Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.996
Cevap
250
Favori
477.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 9.2.1 E geçmeyi tavsiye eder misiniz? Şarjı hızlı azalıyormuş diye duyumlar alıyorum, doğru mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad pro kalem almayı düşünüyorum. Yazarken yanlışlıkla eliniz dokunup sıkıntı yaşadığınız oluyor mu? Kalemi sürekli dik tutmak mı gerekiyor?

• eros68 kullanıcısına yanıt
    PlayerXtreme gelmiş yine store'a ama bahsettiğiniz yöntem artık çalışmıyor.

Belki gereksiz bir bilgi ama şimdi farkettim; Apple Pencil'ı masaya bıraktığınızda logo hep yukarıda kalıyor, hileli zar gibi.

Son dakika: Şimdi yine denedim ve PlayerXtreme'im artık pro. Demek arada bir etkinleştiriyorlar yorumla pro moda geçirmeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 10 Şubat 2016; 3:11:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Onu algiliyor kalem ekrana cok yakinken elimizld birsey cizemiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Onu algiliyor kalem ekrana cok yakinken elimizld birsey cizemiyoruz.

Dün Zorlu'da denedim aldım kalemi, uzun uzadıya yazmıştım ama forumda kaybolmuş mesajım.

Kalemin algılaması çok iyi, eli yaslamak kesinlikle sıkıntı olmuyor. Evernote indirdim şimdilik ücretsiz, işimi görecek gibi. Gerekirse ücretli yazılımları da denerim.

Yukarıda yazmıştım ekranda çok erken çizilmeler oldu, onu sordum. Ekran değişimi yapmıyoruz ama komple cihazı değiştirebiliriz 1800 TL + KDV dediler Aldığım dandik kılıf geçinmeye başladı, akıllı kılıf alayım dedim, 220 lira fiyat Fakirliğin lüzumu yok deyip kaleme bunca parayı verdim ama yine de verdikleri bu fiyatlara ağzım açık kaldı.

• Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum ama bütçemden dolayı 2. el cihazlara bakıyorum. memnun kalmayıp Satacak arkadaşlar olursa beni haberdar ederlerse sevinirim. İyi forumlar...
  • Genel Martta çıkacak olan iPad Air 3^ü görmeden Pro almak saçmalık demiş. Bana da mantıklı geldi. Gene 4 GB RAM kalem desteği ile gelecek olursa kocaman çanta taşımak zorunda kalınmayacak gibi.
  • Apple Music İnceleme ve Testleri

• Ben de 32 gig gumus ve apple pencil aldym dün, okul icin cok iyi bi yardymcy olucak :)
  • samonite S kullanıcısına yanıt
    Apple iPad pro yu küçültüp iPad Air 3 diye piyasaya sürerse pro satışlarını baltalar, en güçlü donanım pro da olsun ki o kadar para verip alsınlar diye düşünür herşeyi koymaz air3 e...

• samonite S kullanıcısına yanıt
    Air 3 2 GB Ram ve biraz daha yavaş A9X işlemci ile gelecek muhtemelen. Penci'ı vermezler kesinlikle iPad Air 3'e satış stratejisi yüzünden. Yoksa Pro sadece büyük bir iPad Air olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 19 Şubat 2016; 16:29:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar Ipad pro almayı düşünüyorum.Hangi model ve renk tavsiyeleriniz olur? not tutmak, defter oluşturmak için kullanışlı mıdır ? pdf lerin üzerinde altını çizme not ekleme vs kitap okuma ders çalışma bu tarz işlerde nasıldır ? kullanan arkadaşlardan yorumlarını ve yardımlarını rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim.
  • Bende bugün aldım daha tam inceleyemedim ama ilk olarak gördüğüm instagram ve periscope'te tam ekran olmuyor 9" inchlik ekran boyutunda kalıyor ,tam ekran yapabilmenin çözümü var mı?

• Pendo P kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun hocam. O uygulamalar iPhone'a göre tasarlandığı için iPad'lerde kenarda siyahlık sorunları olabiliyor.

• Kullanıcı klübüne beni de eklerseniz memnun kalırım. iPad Pro'da şöyle bir sorunum var. Pil çok çabuk tükeniyor. iOS 9.1 yüklü. Sizde de durum aynı mı?

• İpad proda youtubeden video izlerken kalite secimi olarak 1440p cikiyo mu acaba. Ekranda desteliyo nasilsa. Alicam ama bunu ogrenmem lazim yardimci olursaniz sevinirim. 720 p cikiyodu ben inceledigimde.

• Beyler masaüstü ile kıyaslamak gibi olmasın fakat bir öğrencinin yapacağı ders notları ve multimedia (Film,dizi,sosyal medya,YouTube) için nasıldır

Ve mühendislik uygulamaları var mı? Yoksa mühendislik için illaki bir Laptop mu lazım?

• Arkadaşlar merhaba;

128GB wifi + sim kart desteği Gold ile aranıza katıldım. Kalem ve klavyesi ile birlikte. Ekrana cam koruyucu taktırmak istiyorum. Cam koruyucu üzerinde kalem kullanmanın bir mahsuru var mıdır? Ayrıca 360 derece dönen kılıf siparişi vermiştim. Fakat bu kılıfın uyandırma özelliği olup olmadığını bilmiyorum. Bilgisi olan var mıdır?

Ayrıca ilk defa İos deneyimim olacak. Tavsiye verebileceğiniz bilmem gereken bir durum varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jckl35 -- 29 Mart 2016; 21:53:10 >
  • Arkadaşlar daha önce AppleStore üzerinden ön sipariş verenler şu konuda bilgi verebilirler mi?http://forum.donanimhaber.com/m_115694722/tm.htm
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanin. Güzel bir seye benziyor. Fiyati ne kadar?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.