Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.781
Cevap
151
Favori
309.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 50 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 793
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 152
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • catik (617 mesaj) Bori Khan (252 mesaj) Xrage77 (182 mesaj) rocker35 (169 mesaj) UglyOwl (169 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2735 mesaj) Mobil (2275 mesaj) Tablet (190 mesaj) Mini (404 mesaj) Uygulama (2273 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Apple iPad Pro [ANA KONU]
Giriş
    59 Mesaj
    Daha çok eğlence amaçlı kullanıcam youtube ve sosyal platformlar. Film olabilir. İpad pro benim için fazla gelebilir diye düşünüyorum hemde fiyattından dolayı. Geçen hafta kuzen macbook air aldı. Onunla gaza geldim. Bende sipariş verdim. Sonradan bilgisayarla işim yok. Zaten evde duran laptopu haftalardır açmıyorum bile. Neyse siparişi iptal ettim. Benim ihtiyacım bir ipad. İpad 8 versiyonu hem tipinden dolayı hemde hafızadan dolayı eledim aslında. İpad air ve pro arasında kaldım. Airin henüz satısa açılmaması vede yanına bir airpods pro almak niyetindeydim. Ancak airpodslara gelen zamdan sonra 1600 civarına bulmak zor gibi bu durumda. Air çıkmadığı içinde pro gerçek bir kıyaslamada yok. Sadece teknik özellik olarak karşılatırabiliyoruz. İpad pro ve airpods pro eğitim indirimiyle 8100 tl, ipad air ve airpods pro şuan en ucuz 7100 gibi rakamlara bulunabilir. Yani 1000 tl gibi bir fark var. Bu durumda mantıklı bir tercih hangisi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    487 Mesaj

Air4 işini fazlasıyla görür fakat 64GB -128GB farkını da düşün bence bu karşılaştırmayı yaparken.
    Bence o bin TLyi air’ın bir üst hafızası ne bilmiyorum ona da aktarabilirsin proya da eğer seni çok zorlamayacaksa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    stilyanov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj

Air in 64 gb olmasını göz önünde bulundurdum. Apple öyle bir fiyatlandırma yapmış ki karar vermek zor. Airpods olayı olmasa direk air ancak onuda almak isteyince ipad pro tarafına yaklaşıyorum. İpad air 128 gb olarak ve 11 inç fiyatta 5000 tl altında çıkış yapsaydı güzel olurdu. Karar verene kadar da bir zam daha yeriz herhalde

|
    |
    ruuuuud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    886 Mesaj

Bence daha fazla beklemeyin hocam, cuma günü sipariş verdim. Etkinlikten sonra 300 lira zam yedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    stilyanov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Nasıl kullanılıyor

Alıntıları Göster

Ar uygulamaları var ,henüz hiç denemedim.Denemiş olanlar var mı dıye merak ettim

|
    |
  • Yarbay
    10466 Mesaj
    2-3 saatir koruyucu arıyorum.Daha doğrusu parmak izleri hoş durmadığı için ekrana koruyucu düşünüyorum.Ama paperlike ve mat olmayacak.Düzgün bir şey bulamadık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj

Spigen'inkinin başarılı olduğunu söylüyordu arkadaşlar, bulsam ben de onu alacağım ama stok kalmamış hiç bir yerde..

|
    |
  • Binbaşı
    1001 Mesaj

mart ayında yeni iPad Pro nun çıkacağı söyleniyor.

sizce neler gelir?

yeni çıkan iPad Air de iPad Pro yu geçebilecek bir özellik gelmedi. anlaşılan iPad Pro ile beraber gelecek yenilikler

|
    |
  • Yarbay
    4978 Mesaj

Merhaba. Aliexpressden ipad pro 11 inç için 2 tane mıknatıs özellikli kılıf aldım. Biri kendime. Biri kuzenime. Ancak kuzen ipad almaktan vazgeçti. Son zamdan dolayı. Elimde 1 tane fazladan kılıf var. Bana gümrük masrafı dahil 150 tlye geldi. Aynı fiyattan veriyorum. Ürünün sahibinden linki aşağı bırakıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-ipad-pro-11-smart-folio-kilif-hic-kullanilmadi-miknatisli-871059331/detay

|
    |

• Yarbay
    10692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: help desk

Bence daha fazla beklemeyin hocam, cuma günü sipariş verdim. Etkinlikten sonra 300 lira zam yedi.

Air4 mi zam geldi? Pro ya mı ?

• Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ender

Air4 mi zam geldi? Pro ya mı ?

Alıntıları Göster

Eğitim indirimi ile bedava alınan airpods’a 300 lira zam geldi ondan bahsediyolar

|
    |
  • Yarbay
    4978 Mesaj
    Kalem ile çizerken bazen gıcır ince cam sesi geliyor normal mi. Gıcır ince metalin cama sürtme sesi

• Yüzbaşı
    951 Mesaj

Bende tak tak geliyor siye mat koruyucu aldım çok daha güzel oldu. Parlaklık 1 tık gitti ama yazmada kaygalık ve tak tak olayı kalmadı. Ama gıcır gıcır bir ses yoktu.

Yanına birde şeffaf silikon aldım harika oldu. ama kalem şarj atmiyor bu seferde

|
    |
    beytepeli06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    151 Mesaj

Bu arada airpods'a gelen 300Tl'yi Apple kampanyaya dahil etmiş. Aynı fiyattan şu an.

|
    |
  • Binbaşı
    1402 Mesaj
    Spigen kılıf geldi ama tablet sanki küçük kaldı içinde. Hafif sallayınca oynuyor gibi. Başka yaşayan var mı aynı durumu ?

|
    |
  • Binbaşı
    1402 Mesaj

Hocam tablet kılıfın içinde küçük kaldı mı ? Benimki sallanıyor içinde

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1959 Mesaj

Airpods ile ilgili şöyle bir olay yaşadım. Geçen hafta IPAD almadan önce özellikle site iletişimine ileri tarihli alabilirmiyim diye sordum, onlarda göndermek zorundayız ancak bizi ararsanız kargo şirketi deposunda bekletebiliriz, arayıp haber verin dendi. Aldığım gün kargoya verilmiş, ertesi gün arayan UPS görevlisine 2 hafta sonra teslim almak istiyorum dedim. OK dedi. Hatta gelen pakete yazı ile söylediğim tarihi not etmişler.(Üstüste yapıştırılmış notlar vardı.

Dün apple'dan mail gelmiş ürünü teslim almadığınız için Apple'a iade edilebilir diye. 0216 2821511 Apple'ı aradım. beni bekletip arkada sorduğu UPS ancak 5 gün bekletebiliriz almazsanız, bize iade edilir ve bir daha gönderilmez Hediye hakkınızı kaybedersiniz dedi.

UPS aradım, 5 günden fazla depoda bekletemeyiz dedi, ilk görevli yanlış bilgi vermişmiş. Teslim alacak kişi değiştirmek yada adres değişikliği için apple'ı aramalıymışım.

Apple'ı öğleden sonra tekrar aradım. Bu kez çıkan kişi arkadan UPS tekrar ulaşamadı herhalde, bildiğim 14 gün depoda bekletebiliyor olmalılar ben talebinizi yazıyorum. Ama eğer Cuma günü iade mesajı gelirse bizi tekrar arayın müdahale edelim dedi. Bende risk almak istemedim, başka bir kişiyi teslim alacak kişi olarak belirledim. Bugün kulaklık gelmiş.

Kimin ne yaptığı belli değil. Ürünü zoraki gönderiyorlar, teslim almazsan hakkın yanar deniyor.

Velhasıl kullanmayacağım kulaklık geldi. Fiyatları da artmış, bir yerden doluyor bir çok yerden boşalıyor o yüzden pek sevinemedim.

|
    |

• Yarbay
    10466 Mesaj

Hiç sallamadım yani denemedim tabi.Çünkü öyle bir görüntü vermedi tam oturdu.

|
    |
    AppleFB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4108 Mesaj

İndirim ve airpods zorluda da veriliyor mu ? Teslim tarihi kasım gözüküyor ipad proda ya.

• Teğmen
    217 Mesaj
    https://mobile.donanimhaber.com/ipad-pro-11inc-2020-ekran-koruyucu--145396958#145642134 ilgilenen olursa bana ulaşabilir

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.