Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.996
Cevap
250
Favori
477.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam airin ekranı küçük değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pençe_ kullanıcısına yanıt
    İpad pro 11 inc, ipad air 10.9 inc. İpad pronun 12.9 inclik modelini almayacaksanız boyut farkı hissetmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandCuff93 -- 5 Mayıs 2021; 16:40:19 >
    Hocam pro 11 inçe göre çerçevesinin tüm kenalarda. yaklaşık1(bir)mm daha kalın olduğunu düşün. Yani ayırt edemezsiniz.
  • UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Peki şarj durumu sanırım yeni çıkacak olanda daha hızlı bir de bu durum var

• Arkadaşlar selamlar iyi forumlar öncelikle. IPad pro 12.9 inç (2.nesil) dokumatik ekranı ilk alındığı günden bu yana az da olsa sorun çıkartıyordu. Yani algılamiyirdu zaman zaman parmağı. Son 2-3 gündür ciddi anlamda kullanımı zorlaştı ancak ne gariptirki kalem ile hiç bir sorunu yok ve tıkır çalışıyor. Parmak ile kullanmak işkence haine geldi. Biraz araştırdım İnterneti ama bu sorun ile ilgili net bir cevap bulamadım. Kimi cihazı sıfırladım oldu kimi ise yaramadı demiş. Bazıları garanti kapsamında değişim yapmış. Cihaz 2017 olduğundan garantisi de yok. Bir fikri veya başına böyle bir sorun gelmiş olan arkadaş varsa yardımını rica ediyorum.

• berkant_tuna B kullanıcısına yanıt
    2017 ipad pro 10.5 modelde kronik sorun vardi. 3 farkli cihazda yasadim ayni seyi. En son sattim kurtuldum.
    Hepsi 20w adaptör ile geliyor hocam. Son proda da pil konusunda bir güncelleme yok.
  • Merhabalar. İpad pro 11” sahibiyim. Son çıkan değil. Bir önceki nesil(ipad pro 10.5’dan sonra çıkan model). Gayet memnunum. Şubat 2022’de garantisi bitiyor. Ocak ayında garantiye versem pil az gidiyor, yavaşladı vb sebeplerle. Sıfır cihaz verirler mi? Amacım pilin yenilenmesi. Pil dışarıdan da değiştirilemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam kiyaslayamazsin bu pro 12.9 2021

ciddi farklar var senin aldiginla arasinda… ekran sistemi bastan degisti m1 islemci geldi

m1 takilmiyorum o kadar guclu islemci cogumuza fazla , ama mini led teknolojisi o fiyatin sebebi

Merhabalar ben de yeni almıştım M1 işlemcili mi bilmiyorum vatan bilgisayardan yeni aldım bir ay anca oldu bunun işlemcisini nereden görebiliyorum

Bendeki olan model bu : Apple iPad Pro 4.Nesil Wi-Fi 128GB 12.9" Tablet - Uzay Grisi MY2H2TU/A bende şimdi fark ettim ama hakkında kısmında İpad Pro (12.9inç) (4.Nesil) yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayeren -- 6 Mayıs 2021; 16:20:0 >
  • tuncayeren kullanıcısına yanıt
    m1 olamaz hocam daha tr stoga girmedi … sen ipad 11 2020 model almissin bende de aynisi var… zaten cok guclu cihazlarımız

ama yeni alana tabiki pro 11 2021 twvsiye ederim
  • tuncayeren kullanıcısına yanıt
    pro 12.9 2020 almissiniz 2021 ciddi bur ekran kalite farki var. ama fiyat 12.000 😀

siz 9k-10k civarina almis olmalisni max butcenjz o ise iyi yaptınız… ama 12k veriridim ben dersen beklesen iyi olurmus
  • Açıkçası alırken hiç bakmadım sadece çizim yapmak ve not tutmak için almıştım ama henüz doğru dürüst kullanamadım bazı uygulamalar satın aldım notabilty falan şimdilik işimi görüyor. Bu arada tavsiye edebileceğiniz bir uygulama var ise incelemek ve yüklemek isterim ben şahsen oyun oynayan biri değilim ancak faydalı uygulamaları da kullanmayı severim meslek olarak makine tasarımı işi yapıyorum ancak mesleğimde kullanmak için almıştım bu arada herkese hayırlı olsun

• ottogünsche O kullanıcısına yanıt
    Hayır. Sorun olmayan cihazı bu şekilde vermeniz de doğru bir davranış değil. Zaten apple, Türkiye de sistemin millet tarafından(sözüm meclisten dışarı) bu şekilde suistimal edilmesinden dolaı değişim politikasını katılaştırdı. Bir sorun olduğunda yurtdışında değiştirilen ürün TR de tamir ediliyor.

Ama yinede bir sorun var mı diye cihaz kontrol edilmek için cihaza bağlanır. Pil %80 altında ise o zaman değişim konuşulabilir.
  • Elde air'i satamadım millet ölücü vallaha. Bedava var desen koşa koşa gelecek

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    hocam sen ne kdar satmak istedin… cogu sifirina yakin satmak istiyor ve pesin kimse almaz oyle pahali

air 4 5.300 civarina almislardi gecen gun

sende air 4 var ise 4.500 4.700 civarina rahat satilir
  • catik kullanıcısına yanıt
    Ürün doğru düzgün kullanılmadı bile.Zaten sıfırın fiyatı da arttı

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Ürün doğru düzgün kullanılmadı bile.Zaten sıfırın fiyatı da arttı

bir ürün açılıp kullanıldıysa sıfırından %15-20 düşün. başka türlü alıcı o riske girmez.

• Apple iPad Pro 2.Nesil Wi-Fi Cellular 128GB 11"

bu ürün hepsiburada da 9.5 bin lira bandında.

Yeni çıkacak olan İpad pro 2021 11 inç kalemle birlikte aynı fiyatta. Nasıl oluyor bu iş? Niye eski olana aynı parayı vereceğiz bilmediğim bir şey mi var?

bu hep olur hocam satici fiyati o… apple stokda olmayan ürünü darkli saricilar keyfine gore satiyor… alan da olutor isin garibi 😬
  • catik kullanıcısına yanıt
    Öyleyse en mantıklısı bekleyip yeni olanı almak. Apple sonradan fiyatı yükseltebilir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.