ürünü bugün saat 14:00 da geldi. Mükemmel bir teslimat hızı tebrikler. Küçücük minicik görüntüsü gayet güzel bir şarj cihazı.Hızlı şarj için 30w Q.C3.0 adaptörle denedim. İlk başta şarj hızı yavaş geldi. Sonra şarj cihazından bir ses gelmeye başladı. Hemen kaldırdım teli istasyondan. Silikon şeffaf kılıf vardı, Onu çıkardım, şimdi gayet hızlı şarj ediyor. Ben şuan çok memnunum. Şarj cihazının kablosunun ince olması dışında gözüme batan birşey yok. Ayrıca airpods pro yu da kablosuz şarj için denedim, onuda gayet güzel şarj ediyor. Benden şimdilik geçer not aldı. Bir süre sonra asıl durum belli olacaktır. Pil sağlığımıda yakından takip edeceğim. Şuan %100. Paylaşmak istedim.

• 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.