Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.908
Cevap
247
Favori
473.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet takarsınız
    Kendi kullandığım sandiskin wifi usb belleği tavsiye ederim. İçerisinden bir uygulama çıkıyor, o uygulama ile wifi ile belleğe bağlanıyorsunuz, içerisindeki belgelere erişiminiz oluyor. Cihaza indirebiliyorsunuz mesela office belgelerini. Hatta ayarlarsanız, fotoğraflarınızı,kişilerinizi otomatik yedek alıyor. Böylece cihazda fotoğraflarınız yer kaplamamış oluyor.
    http://www.hepsiburada.com/sandisk-connect-wireless-flash-drive-16gb-usb-bellek-sdws2-016g-p57-p-BD501399

Bu 16gb.

bunun üst kapasiteli ve direk lightning girişine takılarak kullanılan versiyonları da var ama onlar biraz pahalı.
    http://www.hepsiburada.com/sandisk-ixpand-mini-32gb-iphone-usb-bellek-sdix40n-032g-gn6nn-p-HBV000003W408

Siz zaten bunları sormuşsunuz. Bunlar da aynı mantıkla çalışır. wifi olunca tabi, cihazı aynı anda şarj edip, bellekten video falan seyretme imkanınız oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anestezici25

arkadaşlar ipad pro magic mause çalışıyor mu .bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.Yada herhangi bir mause bağlayıp direk bilgisayar gibi kullanabiliyor muyuz.

Merhaba tekrardan, klavye çalışıyor fakat magic mause 2 yi tablet görmedi, şuna Apple keyboard ile yazıyorum, gayet kullanışlı ama mause olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum

• Rica ederim :)

• Teşekkür ederim.

• Bence ipad bos. Uygulamalar az

• Önerebileceginiz ingilizce türkçe çeviri programı varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • air2 128gb mi pro 32gb mi ?
  • pzycho P kullanıcısına yanıt
    her türlü pro
  • Tureng

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro 9.7 32gb da pil kullanım süresini göstermiyor ? Çizgi var ama süreler göZükmüyor neden olabilir 🤔

• arkadaşlar tablet alacağım sizce pro almalımıyım yoksa beklemelimiyim ? apple haziranda tablet tanıtır mı ?
  • Arkadaşlar ipad pro almayı düşünüyorum 4gli fakat 4 bin lirayı geçiyor fiyatı. bu bilgisayara canavar gibi bir laptop alınabilir. ama taşınılabilirlik çok iyi. siz ne düşünüyor sunuz ?
  • Merhaba arkadaşlar ipad Air kullanıyorum ve satıp 9.7 Pro'ya geçme düşüncem var. Air'in pil performansını çok beğeniyorum bu yüzden proya geçtiğimde pil süresi air e göre daha çabuk bitermi acaba, sorun yaşarmıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 15 Mayıs 2017; 11:17:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Merhaba arkadaşlar ipad Air kullanıyorum ve satıp 9.7 Pro'ya geçme düşüncem var. Air'in pil performansını çok beğeniyorum bu yüzden proya geçtiğimde pil süresi air e göre daha çabuk mu bitermi acaba, sorun yaşarmıyım?

İpad pro 9.7 kullanıyorum. Şaşırtıcı derecede şarj süresi uzun akşamları 3-4 saat aralıklı kullanıyorum haftada bir şarj ediyorum efsane yani:) daha önce ipad pro 12.9 almıştım. pil süresi rezil valla sayaç gibi atıyordu bir gözüm ordaydı ekran ve renk skalası 9.7 pro göre daha kötü oldugu için hemen satıp 9.7 pro geçtim çok memnunum.

Bu arada kullanan arkadaşlar şu alttaki gibi bir kasa almak istiyorum daha önce amazon vs yerlerden alıpta memnun olup öneri yapabilecek varmı?

https://www.amazon.com/Fintie-iPad-Pro-9-7-Case/dp/B01MS3W68V/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1493455988&sr=1-3&keywords=Fintie%2BiPad%2BPro%2B9.7%2BCase&th=1
  • Pro kesin güzeldir de ipad Air 2 nin hala gideri var arkadaşlar bir arkadaş videosunda basitçe anlatmışhttps://youtu.be/0X9jhvIU-QI
  • An itibariyle Ipad Pro 9.7 128 GB + Apple Pen siparisini verdim.Bir senedir para biriktiriyordum.Umarim istedigim verimi alirim

• Ben de pro alacam ya ilk başta 9,7 inç düşünüyordum ama 12,9 inç modelini görünce çok hoşuma gitti

Eğer 12,9 inç alırsam kendisi çok portatif durmadıgından, sadece wi-fi lı model alsam yeterli olur mu? Arada 500tlmdark var çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Ben de pro alacam ya ilk başta 9,7 inç düşünüyordum ama 12,9 inç modelini görünce çok hoşuma gitti

Eğer 12,9 inç alırsam kendisi çok portatif durmadıgından, sadece wi-fi lı model alsam yeterli olur mu? Arada 500tlmdark var çünkü

12.9 pro aldim bir hafta içinde satip 9.7 pro aldim. 12.9 asla tavsiye etmem. Nedenlerine gelince bu arada 9.7 promu satip 12.9 geçmiş biriyim bir kere ayni kullanimda 12.9 sarj 2 gün gitmiyor 9.7 haftada bir sarj ediyorum. En onemli eksikligiki 12.9 ilk kutusundan cikardigimda beni hayal kirikligina uğratan ekran farki renk skalasi daha donuk daha kötü arastirdigimda 9.7 daha yeni bir ekrana sahip olduğunu gördüm 4k vs renkler daha canli bu yüzden asla onermem keski benide bir uyaran olsaydı bir dunya zararim oldu. Yok arkadaş ben illa büyük isterim dersen laptop al bulasma tabletse kesin 9.7 pro oneririm.

• Valla hocam iyiki uyardın az daha gidip 12.9 alacaktım şimdi yeniden bi araştırayım olmadı

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.