Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tamehliyetsiz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.987
Cevap
250
Favori
477.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Microsoft'un yakin zamanda Turkiye'ye girecegini dusunmuyorum pek. Fakat soylemeliyim ki cihazin iPad Pro'dan geri kalir bir yani yok. Ekranin yenileme hizi iPad Pro'yu cok akici yapiyor evet, fakat Windows'un animasyonlari da kotu degil. Takilma gormedim daha. Surface Pen 2017 modeli ise Apple Pencil'a baya yaklasmis. 9 gram aktivasyon gucu gerektiriyor, ki bu rahat not almak icin gayet uygun. Tek sorun gecikmede, o da zamanla duzelecektir diye umuyorum. Ve dogru evet garanti sorunu var. Keske Microsoft Store burada da olsa, ithalatcilarin absurt fiyatlarina kalmazdik.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 4 Şubat 2018; 11:33:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Çok ağır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım.

Video kaydı 4k 60 fps var mı ?

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    4k 30fps.
  • 1300 TL ye iPad 2017 32 GB mı yoksa 2850 TL ye iPad pro 10.5 64Gb mı parasını daha çok hak ediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhantezel92 -- 12 Şubat 2018; 0:21:31 >
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Cihazı ne için alacağınıza bağlı. Apple Pencil veya Smart Keyboard almam derseniz iPad 2017.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PUPA BİLİŞİM kampanya yapmış.. 200lira indirimle 10.5 ekran PRO'yu 2800liraya satıyor..

internetteki kampanya şubelerde de geçerli mi diye sormak için telefonla aradım..
    2 gündür ne müşteri temsilcisine ulaşabildim ne de mağazalarına ulaşabildim..

bu mağazadan alışveriş yapılır mı güvenilir mi emin olamadım..
    adamlar daha telefon sistemini çözememişler, bir de aldığımız cihaz sorunlu çıkarsa kimbilir neler yaşatırlar bize
  • Merhabalar, birkaç gündür ipad araştırmasına girdim bütçe, kullanım amacı vs. için ipad pro 9.7 den yana duruyorum fakat, cihaz hala alınabilir mi ?
    Onun yerine bunu düşünebilirsiniz dediğiniz var mı?
    Teşekkürler.
  • Merhaba,
    Geçen yılki iPad Pro yanında Beats x hediye kampanyası çok güzeldi. Bu yılda gelir mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birhıçkırıkgibi -- 19 Şubat 2018; 19:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesli92

Merhabalar, birkaç gündür ipad araştırmasına girdim bütçe, kullanım amacı vs. için ipad pro 9.7 den yana duruyorum fakat, cihaz hala alınabilir mi ?
    Onun yerine bunu düşünebilirsiniz dediğiniz var mı?
    Teşekkürler.

Benzer soru için konuya girdim araştırmalarım sonucu ipad pro 9.7" apple pencil ile mükemmel oluyor fakat sanki ipad 2017 de iş görür gibi arasında kaldım ikisininde.
    Hala alınabilir mi sorusu için en üst düzeyin bir altı tablet alıyoruz sizce hala alınabilir mi? :)
  • @EknCn Hocam bence alınabilir, yinede kullanan arkadaşlara sormak istedim :) Bende pencil ile kullanmak istiyorum o birazcık tetikliyor 9.7" için :)
    Ama ipad 2017 de iş görür kesinlikle.
  • birhıçkırıkgibi B kullanıcısına yanıt
    Her eğitim senesinin başında aynı kampanya yapılıyor back to the school adı altında. Benim BeatsX çalındı aklıma getirdin. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesli92

@EknCn Hocam bence alınabilir, yinede kullanan arkadaşlara sormak istedim :) Bende pencil ile kullanmak istiyorum o birazcık tetikliyor 9.7" için :)
    Ama ipad 2017 de iş görür kesinlikle.

Bende yeni bi' bilgisayar yerine bunu almayı düşünüyorum çünkü gerçekten iş harici kullanım için hiç ideal değil benim için bilgisayar. Apple pencil için özel ekran oluyor sanırım incelemiştim de bir de Pupa'da deneme fırsatım oldu gerçekten çok başarılı.
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun :(
    Eğitim yılına daha çok var ben de umutlanmayayım o halde
    Teşekkür ederim cevap için :)
  • iPad proda, ekranda tükenmez kalem ucu kadar bir yer normalden parlak şekilde duruyor. parlak leke gibi. Ölü piksel imiş bir çeşit. Garantiye gotursem nasıl sonuç alırım. Başına gelen var mı

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Cihazın hasarı yoksa Değişim olur muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, cihazda hasar yok Allah'a şükür. Ben götüreyim o zaman bir ara

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    var ben 6 kez değişim görmüş biriyim 4 swap 2 kutulu ve kesinlikle swap ürün ile değiştirilecek ama swap ürün alma bence onda da bir sıkıntı çıkıyor mutlaka şansınıza ama bende şans yoktu.

Mümkünse kutulu gidin randevu günü ve değişim onayı aldığınız vakit kutulu için baskı yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am paris -- 13 Mart 2018; 18:43:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • I am paris kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, şansımı deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.