Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1.605
Cevap
70
Favori
73.246
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Apple iPad Pro [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    203 Mesaj
    Arkadaşlar bu üç arasında kaldım 12.5 yada 10.5 yapacağım işlem tv ve dizi izleyecem arada oyun-sosyal ağalar

Aklımda 10.5 var ama paraya kıyıp 12.5 alayım diyorum sizin öneriniz nedir ekran çok büyük mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Psn:bmwturkey
    Gamecanter:bmw.29
  • Yarbay
    5367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bmwturkey

Arkadaşlar bu üç arasında kaldım 12.5 yada 10.5 yapacağım işlem tv ve dizi izleyecem arada oyun-sosyal ağalar

Aklımda 10.5 var ama paraya kıyıp 12.5 alayım diyorum sizin öneriniz nedir ekran çok büyük mü?

imkan varsa 12.9 ben 12.9 aldım iyikide almışım dedim. Oyun film için kesinlikle 12.9 derim. Git bak incele 10.5 ile 12.9 yan yana görünce 12.9 diyeceksin emin ol ama ders notları alıp okula götürürüm dersen 10.5 daha pratik rahat olur.

ben iş yerinde gece nöbete kaldığımda dizi film izleyebilmek için 12.9 inç aldım. öyle çok büyük değil. bundan önce 9.7 inç kullanıyordum onda izlenmiyordu. 1 inç ekranda da film izleyen vardır elbet ama bana ufacık geliyordu. kısacası amacın bi şeyler seyretmekse 12.9 öneririm. ha şu da var 9.7 yi yattığım yerden kullabiliyordum. bunda pek mümkün değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bmwturkey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: _illegal_

ben iş yerinde gece nöbete kaldığımda dizi film izleyebilmek için 12.9 inç aldım. öyle çok büyük değil. bundan önce 9.7 inç kullanıyordum onda izlenmiyordu. 1 inç ekranda da film izleyen vardır elbet ama bana ufacık geliyordu. kısacası amacın bi şeyler seyretmekse 12.9 öneririm. ha şu da var 9.7 yi yattığım yerden kullabiliyordum. bunda pek mümkün değil.

Aynen hocam bende iş yerinde kunlanacam bütçeyi biraz açayım 12 inç alayım mobil cihazım note 5 alt yazılı filimlerde sıkıntı oluyor

|
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: bmwturkey

imkan varsa 12.9 ben 12.9 aldım iyikide almışım dedim. Oyun film için kesinlikle 12.9 derim. Git bak incele 10.5 ile 12.9 yan yana görünce 12.9 diyeceksin emin ol ama ders notları alıp okula götürürüm dersen 10.5 daha pratik rahat olur.

Aynen hocam bi bakayım ama 12 inç alacam büyük bir itimalle ben iş yerine götürecem hafta sonları

|
    |

• Yüzbaşı
    936 Mesaj
    arkdaşlar ipad 10.5 alarak ben de dahil oldum. ekran koruyucu film kullanıyor musunuz? çok güzel bi kılıf aldım ama beklediğimden fazla ekran leke tutuyor. tavsiye edeceğiniz ekran filmi var mı?
    |
    |
    ipad için Whatspp kurma yöntemi araştırırken Appvaley diye b ir site buldum.. ve bu site üzerinden Whtspp kurdum sıkıntısız çalışıyor.. bilginiz olsun.. Başka yöntem kullanan varsa bilgi veriniz.
    iPad Pro 10.5 için uag kılıf almayı düşünüyorum. Yanında da buff ekran koruyucu bu kılıf ve ekran koruyucuyu aynı anda kullanan varmı aranızda satıcılara sordum ikisi de net cevap veremedi uyumsuzluk problemi yaşarmıyım sizce.

Safariden https://web.whatsapp.com/ sitesine girip masaüstü site iste deyin. sonra karekodu okutup devam edebilirsiniz.
    |
    |
    ender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

UAG kılıf kullanıyorum, bütçem vardı buff kılıf da alacaktım ama almadan önce bir çarşıya uğrayıp telefoncudan 35₺ ye bir ekran koruyucu taktırdım.

2 aydır çok fazla sorun olmadan o koruyucuyu kullanıyorum. Tek sıkıntı UAG kılıfı takınca kılıf koruyucuyu sıkıştırıyor ve minik hava baloncukları oluşuyor ekranda. Onları da bastıra bastıra birşekilde yokettim ve sonuç olarak UAG + 35₺lik koruyucu ile memnunum.

UAG alın fakat buff ekran koruyucu konusunda bir fikrim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SuSE_1977 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    arkaadaşlar normal ipad ile ipad pro 9.7 arasında kaldım vatan bilgisayar stokları bitirmek için kampanya yapmış 2060tl 32gb pro ve 2430tl 128gb 9.7 pro bunlardan birini almayı düşünüyrom.
    Pro istememin sebebi işlemci vs daha güçlü olduğundan daha uzun ömürlü olacaktır diye düşünüyorum. çizim vs yapmıyorum normal ev kullanıcısı internet film oyun amaçlı alacağım. normal ipad mi pro mu sizce.. bir de 32 gb yeterli geliyor mu? üşenmeyip fikir verirseniz sevinirim. şimdiden çok teşekkürler..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

UAG kılıf kullanıyorum, bütçem vardı buff kılıf da alacaktım ama almadan önce bir çarşıya uğrayıp telefoncudan 35₺ ye bir ekran koruyucu taktırdım.

2 aydır çok fazla sorun olmadan o koruyucuyu kullanıyorum. Tek sıkıntı UAG kılıfı takınca kılıf koruyucuyu sıkıştırıyor ve minik hava baloncukları oluşuyor ekranda. Onları da bastıra bastıra birşekilde yokettim ve sonuç olarak UAG + 35₺lik koruyucu ile memnunum.

UAG alın fakat buff ekran koruyucu konusunda bir fikrim yok.

Teşekkürler utkubulutsimsek kullanıcı her ikisini de kullanıyor pm atmaya çalışıyorum ama beklenmedik hata diyor. Onunda fikrini almak isterim kılıf uag ona karar verdim buff konusunda tereddütlerim var dediğiniz gibi kılıf yandan sıkıştırır vb sorunlar olacaksa pek mantıklı değil.

|
    |

Iki sorum olacakti. Yardimci olursaniz memnun olurum.

Apple iPad Pro 32GB Wi-Fi Altın Sarısı / Gumus MLMQ2TU/A bu urun icin 1999 TL fiyat olarak nasil?

Tavsiye eder misiniz yoksa daha iyi fiyatlara satildi mi?

Bir de yeni cikan model ipad prolarla arasinda kalemle cizim konusunda cok buyuk farklar var mi?

Cizim icin iPad Pro 10.5, 12.9 ilk jenerasyon ve 12.9 2.jenerasyon arasinda kaldim diyebilirim. Cihaz takilmadan apple pencil ile cizim uygulamalarini kullanacagim, 2.el odakli dusunuyorum. Sizce en uygun cihaz hangisidir? Hangisi alinmali? fiyat performans faktoru goz onunde bulunduruldugunda
    |
    |

Orijinalden alıntı: DefiasBros

Apple pencil fırsatı var mı? 10.5 (64gb)siparişi verdim kaleme ihtiyacım var?

N11 den takibini yap ben 2 gün önce teşhir apple pencil ı kuponla 250 tl ye aldım. Kalem 0 gibi çok memnun kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben n11den 11 kasimda kuponla 390 tl ye sifir kapali kutu aldim

Daha uyguna bulamamistim agustostan beri

|
    |
    DefiasBros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Ben cihazdan. Oldukça memnunum. Readdle in PDF expert uygulamasını kullaniyordum iPad 3 umde. Bunda da onu kullanıyorum. PDF ye çeviriyorum notları, şahane oluyor. Hepsi bir yerde. Yeni PDF belgesi de oluşturabiliyor o şekilde de oluşturup elle veya ocr desteği olan ücretsiz klavye var onu kullanıyorum

Merhaba, OCR desteği olan klavyenin ismi nedir veya kısa bilgi verebilir misiniz?

Orijinalden alıntı: sepity

quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Ben cihazdan. Oldukça memnunum. Readdle in PDF expert uygulamasını kullaniyordum iPad 3 umde. Bunda da onu kullanıyorum. PDF ye çeviriyorum notları, şahane oluyor. Hepsi bir yerde. Yeni PDF belgesi de oluşturabiliyor o şekilde de oluşturup elle veya ocr desteği olan ücretsiz klavye var onu kullanıyorum

Merhaba, OCR desteği olan klavyenin ismi nedir veya kısa bilgi verebilir misiniz?

https://itunes.apple.com/us/app/myscript-stylus-handwriting/id931394264?mt=8

MyScriptStylus Ben kalemi kaybettiğim için artık kullanmıyorum. Benim işime yarıyor idi bu

|
    |

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Merhaba

Bugün Ipad Pro 10.5 ile aranıza katıldım fakat acilen Ipadi tamamen saran bir kılıf almam lazım ve çok abartı olmamalı smart cover kılıfını aldım fakat hiç beğenmedim
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.