Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.972
Cevap
249
Favori
476.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen kılıf bana da geldi. Daha ortada tablet yok çok test edemedim ama malzeme kalitesi çok başarılı memnun kaldım ben de. Sanırım donanım haber ahalisi olarak bitirdik kılıfları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spigenin kötü urunu nadir cikar hocam... sadece seffaf kiloflari sarariyor... onun disinda 20 ürününu almışımdır... hepsinden memnun kaldim

• Merhaba arkadaşlar ipadin ekranına dokunurken özellikle orta bölümlerde sanki içeri doğru bayağı bir göçüyor bu durum herkeste aynımı acaba ?

• erdzhanyozusta E kullanıcısına yanıt
    Ben bastırıp denemedim ama olduğu konuşulmuştu forumda..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet hocam evet ben yazmıştım normal yani ince cihaz ondan kaynaklı başkalarında da oluyormuş.

• Yanıtınız için teşekkürler önceki cihazımda ( pro 2018) temperli cam kullanıyordum bunda kullanmıyorum sanırım o yüzden farkedemedim esnemeyi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 12 Ekim 2020; 19:29:52 >

Bı de bu cihaz çok sağlam değil dikkatli kullanın baya sıkıntı oluyor çok hassas. Özellikle ekranın ortalarına ve sağ üst kısma gelirken esneme yapıyor

• Arkadaşlar Logitech folio touch Türkiye’ye gelmeyecek mi? Herhangi bir açıklama fln yapıldı mı o konuda?

• corleone132 C kullanıcısına yanıt

Ben kalemi bile yan yan kullanıyorum gezinme yapacağım zaman Apple iPad Pro [ANA KONU] 

Pil durumuna bir bakayım dedim bugün.14.20 %100 iken aldım.Youtube ön planda arka planda Safari Twitter falan.2 saat Tivibu dizi izle kanal canlı yayın haberleri izle derken 23.15 gibi %5 kaldı şu anda şarj oluyor.10 saat bulmadık ama tonla video açıldı yani.

Genel olarak Apple yeni pillerinde %20 altında dikkat edin derler.Acaba bu seviyelerin altına düşürmeden mi kullanayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 12 Ekim 2020; 23:31:43 >
  • Bugün zam gelir mi acaba? Alacaktım kartta limit sıkıntısı oldu.

• Spigen kılıf alacak arkadaşlar ; kapak uyku modu yok buna dikkat etsinler

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Eyoruk benimkinde çalışıyor, ayarlardan açıp kapatılıyodu sanki o özellik. Onunla alakalı olmasın?

pro 10.5 oyleydi aksam bunu da denrtim

bu arda spigrn yesil renk amazon 146 tl

• ruuuuud kullanıcısına yanıt

ilk aldığım kılıfta uyku moduna geçiyordu. Ayar değiştirmeden kılıf değişti.şimdi kapağı indiriyorum ama ekran halen açık kalıyor. Bir bakayım yine ama neye bakmam gerek ?

Eğer oluyorsa hemen düzelteyim milleti yanıltmayayım

• Spigen kılıfı amzon tr da kalmamış. Geç kaldık

https://www.amazon.com/ProCase-Generation-Support-Charging-Protective/dp/B085C1JY8S?ref_=ast_sto_dp amazonda bu marka iyi satıyor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bwhiteshark -- 13 Ekim 2020; 14:10:51 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt

ilk kılıfta oluyorsa bunbda olmuyorsa ayarlık bir durum yoktur öyleyse. Benim yanımda değil tablet, ilgili ayar nereden yapılıyordu hatırlamıyorum şimdi lakin kılıf dün geldi bana denedim olmuştu, birçok kişi almıştı bu kılıftan yorum yazan olacaktır illaki..

• Arkadaşlar ipadi ekrana bağlayınca zoomda ses ekrana gidiyor onu nasıl tekrar ipadden çıkmasını sağlarız pc de mikrofon kenarında seçenekler vardı ama ipadde yok ne yapmalıyız? Yoksa direk sesi ipaddeb alma imkanımız yokmu?

• bwhiteshark kullanıcısına yanıt

Hocam yeşil olandan hala satılıyor haberiniz olsun.

Spigen Apple iPad Pro 11" Kılıf Urban Fit Midnight Green https://www.amazon.com.tr/dp/B0855VCNCC/ref=cm_sw_r_cp_api_fab_u6yHFbG8QS4DW

• Arkadaşlar site kapanmış. Bugün yeni pro ve zam vs. gelmez değil mi? Dünden beri bankayla uğraşıyorum.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.