Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Marksman84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.860
Cevap
248
Favori
471.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad pro 10.5 tableti taşımak için tomtoc 10.5 slave çanta/kılıf aldım gayet memnunum. İçi özel bir kumaş kaplı premium hissiyatı veriyor. Diş yüzeyin kenarlarını kaplayan 4mm kalınlığında sert bir kumaş var düşmelere karşı koruma sağlıyor. Dış yüzey hem kumaş hemde sert bir mataryelden yapılmış bir tarafı bombeli bir tarafı düz. Kalem kablo vs taşımak için bir gözü var. Tam oturuyor.

İpad zarf kılıf yerine tercih edebileceğiniz ve memnun kalacağınız bir ürün. gg’den 150 TLye aldım kargo dahil

https://www.tomtoc.com/products/105-inch-new-ipad-pro-gray-a24-a01g01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Bilim Adami -- 20 Mayıs 2018; 21:57:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi ipad pro 10.5 ile gelen 120 Hz yenileme hızına sahip mükemmel ekran :)

ipad 2018 de standart 60 Hz ekran var , 10.5 ile kıyaslayınca yenileme hızından dolayı yavaşmış gibi geliyor.

Kendi iPadiniz üzerinde Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Ekran Kolaylıkları menüsünden "Kare Hızını Sınırla" seçeneğini açarsanız ekran yenileme hızı iPad 2018 gibi oluyor (saniyede 60 kare) , aradaki farkı görebilirsiniz.

• stanco kullanıcısına yanıt
    iphonelarda ekran küçük olduğundan hissetmemişim

Dediğiniz gibiymiş, kısırtlayınca dediğiniz şekilde oldu

Teşekkür ederim öğrenmiş oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ipad pro 10.5 256gb wifi silver ve apple pencil var sıfır ayarında 7 aralık 2019a kadar garantisi devam ediyor mersin forum gürgençler apple storeden alındı sizçe kaça satayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertandu E kullanıcısına yanıt
    Apple Pencil için ne fiyat istiyorsunuz?

• ertandu E kullanıcısına yanıt
    Az bekle apple kur zammı yaptıktan sonra satarsın.

• hie kullanıcısına yanıt
    300e verebilirim hocam

• Mobil modem alayim diyorum ama karar veremedim.
    Turkcell'de fiyatlar pahali, vodafone'un da cekim kalitesine guvenemiyorum.
    Sim kartli modelle takas etmek isteyen var mi? :)

• bazıları ipad pro aldığında ios10 ile geldiğini yazmış. ben aldığımda ise ios 11.2.6 yüklüydü. bu nasıl olabiliyor. benim cihaz açılmış ve güncelleme mi yapılmış?

• Yeni üretimdir

Sorun yoktur yani
  • ios 11.4 güncellemesi yapan var mı? pil ve performans bakımında yorumunuz nedir?

• Herkese Merhaba,

WWDC 2018'de yeni pro'lar duyurulmadı. Sizce bu yakınlarda duyurulur mu?

Ayrıca mac'lerle ilgili de güncelleme olmadığı için sonbaharda hem yeni iphone, hem se2, hem yeni işlemcili macbook pro hem de ipad pro tanıtacaklarını düşünmüyorum.

Siz ne dersiniz? Malum fiyatlar çok pahalı. Neyi, ne zamana kadar bekleriz onu bilmek lazım.
  • rimzone kullanıcısına yanıt
    Pil olarak aşağı yukarı aynı ama ben sanki ekran'a bir iyileşme gelmiş gibi canlı geldi gözüme yamulmuyorsam.

• Universia kullanıcısına yanıt
    SE2 duyurulacağını sanmıyorum. İki yeni X variant'ı ve giriş seviyesi LCD bi iPhone olacağı beklentisi var. Yeni pro'lar ve beklenen telefonlar kesin gelecek gibi geliyor. Faceid güncellemesi ipad'e görünmüş sanırım ios12'de. MBP konusunda bende bekliyorum açıkçası, umuyorum o rezil klavyeyi değiştirirler en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronotide -- 6 Haziran 2018; 15:13:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimzone

ios 11.4 güncellemesi yapan var mı? pil ve performans bakımında yorumunuz nedir?
    ben haziran 2017 de almıştım ios 10... ile gelmişti.

2018 mayıs ayı içinde ekranda oluşan tepkisizlik ve parlaklık sorunu nedeni ile servise verdim. değişim cihazı verildi gelen cihaz da ios 10... yüklüydü.
  • rimzone kullanıcısına yanıt
    Bir üstteki mesajda yanlış mesajı alıntılamisim.

O alıntı mesajı için de 11.4 ü de yükledim herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

• Arkadaslar ipad pro 9.7 almayi dusunuyorum 10.5 ve daha buyugu tasiyamam 9.7 ideal benim icin. Su anda 256 gb wifi+4g modelini kupon indirimi ile beraber n11 de 2823 tl ye buldum. Sizce bu cihaz hala alinirmi 4-5 yil beni gotururmu.

• Rami 2gb 9.7 nin

10.5 in ise 4 gb

12 inchlerin 4gb

Ramdan dolayi diger prolar kadar uzun omueku olmayabilir

• 4-5 sene götürmez hocam sizi 2gb ram ile. 6S 2GB ram ile geldi. 10.5 ile 9.7 arasında dış boyut olarak fark yok. 10.5 daha ince kenarlara sahip sadece.
  • yeni farkettiğim bir uygulama var. bu sanırım benim iznim olmadan apple tarafından yüklenen bir uygulama. sizde de bu değişiklik oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.