Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arka KILIF ŞEFFAF olması şartıyla iyi bir şey varmıdır.
    Çok kalın olmamalı. birde Ön cam koruyucu

APPLE ZORLU CENTER'dan alacağım yoksa 299 TL ve koruyucu olarak.
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Şeffaf kılıf olarak 299 TL lik orjinal kılıf iyi olabilir hocam. Ama bir arkadaş forumda paylaşmıştı kenarından çizilme vs olmuştu diye hatırımda. Geçmiş mesajlardan bulabilirsiniz belki. Ben 299 TL’ye silikon aldım. Gayet memnunum. Tavsiye edebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    akılsız saat kullanıyorum zaten ama bu sıcaklarda oda bunaltıyor. Bileklik düşünmedim değil ama alışabiliceğimi sanmıyorum. Türkiye'ye yeni geldim ve burdaki insanlar akıllı bileklik, akıllı saat, son model telefonlar vs çok düşkün. Ben biraz geri kafalı bir insanım, alışabiliceğimi sanmıyorum bilekliğe. Yinede teşekkür ederim önerebiliceğiniz akıllı bileklik varsa bakıyım, bana bildirimleri göstersin, terletmesin, çok fazlada özelliği olmasın şarjı uzun gitsin yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korayygli

Şeffaf kılıf olarak 299 TL lik orjinal kılıf iyi olabilir hocam. Ama bir arkadaş forumda paylaşmıştı kenarından çizilme vs olmuştu diye hatırımda. Geçmiş mesajlardan bulabilirsiniz belki. Ben 299 TL’ye silikon aldım. Gayet memnunum. Tavsiye edebilirim
    Hocam benim dediğim de SLİKON Appla'da satılan çünkü onlarda sararma falan olmuyor.
    Muhtemelen onu alacağım. ama ona benzer ve aynı kaliteye yakın başka marka veya yer varmı diye fikir almak istedim.
    yoksa apple zorlu yolunu tutucam gibi
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben logolu olan silikonlardan bahsetmiştim. O bahsettiğiniz şeffaf kılıfı eski cihazım olan iPhone XR de kullanmıştım yaklaşık 7-8 ay herhangi bir problem yaşamamıştım. Sadece biraz sertti 😁

• Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Hocam saat kullanmaktan nefret ederim, şöyle ki damatlık saatimi bile sattım kullanmıyorum diye :) ancak xiaominin mi band serisi var hem kullanışlı hem küçük. Rahatsız etmiyor ve şarjı uzun gidiyor. Bir süre kullandıktan sonra vazgeçilmeziniz olacak.

• SxDark kullanıcısına yanıt
    Elimde s10 var. 11 pro siparişi verdim. Ertelemeden sonra yıl sonuna kadar Turkiye pazarına gireceğini zannetmiyorum. Piyasaya giriş fiyatları da biraz yüksek olur ve dolar kuru da yükselir. Hal böyleyken aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHSNNSL -- 3 Ağustos 2020; 15:59:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 11 var 11 pro siparişi geçtim
    Ekran süresi olarak aynı süreleri alır mıyım 11 pro da ?

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Elimde 11 var 11 pro siparişi geçtim
    Ekran süresi olarak aynı süreleri alır mıyım 11 pro da ?
    Daha iyi alırsınız.
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Pro’nun ekran suresi efsane

• https://www.hepsiburada.com/apple-18w-usb-c-guc-adaptoru-mu7v2tu-a-apple-usb-c-lightning-kablosu-1-m-mqgj2zm-a-p-HBV00000UPCGP?magaza=kelebek%20store

arkadaşlar hepsiburada 329 a satarken bu satıcı 159 a satıyor . acaba orjinal midir ? %58 indirim var
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Bakalım hocam göreceğiz inşallah efsaneyi

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Teşekkürler hocam
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

https://www.hepsiburada.com/apple-18w-usb-c-guc-adaptoru-mu7v2tu-a-apple-usb-c-lightning-kablosu-1-m-mqgj2zm-a-p-HBV00000UPCGP?magaza=kelebek%20store

arkadaşlar hepsiburada 329 a satarken bu satıcı 159 a satıyor . acaba orjinal midir ? %58 indirim var
    Açıkçası fiyat çok iyi ama yorumlar hep satıcı hepsiburada olarak mevcut. Bu satıcıdan alışveriş yapanlar varsa, bilgi paylaşırlar ise iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Açıkçası fiyat çok iyi ama yorumlar hep satıcı hepsiburada olarak mevcut. Bu satıcıdan alışveriş yapanlar varsa, bilgi paylaşırlar ise iyi olur.

Alıntıları Göster
    evet tüm yorumlar satıcısı hepsiburada olanlar için.. güvenebilsem alacam hemen

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    150’ye mümkün değil. Sahtedir.
    Ben hepsiburada satıcılıdan aldım gayet memnunum. Ama zam gelmiş. Ben 275’e aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pore -- 3 Ağustos 2020; 20:15:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

evet tüm yorumlar satıcısı hepsiburada olanlar için.. güvenebilsem alacam hemen

Alıntıları Göster
    Bu tarz fiyatlarda yüksek ihtimalle kablonun barkodu vs. olmuyor. Adaptör orijinal oluyor, kablo orijinal olmuyor veya tam tersi. N11'de falan görülüyor böyle satışlar ama HB'de de görülmesi ilginç olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Bu tarz fiyatlarda yüksek ihtimalle kablonun barkodu vs. olmuyor. Adaptör orijinal oluyor, kablo orijinal olmuyor veya tam tersi. N11'de falan görülüyor böyle satışlar ama HB'de de görülmesi ilginç olmuş.

Alıntıları Göster
    evet bende şaşırdım hocam
  • 
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.