Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.987
Cevap
251
Favori
477.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam detaylı bilgiler için çok çok teşekkür ederim, derhal randevu alıp öyle gideyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar
    Yukarıdaki yorumları okudum, dediğiniz gibi netten sipariş verirsek bir ayda gelecekmiş. Teknik desteği aradığımda da istanbulda akasyada 11” 128 gb’ın olmadığını , 256 gb modelinin zorlu da olduğunu öğrendim. Randevu alıp gitsek bir fark oluyor mu acaba bilgisi olan var mı ? Yoksa mecburen bekliycez bir ay

• az önce 900 airpods 2 satmis bulunmaktayim... an itibari ile ipad pro 11 2. nesil 5.500 gelmis oldu bana

gecen sene ipad pro 1. nesil icin 5.000 tl görmüş keşke alabilseydim diyordum 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 21 Eylül 2020; 23:13:16 >
  • Biraz önce gördüm apple’ın sitesinden garanti kartınızda alışveriş yaptığınızda 40 tl puan veriyor. Ödediğimiz para yanında komik bir rakam ama hiç yoktan iyidir

Edit : Cihaz alımlarında geçerli değilmiş yanlış anons

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afusan -- 22 Eylül 2020; 22:34:8 >
  • İpad pronun teslim tarihi 22-29 Eylül ama hala isleniyor olarak görünüyor bugun ayin 22 si olmasina ragmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne zaman almıştınız acaba ? Benimde 23-30 arası teslim görünüyor hala işleniyor. 30 ağustosta sipariş vermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdzhanyozusta -- 22 Eylül 2020; 10:5:17 >
  • erdzhanyozusta E kullanıcısına yanıt
    28 Ağustos’ta sipariş verdim

• Apple iPad Pro [ANA KONU] Kalem klavye boş boş yatıyor

• iPlay kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayız 2 hafta önce iPad Pro 2018 i sattım. ekrana o kadar çok alışmışım ki şuan iPhone ile macbook un ekranı kasıyormuş gibi geliyor :) bu kadar bekleyeceğimi bilseydim hiç değiştirme çabasına girmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdzhanyozusta

aynı durumdayız 2 hafta önce iPad Pro 2018 i sattım. ekrana o kadar çok alışmışım ki şuan iPhone ile macbook un ekranı kasıyormuş gibi geliyor :) bu kadar bekleyeceğimi bilseydim hiç değiştirme çabasına girmezdim.
    ne kadara sattin hocam... en az 4.500 u vardir :)

• catik kullanıcısına yanıt
    6000 e sattım hocam 2.nesil kalem ve orj. klavyeyle birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam 12z ile 14 karsilastirmalari yakonda cikar o zaman belli olur

ama 120hz. ekran ile 6gb ram ile bence pro dan dahabiyisi pro 11 3. nesil olcaktir...

ayrica pro 11 2. nesilin arka tarafdan görünümüne bayiliyorum

Alıntıları Göster
    o zaman yeni Air almak mantıklı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

az önce 900 airpods 2 satmis bulunmaktayim... an itibari ile ipad pro 11 2. nesil 5.500 gelmis oldu bana

gecen sene ipad pro 1. nesil icin 5.000 tl görmüş keşke alabilseydim diyordum 😅
    İyi fiyata gitmiş. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni iPad Air ve 8.nesil iPad Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan var mı?

• 15 gün önce apple dan ipad pro 12.9 256 wifi space gray aldım.

Biraz büyük geldi, 11 alıyim diyorum.

Şuan sıfırı 10.600 olmuş. Öğrenci 10.200 + Airpods kapmanyası da var.

9000'e satsam gider mi sizce bu cihaz?
  • Ali® kullanıcısına yanıt
    Nasip meselesi.
    Ama aldığınız fiyatın altına koymayın. Dahada zam gelir iphone tanıtımında çünkü dolar uçak oldu uçuyor.

• Apple müzik aylık abonelik olarak öğrenci tarifesini kullanabilen var mı? ya da nasıl yaparız bilgisi olan var mı ülkemizde ünidays e kaydolmak mümkün değil gibi duruyor.

• vasak09 kullanıcısına yanıt
    Ben kullaniyorum yegenimin bi arkadasinin uni maili uye oldum. Tanidiginiz birinde universite maili mevcutsa uye olabilirsin.

• vasak09 kullanıcısına yanıt
    Unidays ile yapıyorsunuz çok basit bir işlem,

bildiğiniz Unidays sistemine üye olmanız gerekiyor.
  • iPad Pro 11 2020 için kılıf öneriniz var mıdır? Arkası silikon olanlardan düşünüyorum. Aşağıdaki ürün dikkatimi çekti.
    https://www.amazon.com.tr/iPad-Rebound-%C4%B0nce-K%C4%B1l%C4%B1f-Nesil/dp/B083R8QWMB/
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.