Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.850
Cevap
482
Favori
2.593.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 12lerin turkiyeye gelmesi aralik-ocak gibi olur bence. Yani 4-5 ayi var daha. Ben olsam alirdim 11’i.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7 aylık Xs64 gb cihazımı 11 le değiştirmeyi düşünüyorum. Varmı takas düşünen arkadaş

• biliyorum bıktınız ama gercekten cok kararsız kaldım xs mi yoksa 11 mi? batarya önemli bnm icin ama xs elde cok güzel sade duruyor iphone 11 kaba kalıyor biraz yardımcı olabilcek var mı
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    11 gayet iyi bir model en güncel olanı almanızda fayda var birkaç ay sonra xs 2 model eski konumuna düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

biliyorum bıktınız ama gercekten cok kararsız kaldım xs mi yoksa 11 mi? batarya önemli bnm icin ama xs elde cok güzel sade duruyor iphone 11 kaba kalıyor biraz yardımcı olabilcek var mı
    Alışırsın hocam 11 öneririm ve 13.6.1 de bataryayı düzeltmisler gayet iyi gidiyor.Yine de sen bilirsin.Xs ekranı olsun diyorsan pro'ya geç.
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    11 de retina ekran yok sanırım hocam
    Liquid Retina HD ekran yazıyor
    https://www.apple.com/tr/iphone/compare/?device1=iphone11pro&device2=iphone11&device3=iphoneXS

--

@getta tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 15 Ağustos 2020; 0:38:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

biliyorum bıktınız ama gercekten cok kararsız kaldım xs mi yoksa 11 mi? batarya önemli bnm icin ama xs elde cok güzel sade duruyor iphone 11 kaba kalıyor biraz yardımcı olabilcek var mı
    Xs in ekranı dışında başka hiç bir artısı yok. elde tutuşu daha premium muş falan filan bana hiç öyle gelmedi 11 inde arkası cam bir tek yanları alimünyum bana göre yanları 11 in daha güzel geldi kaldı ki diyelim xs in elde tutuşu daha güzel olsun kılıfsız mi kullanacaksın:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 pro max için ince bir silikon kılıf önerisi olan var mı?

• whypic06 W kullanıcısına yanıt
    tşk ederim 6s var elimde oda elde tutus cok güzel onda da kılıf ince kullanıyorum sorun olmaz bnm için ama 11 daha güncel oldugu için sanırım 11 alacagım
  • Herkese merhaba. Eskiden iPhone 7 kullanırken de şu an iPhone 11 ile de bi türlü iTunes üzerinden güncelleme yapamıyorum. 4.5-5 gblik güncelleme indirip tam bitecekken ağ zaman aşımına uğradı diyor ve yüklenmiyor Farklı telefon Farklı bilgisayar Farklı internet her şeyi denedim çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Amazon'dan iPhone 11 almış bulundum. Aileye ben de katıldım. Yeni telefonlar gelmeden önce bu modeli almak saçma gelebilir lakin yurtdışı bağlantılarım mevcut. En azından 1000 TL gibi düşük bir fiyata satıp, yurtdışına çıktığımda gelecek modellerin en üstünü alabilirim diye düşündüm. Merakla bekliyorum telefonu. iPhone 7'den geçiş yapacağım.
  • Abysm Nucleus kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben de fiyatların artacağını ön görüp daldım mevzuya. Gidişatın iyi olacağını pek sanmıyorum. Şimdi elimizdekilere sahip çıkma zamanı.
  • 13.6.1 e güncelledim ama maske ile face id açılmıyor. Bazıları açılıyor demişti. Nedenini bilen var mı?

• save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    Varmı hocam bir değişiklik

• Yaziyor Y kullanıcısına yanıt
    Hocam o aldığınız güncellemeler sürüm güncellemesi oluyor, ana güncelleme değil. İos güncellemesi bir yerden sonra verilmiyor doğal olarak. Apple için dört sene normal beş sene ise maksimum diyebiliriz güncelleme süreleri için. Tabi Buda muhteşem bir süre özellikle android tarafı ile karşılaştırıldığında.

• 13.6.1 dün yükledim %50 Wi-Fi %50 4g en az 1 saat video çekimi ve 1 saat call of Duty oynadım 7 saat ekran süresi aldım kalan şarjım %13 . Beğendim

• vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Önceki sürüm kaçtı?

• İphone 11 de Türk Telekom kullanıyorum, vowifi servisim açık olmasına karşın, cihaz içinden servisi aktif edemiyorum, açmaya çalışırken ios Türk Telekom ile iletişime geçin diye uyarı veriyor, Telekom ise sistem cihazınızı taşıyamıyor diyor, Online işlemlerde cihaz adı görünmesi gereken yerde yuvarlak dönüp kalıyor, başka bir Apple cihaza takınca çat diye Telekom cihazı tanıyor, bu iPhone 11 neden cihaz bilgilerini Telekom’a iletemiyor anlamadım gitti...

• 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.