Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: evohan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.997
Cevap
250
Favori
477.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 saatir koruyucu arıyorum.Daha doğrusu parmak izleri hoş durmadığı için ekrana koruyucu düşünüyorum.Ama paperlike ve mat olmayacak.Düzgün bir şey bulamadık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen'inkinin başarılı olduğunu söylüyordu arkadaşlar, bulsam ben de onu alacağım ama stok kalmamış hiç bir yerde..

• mart ayında yeni iPad Pro nun çıkacağı söyleniyor.

sizce neler gelir?

yeni çıkan iPad Air de iPad Pro yu geçebilecek bir özellik gelmedi. anlaşılan iPad Pro ile beraber gelecek yenilikler

• Merhaba. Aliexpressden ipad pro 11 inç için 2 tane mıknatıs özellikli kılıf aldım. Biri kendime. Biri kuzenime. Ancak kuzen ipad almaktan vazgeçti. Son zamdan dolayı. Elimde 1 tane fazladan kılıf var. Bana gümrük masrafı dahil 150 tlye geldi. Aynı fiyattan veriyorum. Ürünün sahibinden linki aşağı bırakıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-ipad-pro-11-smart-folio-kilif-hic-kullanilmadi-miknatisli-871059331/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: cungalam

Bence daha fazla beklemeyin hocam, cuma günü sipariş verdim. Etkinlikten sonra 300 lira zam yedi.

Air4 mi zam geldi? Pro ya mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Air4 mi zam geldi? Pro ya mı ?

Alıntıları Göster

Eğitim indirimi ile bedava alınan airpods’a 300 lira zam geldi ondan bahsediyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalem ile çizerken bazen gıcır ince cam sesi geliyor normal mi. Gıcır ince metalin cama sürtme sesi

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt

Bende tak tak geliyor siye mat koruyucu aldım çok daha güzel oldu. Parlaklık 1 tık gitti ama yazmada kaygalık ve tak tak olayı kalmadı. Ama gıcır gıcır bir ses yoktu.

Yanına birde şeffaf silikon aldım harika oldu. ama kalem şarj atmiyor bu seferde

• Bu arada airpods'a gelen 300Tl'yi Apple kampanyaya dahil etmiş. Aynı fiyattan şu an.

• Spigen kılıf geldi ama tablet sanki küçük kaldı içinde. Hafif sallayınca oynuyor gibi. Başka yaşayan var mı aynı durumu ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Hocam tablet kılıfın içinde küçük kaldı mı ? Benimki sallanıyor içinde

• Airpods ile ilgili şöyle bir olay yaşadım. Geçen hafta IPAD almadan önce özellikle site iletişimine ileri tarihli alabilirmiyim diye sordum, onlarda göndermek zorundayız ancak bizi ararsanız kargo şirketi deposunda bekletebiliriz, arayıp haber verin dendi. Aldığım gün kargoya verilmiş, ertesi gün arayan UPS görevlisine 2 hafta sonra teslim almak istiyorum dedim. OK dedi. Hatta gelen pakete yazı ile söylediğim tarihi not etmişler.(Üstüste yapıştırılmış notlar vardı.

Dün apple'dan mail gelmiş ürünü teslim almadığınız için Apple'a iade edilebilir diye. 0216 2821511 Apple'ı aradım. beni bekletip arkada sorduğu UPS ancak 5 gün bekletebiliriz almazsanız, bize iade edilir ve bir daha gönderilmez Hediye hakkınızı kaybedersiniz dedi.

UPS aradım, 5 günden fazla depoda bekletemeyiz dedi, ilk görevli yanlış bilgi vermişmiş. Teslim alacak kişi değiştirmek yada adres değişikliği için apple'ı aramalıymışım.

Apple'ı öğleden sonra tekrar aradım. Bu kez çıkan kişi arkadan UPS tekrar ulaşamadı herhalde, bildiğim 14 gün depoda bekletebiliyor olmalılar ben talebinizi yazıyorum. Ama eğer Cuma günü iade mesajı gelirse bizi tekrar arayın müdahale edelim dedi. Bende risk almak istemedim, başka bir kişiyi teslim alacak kişi olarak belirledim. Bugün kulaklık gelmiş.

Kimin ne yaptığı belli değil. Ürünü zoraki gönderiyorlar, teslim almazsan hakkın yanar deniyor.

Velhasıl kullanmayacağım kulaklık geldi. Fiyatları da artmış, bir yerden doluyor bir çok yerden boşalıyor o yüzden pek sevinemedim.

• AppleFB kullanıcısına yanıt
    Hiç sallamadım yani denemedim tabi.Çünkü öyle bir görüntü vermedi tam oturdu.

• İndirim ve airpods zorluda da veriliyor mu ? Teslim tarihi kasım gözüküyor ipad proda ya.

• https://forum.donanimhaber.com/ipad-pro-11inc-2020-ekran-koruyucu--145396958#145642134 ilgilenen olursa bana ulaşabilir

• İpad pro11 128 gb yanında airpods pro ile 8099 tlye sipariş verdim. İpad air4 düşünüyordum. Yanınada airpods pro istiyordum fakat gelen zamlarla airpod pro 2000 altına bulmak imkansız hale gelmiş durumda. Bu durumda ipad pro11 128 gblık versiyonu daha alınası duruma geldi. 13-14 ekimde amazon prime üyelerine özel 1499 tlye airpods pro kampanyası kaçırmısız. İyi fiyatmış zamdan önce. Umarım verdiğimiz paraya değer diyecem ama profesyonel bir kullanımım olmayacak ne yazıkki.

• Amazon’dan aldığım Spigen İPad Pro 11 kılıfı bugün geldi. Kılıfı beğendim. Yeşili hala kaldıysa ve renk sorun değilse kaçırmayın.

Apple iPad Pro [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uwais kullanıcısına yanıt

Hocam tableti içine koyunca sallanıyor mu dener misiniz ? Ben hafif sallayınca tablet içinde oynuyor.

• Z-Gear kullanıcısına yanıt
    AppleFB kullanıcısına yanıt
    Evet oradan alırsan da kampanya geçerli lakin stok yakalamak çok zor orada da..

@applefb benim spigen kılıfa da tam oturuyor, seninkinde bir terslik var sanırım..

• AppleFB kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de sallanma yok tam oturuyor içine

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.