Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.972
Cevap
249
Favori
476.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değil, benim cihazım 3-4 saatte falan doluyor. Tabii cihazı bu süre boyunca kullandıysanız gayet normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ipad pro 9.7 almayı düşünüyorum. 32gb ile 128gb arasında kaldım. Sizce 32gb yetmez mi? İphone 6s plus 64gb telefonum var. Foto felan çekeceğimi düşünmüyorum. Videolar, belge vs için usb kullansam yetmez mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibariyle bende aranıza katıldım.Pro 9.7 128 4g+apple klavye ve kalem ile.
  • omondoles O kullanıcısına yanıt
    Her USB bellek çalışmıyor yalnız iOS ile. SanDisk gibi markaların özel bellekleri var onlardan alabilirsiniz. Bende 32GB iPad Pro var, oyun falan yüklü olmasına rağmen 10GB boş alan var. Sadece çizim için kullanıyorum zaten. Bana yetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feckless kullanıcısına yanıt
    Bütün paketi almışsınız, hayırlı olsun :) Uygulama önereyim biraz, Documents 5 dosya yönetimi için çok iyi. GoodNotes 4 de not almak için birebir, sayfa şeklini falan değiştirebiliyorsunuz, şekil çizme için araçları var vesaire. Çizime ilginiz varsa Procreate açık ara en iyisi. GarageBand zaten kurulu geliyor, arada bir canınız sıkılınca looplarla DJ'cilik oynamak eğlenceli. Blek adlı oyun da zaman geçirmek için güzel. VOEZ ve Cytus adlı oyunlar en iyi ritim oyunları. Aklıma bu kadar geldi şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad Pro 128 gb/4g + orjinal klavye. 1 yıl garantisi daha var. 2800 e aldım. Sizce uygunmu

• mertgonul kullanıcısına yanıt
    hangisi 9.7? 12.9?
  • Bende eylül ayında İstanbul Kartal'da birinden ipad pro almıştım, 12.9 128 gb modeli.

2500 tl'ye.

Cihaz daha 3 aylıktı.

Sadece kılıfı 160 tl, deri.

Çok memnunum her işimi görüyor.

4gb ram olması cihazı harikulade seri hale getirmiş

• tuncayt T kullanıcısına yanıt
    12.9 için çok iyi fiyat hayırlı olsun
  • Bende ipad pro 9.7 32 gb extra 700 tl degerinde extra media markt 4 yıl garantisi yapılmış çalınma kırılmaya karşı garantili 1600 tl aldım aralık 15.2016 alınmış hiç kullanılmamış kadar temiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

hangisi 9.7? 12.9?

9.7

• 9.7 inç iPad Pro Wi-Fi + 4g 32 GB için 2650 iyi fiyat mı? sıfır ve tr cihazı.

apple store dan 3200 sanırım
  • bu fiyata bir cihaz denk getirsek de alsak.
    hayırlı olsun.
  • iPad Pro da airshou güvensiz olduğu için kullanılmıyor bildiğiniz başka bir ekran videosu kaydetme programı vs var mı acaba kullandığınız

• ipad proda ekran görüntüsünü tv nasıl aktarırım ? youtube da seçenek varda mesela kullanan varmı puhutv dizi uygulamasında yok bunu tv aktarabilirmiyim.
  • apple tv

• Arkadaşlar iPad pro sipariş ettim 12.9 256 GB +4G modeli yurt dışından gelicek not almak için,çizim için ve şunu da kullan diyebileceğiniz programlar neler? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• coolsusuzdeniz C kullanıcısına yanıt
    Çizim ve boyama işleri için Procreate eşi benzeri olmayan bir uygulama. Not almak için de GoodNotes 4 kullandım, güzel uygulama. Bir de Documents 5 uygulaması ile bilgisayardan iTunes ile kolayca dosya aktarımı yapabiliyorsunuz, tam bir dosya yöneticisi uygulaması.

• coolsusuzdeniz C kullanıcısına yanıt
    not için notability + apple pencil çok iyi.

ayrıca jb düşünüyorsanız hemen güncelleme yapmayın.kutudan hangi versiyon çıktığını yazın yardımcı olalım.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.