Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.984
Cevap
251
Favori
477.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 900tl olan hepsi burada 1100 yapmış.

• Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    30 dk once 900 du fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu şu tableti beklemek ne zormuş daha geçen hafta sipariş verdim sanki 1 aydır bekliyormuşum gibi 😀

• Arkadaşlar Lidar deneyen var mı aranızda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Valla sorma hocam ya her gün girip bakıyordum siparişe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadakyra -- 14 Ekim 2020; 13:34:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadakyra

Valla sorma hocam ya her gün girip bakıyordum siparişe.

Bir askerlik iki bu olay 

• Shadakyra kullanıcısına yanıt
    bosuna bakmayin... size tarih vsriyor ya su 5-10 arasi yaziyor mesela... 5 inde kargoya verirler... 2 aydir hep bu sekilde oldu :) 👍

• catik kullanıcısına yanıt
    Bana geldi hocam, kullanıyorum :) öncesinden bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Arkadaşlar Lidar deneyen var mı aranızda?
    Nasıl kullanılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.9 modelini kullananlar bana ulaşabilir mi ?

• iPad ile gelen adaptör 18W’lık, 3A mi 2A mi emin değilim. Bir adaptöre daha ihtiyacım var. Mesela 45W lık bir adaptör alsam bir zararı olur mu cihaza, nasıl bir şey almak lazım ne dersiniz?

“”If you have a higher-wattage USB-C power adapter — such as the one that came with your Mac notebook — you can use it with iPad Pro, and you might see faster charging.””

Daha yüksek voltajlı adaptör kullanabilirsiniz diyor help sayfasında, bir ideali var mıdır bunun acaba..

Edit: USB Power Delivery (USB-PD) özellikli herhangi bir adaptör sorunsuz olurnuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruuuuud -- 14 Ekim 2020; 19:57:41 >
  • ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Sanırım iPad Prolar 30 watta kadar destekliyor ama emin değilim

• corleone132 C kullanıcısına yanıt
    Macbook adaptörleri 95W’mış. Onu bile destekliyor yeterki adaptör power delivery özellikli olsun. Adaptörün ne verdiği değilmiş belirleyici olan, cihaz gerektiği kadar alıyormuş.

İnternette biri şey yazmış 30 da alsanız en fazla 18watt hızında şarj ediyor diye. Ne kadar doğru bilemem

• Daha çok eğlence amaçlı kullanıcam youtube ve sosyal platformlar. Film olabilir. İpad pro benim için fazla gelebilir diye düşünüyorum hemde fiyattından dolayı. Geçen hafta kuzen macbook air aldı. Onunla gaza geldim. Bende sipariş verdim. Sonradan bilgisayarla işim yok. Zaten evde duran laptopu haftalardır açmıyorum bile. Neyse siparişi iptal ettim. Benim ihtiyacım bir ipad. İpad 8 versiyonu hem tipinden dolayı hemde hafızadan dolayı eledim aslında. İpad air ve pro arasında kaldım. Airin henüz satısa açılmaması vede yanına bir airpods pro almak niyetindeydim. Ancak airpodslara gelen zamdan sonra 1600 civarına bulmak zor gibi bu durumda. Air çıkmadığı içinde pro gerçek bir kıyaslamada yok. Sadece teknik özellik olarak karşılatırabiliyoruz. İpad pro ve airpods pro eğitim indirimiyle 8100 tl, ipad air ve airpods pro şuan en ucuz 7100 gibi rakamlara bulunabilir. Yani 1000 tl gibi bir fark var. Bu durumda mantıklı bir tercih hangisi olurdu.

• stilyanov S kullanıcısına yanıt
    Air4 işini fazlasıyla görür fakat 64GB -128GB farkını da düşün bence bu karşılaştırmayı yaparken.
    Bence o bin TLyi air’ın bir üst hafızası ne bilmiyorum ona da aktarabilirsin proya da eğer seni çok zorlamayacaksa.

Air in 64 gb olmasını göz önünde bulundurdum. Apple öyle bir fiyatlandırma yapmış ki karar vermek zor. Airpods olayı olmasa direk air ancak onuda almak isteyince ipad pro tarafına yaklaşıyorum. İpad air 128 gb olarak ve 11 inç fiyatta 5000 tl altında çıkış yapsaydı güzel olurdu. Karar verene kadar da bir zam daha yeriz herhalde

• stilyanov S kullanıcısına yanıt
    Bence daha fazla beklemeyin hocam, cuma günü sipariş verdim. Etkinlikten sonra 300 lira zam yedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Nasıl kullanılıyor

Alıntıları Göster

Ar uygulamaları var ,henüz hiç denemedim.Denemiş olanlar var mı dıye merak ettim

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.