Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.832
Cevap
481
Favori
2.591.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam zaten kızdığım nokta cihazla ilgili bili alamamam bir şekilde alacağız cihazı ama Türkcelle yakışmayan hareketler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    evet maalesef, bunu neden yapmıyor youtube inatla merak ediyorum

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun hocam. Bu miktarda para verince bir miktar fiyat farkı olsa bile appledan almak lazım sanırım. 300-500 fazla olur ama en azından iş garanti olur. Umarım en yakın zamanda sorununuz çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Türkcell Online sitesinde alışveriş yapmamaya özen gösterin. Satın aldığım cep telefonun ahizesinde cızırtı olması sebebiyle servise vermiştim. Servis cihazın toz geçirdiğini ve tozsuz ortamda kullanmam gerektiğini belirterek cihazı iade etti zaten cihazda ayrıca anlık donmalar oluyordu kapanıp açılınca anca düzeliyordu neyse thh başvurdum yenisiyle değişim kararı çıkmasına ve türkcele telefonu göndermeme rağmen 1 aydır ses yok 7 talep açtırdım bilgi verilmesi için gene bilgi verilmeyince icra işlemi başlattım. İşin özü en son Türkcell den alın gerçekten karşıda konuşacağın yetkili yok Allah katında bir yerdeler. Sen talep oluşturuyorsun keyifleri esince arıyorlar. Ben 1 aydır emanet telefon kullanıyorum ve kullandığım telefon asusun eski bir cihazı whatsapa zor giriyor. Arkadaşım da telefonu ara sıra geri istiyor yaşadığım mağduriyet gerçekten çok büyük.
    Geçmiş olsun. Aldıktan ne kadar sonra servise verdiniz ve Apple TR/herhangi bir Apple Store, yetkili servis ile neden direkt olarak iletişime geçmediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Çok geçmiş olsun hocam. Bu miktarda para verince bir miktar fiyat farkı olsa bile appledan almak lazım sanırım. 300-500 fazla olur ama en azından iş garanti olur. Umarım en yakın zamanda sorununuz çözülür.
    İş zaten garanti icra işlemi başladı en kötü haciz yoluyla alacağım ama uğraştırıyorlar. Hocam normalde zaten Appleden almıştım Türkcell o fiyata 256 GB verince oradan aldım :) yoksa vatan, Media Market, Appleden vazgeçmem genel de.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Aldıktan 2 ay sonra servise verdim onarım, swap cihaz istemediğimi sadece arıza tespiti yapılmasını talep ettim. Arıza tespitiyle birlikte ilgili kanunları da belirterek (altı ay içinde ortaya çıkan ayıplar teslim tarihinde olduğu kabul edilir) türkcelle başvurdum onlar yerine getirmeyince Thh başvurdum. İzmirdeyim burada store yok. Telefon üzerinden konuşunca servise yönlendiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Aldıktan 2 ay sonra servise verdim onarım, swap cihaz istemediğimi sadece arıza tespiti yapılmasını talep ettim. Arıza tespitiyle birlikte ilgili kanunları da belirterek (altı ay içinde ortaya çıkan ayıplar teslim tarihinde olduğu kabul edilir) türkcelle başvurdum onlar yerine getirmeyince Thh başvurdum. İzmirdeyim burada store yok. Telefon üzerinden konuşunca servise yönlendiriyorlar.
    Doğal olarak yasal haklarınızı kullanmak istemişsiniz, doğrudur (6 ay vb.). İstanbul dışındaki süreçler maalesef ki sıkıntılı ilerleyebiliyor.

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Ben note’8 den geçtim. Samsun’un arayüzü bir süre sonra ağırlaşıyor. İlk aldığınızda fişek gibi ama sonra anlam veremediğiniz şekilde yavaşlamalar başlıyor. Ayrica s20 serisinde exynos var. İphone tercih etmek icin en önemli sebeplerden biri. Samsung’un sadece kalemini arıyorum. Bunun disinda iphone inanın belli bir yaştan sonra daha cok tercih sebebi, eskiden rom root vs uğraşırdım ama emin olun apple’a geçtikten sonra bu konular bosa zaman kaybı diyeceksiniz. İphone kutudan çıkınca instagram 0,5 saniyede açılıyorsa 1 sene sonrada aynısı. Androidde bu mümkün değil format atmadan. Bahsettiniz değer olayıda cabası. Bu oynak ve kriz döneminde altın gibi deger kazanıyor cihaz. Bu tutumlar ile yakin ve uzun dönemde döviz artışının önüne geçilemeyeceğini öngörürsek Apple mantıklı bir tercih.

• telefonu haziran ayında aldım sanırım ve şu an maksimum pil kapasitem %98 sizce normal mi iphone 11 bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumper34

telefonu haziran ayında aldım sanırım ve şu an maksimum pil kapasitem %98 sizce normal mi iphone 11 bu arada
    Mayıs 5 te aldım hala yüzde 100 ama sende de bir problem olduğunu düşünmüyorum çok takılma oraya

• Arkadaşlar merhaba
    11 alacağım sizce vatan dan almalı mıyım?
    Alıp sorun yaşayan duydunuz mu hiç?

• 64 yeterli midir yoksa almışken 128 mi alayım
    Son bir soru daha soracağım
    Hangi rengi güzel duruyor
    Kullananlar ne renk tavsiye eder

• Arkadaşlar İphone 11'lerde Çift sim desteği varmı. Yani Fiziksel olarak 2 tane sim kart takabiliyormuyuz. Arkalı önlü.
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben icloud alanı aldığım için 64 yeterli oluyor ancak bütün fotoğrafları telefonda tutmak istesem yetmezdi. Siz de nasıl kullanacağınıza göre karar verebilirsiniz. Renk içinse siyah ve beyaz dışında kırmızı, sarı ve yeşil renklerini canlı gördüm. Kırmızı hiç hoşuma gitmedi. Sarı ve yeşil ise çok güzeldi. Aslında istediğin sarıyı almaktı aslında ama ileride ikinci el satışta sorun yaşatır diye siyah model aldım ben. Eğer böyle bir kaygınız yoksa sarı ve yeşil modelleri tavsiye edebilirim.

• Uzak doğu modellerinde fiziksel çift sim desteği var diyebiliyorum hocam. Amerika, avrupa modellerinde ikinci hat esim oluyor.

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Çok saçmaymış. Hem şirket hemde şahsi telefon taşımaktan sıkıldım. Neden böyle bir özelliği sadece Uzak doğu ülkesine getiriyorlar.
  • Hiçbir fikrim yok hocam. :// Ama bu yıl sonuna kadar türkiye’de de esim’in aktif olması bekleniyor. O zaman iki hattı da taşıyabilirsiniz iphone’a.

• jacktron kullanıcısına yanıt
    O konuda çok umutlu değilim.
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    Dün değil evvelsi gün 11 Pro aldim, kasa açıklığı fark ettim. kapalı kutu değişim istedim servise gider dediler. Göndersem swaplanacak fakat ben swap istemiyorum. Ne yapmaliyim?

• Arkadaslar, Hong Kong dan alinma iphone pro max 256 gb , fiziksel cift hatli olan. Pasaport kayit edilmemis sekilde su an satmak istsem kac bin tl ye gider ?

Yeni telefon ciktiginda tahmini ne kadara gider ?

Yardimci olur musunuz ?

• 
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.