Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
10.908
Cevap
247
Favori
473.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi ki hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burası pro sayfası gerçi. iPad 8 için belge istemezler belki

• Notability veya goodnotes benzeri uygulama öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbra Kadabra kullanıcısına yanıt

Slm sunan Notlar uygulaması son güncelleme ile oldukça ıyı olduğu söyleniyor belkı ısınızı görür...ben Notlar kullanıcam olmaz ıse notebılty yada goodnotes alırım

• ruuuuud kullanıcısına yanıt

Ipad Pro 30 Watt'a kadar destekliyor.

Macbook Pro 13' ile aynı adaptörü kullanıyorum, 45-50 dk'da %70-80 arasına getiriyor.

Içinden çıkan 18 watt'lık adaptör oldukça yavaş....

Eskiden Ipad sarj etmek zulümdü şimdi Pro larda aşırı hızlı.

• Ali® kullanıcısına yanıt
    https://www.pt.com.tr/sarj-adaptoru-usb-c-30w-mr2a2tu-a
    Şu destekliyor mu hocam ona göre alacağım çünkü bayağı yavaş

• Ödeme yaptıktan sonramı geldi bu mail size. Yoksa ödemede problemmi çıktıda temsilci ile görüştünüz. Bende gecen ay kuzenim için vermiştim sipariş. Sorunsuz teslim aldı şuan. Kendim içinde dün sipariş verdim. Şuan için bana böyle bir mail gelmedi. Umarım gelmezde. Şipariş işleniyor olarak görünüyor bende hatta bugün kulaklığı kargoya vereceklerdi. Olmazsa başkası versin sizin siparişi.

• stilyanov S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim için problem değil. Şöyle bir şey oldu. Ben siparişi verirken kartımı kullanamadım banka kartı olduğundan ötürü. Hal öyle olunca desteğe yazdım. O da böyle email gönderdi yardım ettikten sonra. Üniversiteliyim tabii ki de ama kampanyadan yararlanmak isteyenler desteğe ulaşmasın

• aynen destekle uğraşmamak lazım hele benim gibi kampanyadan yararlanamayanlar için.

• Zorlu yada akasya Apple store da iPad Pro alabilir miyiz? Yoksa onların da mu elinde yok.

2 hafta diyor internet sitesi

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Hadi ya? Ben 9’unda sipariş verdim 3-4 hafta diyordu. Yoktur büyük ihtimal, destek fiziksel mağazalar hakkında bilgi vermiyor.

• corleone132 C kullanıcısına yanıt

Destekliyor olması lazım.

Benim kullandıım 61 w type c sarj aleti.

30 w'da sarj ediyor.

• İpad pro 2020 11 inç sipariş ettim. Teslim tarihi 3-4 hafta görünüyor. Kulaklık hediyesi ile avantajlı oldu gibi duruyor. İçimde bir huzursuzluk var acaba laptop mı alsaydım diye. Bana moral verin dostlar :) doğru karar mı verdim acaba?

Eğitim mağazasından mı sipariş verdiniz hocam?

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam en premium tableti satın almışsınız şu ana kadar alıp pişman olanı görmedim. Bu arada Apple store da siparişlerini görebilen var mı Apple store bakımdan çıktığından beri göremiyorum

• oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Dün akşam sipariş verecektim bu sabah verdim. Bi ara ulaşılamadı siteye. Zam gelecek diye aklım gitti hemen verdim siparişi. Bu arada Hocam, uygulamadan görünmüyor ara sıra görünüyor. Web sürümden girerseniz görebiliyorsunuz.

• UglyOwl U kullanıcısına yanıt

Evet eğitim mağazasından verdim bende. Sizin gibi bende macbook arasında kalmıştım. Hatta siparişte vermiştim ama sonra ne kadar ihtiyacım varmı diye düşününce aslında ihtiyacım yok. İptal ettim sonra kulaklıkla eve gelmişti o gün kargoyu iade etmek zorunda kaldık. Çalışan biri olduğum için vede daha çok eğlence üzerine ihtiyaçlarımı karşılamak vede bir laptopa kıyasla çok daha pratik ve taşınabilir olması beni ipad proya itti. İpad air fazlasıyla işimi görücekti ama onda airpods kampanyası olmayacağı kanaatindeyim vede son gelen zamlarla airpods fiyatları uçtu. Airpods proya yükseltim ben gürültü önleyici olması avantaj benim için seyahat ederken fazlasıyla iş görür. Sizin içinde hayırlısı olsun. İpad ler artık laptopların yerini alabilir bence zaten ne kadar inceleme varsa herkes aynı şeyi söylüyor. İpad gerçekten güçlü bir tablet bir çok işi rahatlıkla yapabiliyor. Sizin için laptopmu ipadmi gerekli bilemiyecem kullanım amacınız tabiki önemli tercih meselesinde ben kendi adıma ipad almakla daha doğru karar verdiğimi düşünüyorum.

Aynı durumdayız hocam. Hayırlı olsun. İyi ki vazgeçmişim diyorum. Ben de iPad Pro verdiğim için mutluyum.

Ben de ipad air düşünüyordum hocam. Çünkü lidar sensör falan çok ihtyaç duyacağımı düşünmediğim bir teknoloji. Ancak ben şöyle bir maliyet analizi yaptım hocam. Ben halihazırda airpods kullanıcısıyım. Hediye gelen airpods u elimden çıkarırım muhtemelen ve o zaman ipad air fiyatına ciddi anlamda yaklaşacak maliyetim ek olarak da 128gb alan olacak. Ben de sizin gibi film dizi sosyal medya ve günlük mail ve evrak takibi işleri için bir cihaza ihtyaç duyuyorum. Tablet ergonomisi gereği daha kullanışlı olduğu için tercih ettim. İlk başta bi pişmanlık oturdu içime ama piyasayı gezince ortalama tabletlern bile 2-3k fiyatlara dahayandığını görümce biraz rahatladım. Sizin de hayırlı olsun hocam. Cihazlar Gelince gözlemlermizi paylaşırız. Beklmek biraz ızdırap olacak bize sanırım :)

• Size de hayırlı olsun hocam:)

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.