Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nimbuzz , nimbuzz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.993
Cevap
250
Favori
477.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14.5.1 şarj çok kötü pro2.nesilde 14.5 imza kaldırılmış betaya geçsem mi acaba ?
  • Arkadaşlar ipad pro 2020 11" 256gb cihazımı satışa çıkarttım da, yaklaşık 1 yıl önce almıştım. Hiçbir sorunu çiziği vs. yok. Sizce minimum kaç paraya satmalıyım? Ucuza satmakta istemiyorum açıkçası ama tabii makul tutmam lazım sonuçta yeni model de çıkıyor talep azalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punpun -- 12 Mayıs 2021; 0:39:53 >
  • Punpun kullanıcısına yanıt
    m1 li cihaz 128 gb tabi 8.000 alinacak gibi cesitli sitelerde 6-9 taksit

6.500 gider benim tahmini… daha üstünü düşünüyorsan denk gelmesine bagli
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

m1 li cihaz 128 gb tabi 8.000 alinacak gibi cesitli sitelerde 6-9 taksit

6.500 gider benim tahmini… daha üstünü düşünüyorsan denk gelmesine bagli

Anladım teşekkürler. Şuan 7000'den aşağı satan göremedim fakat biraz daha piyasa fiyatında dursun bakalım ona göre biraz daha düşürürüm fiyatı. 1-2 aya satsam iyidir zaten şuan için acelem yok.

Şimdi fiyatları kıyasladım da Apple sitesinde 9700tl'den satışa çıkacakmış eğitim indirimiyle 400tl daha ucuza geliyor.

• Terapistci T kullanıcısına yanıt
    Hayır, denedim.
  • beyler youtube gezerken bir video denk geldim ipad ekrana bağlantınızda normalde tam ekran alamiyorsunuz ama bu program ile tam ekran oluyor mus bilgisi olan var mi kullanan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=4Pou4XQELSQ&feature=youtu.be

üstteki mesajda bahsettiğim video da bu

evde 21.5 inc monitörüm var sanki mantikli geldi bana 46 tl verip. ipad 21.5 inc ekranda kullanmak keyifli olur gibi

bu video daha iyi anlatıyormuş yeni buldum ekliyorum mesaja
    https://www.youtube.com/watch?v=zRJMP6nfO2I&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 12 Mayıs 2021; 4:42:25 >

• catik kullanıcısına yanıt
    Hocam mümkün mü böyle bir şey cidden. Çizim yaparken muazzam olur benim için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pençe_ kullanıcısına yanıt
    aramızdan biri 46 tl bayilcak denicek hepimiz bilgilencez 😁

ama gerçekte o program icinde acilan ekrani tam ekran yapiyor

2. vodeo var mesjimda alltako video o cok net anlatmi

ingilice bilen bir arkadas dinlerse faydali olurdu
  • Hala stoklara gelmesini bekliyorum. Ne zaman stoklara girer acaba ipad prolar 😳
  • Bumpuss kullanıcısına yanıt
    2 hafta içinde siparisi gecersin 😀👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

6 taksit yaptıracaksa gider sıfır ürün alır. İkinci el fiyatları artışlarla orantılı gider. Şuan sıfırı artmış durumda

Kaça veriyorsun hocam iPad Air 4 ü makul bi sayı söylersen alabilirim

• Dostlar merhaba,

Elimde iPad Pro 10.5’im için aldığım, iPad 7. ve 8. nesiller ile Air 3. nesil ile de uyumlu Smart Keyboard’ım var. Birkaç ay önce bir heves aldım ama iPad’imi değiştirmek durumunda kaldığım için satmaya karar verdim.

Faturalı/kutulu ve gerçekten temiz bir şekilde ilan sitelerine yükledim ancak forumdan almak isteyen olursa yardımcı olmayı vazife bilirim 😊

İyi forumlar…
  • dr06 D kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk defa tablet aldım. Spigen'in kılıfı iyi denildi bir de onu aldım. Yani ikisini birlikte düz 5000 Tl ye bırakırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Hocam ilk defa tablet aldım. Spigen'in kılıfı iyi denildi bir de onu aldım. Yani ikisini birlikte düz 5000 Tl ye bırakırım.

Hocam kılıf çok önemli değil. verdiğiniz fiyat sıfır fiyatından pahalı piyasaya göre 5300 ile 5100 arası satılıyor çoğu yerde en ucuz da Teknosa da Trendyol ekstra indirimi koyunca sıfırı sizin verdiğiniz fiyattan daha düşük oluyor.üstelik 12 taksit. Yani iyi kullanmışsınızdır anlarım kıymetli dır size ama ikinci el almanın altında yatan mantık benim zihnimde birisi kullanmadığı bir ürünü yok pahasına çürümeye bırakmasın ben de sıfır alıp iki kat masrafa girmeyim. Bi çok ikinci el satan da sizle benzer söylüyor ben şaşırıyorum gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr06 -- 14 Mayıs 2021; 22:55:22 >

• Merhabalar, ipad pro 12.9" 1. nesil sahibiyim. 3-4 senedir ekranı arızalı bir şekilde kenarda duruyordu. Bilgisayarda içerik tüketmekten sıkıldığım için tekrar ipad'e dönmeyi düşünüyorum. Tabii ilk olarak ekranını değiştirmem gerekiyor. Bunun dışında 2021 yılında 6 yıllık bir cihazın performansı nasıldır? Yani safaride gezmek, netflix-prime-mubi vs. işler için hala yeterli midir? Hala kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?

• cangunner kullanıcısına yanıt
    2015 model ve 60hz ekranlı olan modelden bahsediyorsunuz sanırım. Çizim yapmayacaksanız her türlü işinizi görür. Geçenlerde yayınlanan habere göre iOS 15'i bile alacak gibi görünüyor tablet. Yüklü olan mevut sürüm 13.5 ya da 13.7 ise yükseltmenizi önermem bu arada. Bahsettiğim iki sürüm benim tabletlerde kullandığım en iyi versiyonlardı. Ekran tamir masrafı pahalıya gelmiyorsa yaptırıp değerlendirin bence halen gideri var.
  • dr06 D kullanıcısına yanıt
    Hocam 4750 Tl ye düşebilirim

• air 4 + spigen kilif sanirm 4.750 diyorsunuz

suan 4.900 satilirken cok zor hocam 4.000 belki alici bulursunuz … ama stoklar guncelenir fiyatlar 6.000 cikarsa o zaman ancak 4.750 gider cihaziniz

• selamlar bugun abd den alinma ipad pro 4. nesil 128gb wifi cihazimi 7500₺’ye sattim baseus kilifiyla birlikte. sizce nasil fiyat? yeni cikacak olan modeli almayi dusunuyorum yine 128gb wifi. resmi fiyat 12bin sizce pt’de 10.5’a almak mumkun olur mu?

iyi bayramlar herkese

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.