Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.987
Cevap
251
Favori
477.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #38
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanya ekim sonuna kadar devam edicek yazıyor sitesinde. Acaba air4le mı devam edicek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Franz Schubert kullanıcısına yanıt
    Ben olacagini dusunuyorum cunku apple en son fiyat guncellemesinde kuru 6 li rakamdan aldi suan kur 7.50 o yuzden olacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Ben olacagini dusunuyorum cunku apple en son fiyat guncellemesinde kuru 6 li rakamdan aldi suan kur 7.50 o yuzden olacaktir
    6.80 guncelmmisti en son

7.5 guncellerse ciddi artis olur

ama bazende yeni cihaz geldiginde eskisinde fiayt iniyordu

bakalim gorecegz aksam fiyatlar be olacak

• catik kullanıcısına yanıt
    İnsallah olmaz tabii ilerleyen zamanda bende magic keyboard alma dusuncem var benim icinde kotu :)

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Ben ayın 2 kez alış veriş yaptım. fiyatlar normal fiyatlardı akademisyen kartımın fotokopisini çekip yolladım üstünü iade edilecek denildi. Şimdi siteye baktım açılmıyor. Insallah güncelleme ayağına fiyatları bindirmiyorlardır(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Air 4 ü bekliyordum 3 ü almak için.İnşallah fiyatlarda güncelleme yapılmaz ce airpods kampanyası bitmez yoksa matepad pro alacaz :(

• Aynı durumdayım bende hocam Air 3 alacaktım yeni cihazı göreyim uygun yollu olursa alayım diye bekledim. İnşallah kur güncellemesi olmaz

• Ya fiyatlarda 2. Elden bile ucuzdu.inşallah zamlanmaz hemen sipariş verirsiniz.
    Adamlar pronun 11 ine 2. Elde 6000 istiyordu. Kulaklıgı 800 saysak sıfırı 5600 tl ye geliyordu. Sıfırı 2. Elden ucuz oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 15 Eylül 2020; 16:48:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Ya fiyatlarda 2. Elden bile ucuzdu.inşallah zamlanmaz hemen sipariş verirsiniz.
    Adamlar pronun 11 ine 2. Elde 6000 istiyordu. Kulaklıgı 800 saysak sıfırı 5600 tl ye geliyordu. Sıfırı 2. Elden ucuz oluyor
    suan tr de herseyin 2. eli daha yuksek... ornek arabalar. sifiirnda. 40-50 daha pahali olan araclar var

cunku sifir yok ve geldginde euro zammi ile 50-100 fazla gelicek

• catik kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir ülke oluyoruz ya.
    Yakında bakkala yürüyerek gitmekle koşarak gitmek arasında bile ürünlerde fiyat farkı olacak.

• Hemen döneceklermiş..Sitelerinde öyle yazıyor.

Biz zaten arkamızı döndük bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Pencil Uçları alacaktım ,ama bakalım..Acaba tek uç ne kadar süre gidiyor ? 139-149 lira civarı.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam Air 4 eğer aynı fiyattan çıkarsa ve çerçevesiz olursa alıcam artık veya Air 3 kulaklıkla birlikte yoksa matepad pro pen+kılıf kampanyası bitmeden ona dönücem mecbur ama ondada şüphelerim var.Cihaz çok güzel duruyor ama 2 sene sonra ne olur acaba ? iPad de öyle bir problem yok

• Yahu kalem alacaktık, kart bugün yenilendi gireyim alayım dedim nerde? Site uçmuş. Eğitim indirimi ile 1007tl idi. Bu da tarihe not olsun. Umarım sadece ürün eklerler fiyatları ellemezler.

Daha kulaklığı satamadım bu arada. İlgilenenlere duyrulur.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Kalem gerçekten en ucuz burada vardı.Daha pro sipariş geçmeden kalemi geçmiştim

• Kalemlerin 2. Eli bile 950-1000 TL sacma fiyatlar var gercekten 100 lira fazla verir alacak adam sıfır alır ki ben geçen 1119 a vatandan aldım. 700 TL puan vardı kartlarda onları kullandım geri kalana da 6 taksit yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 15 Eylül 2020; 17:52:53 >
  • Valla tablette ipadde şaşmamak gerek. Min 5 sene cok rahat kullanılır ama iPad dısındaki tabletlerde bunu soylemek çok zor. Tabii ki karar sizin ama ipadde saşmayın.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Çok zam gelirse çinden şu kalemi alıp geçerim valla. Zaten yapacağım canlı ders sırasında pdf üzerinde işlem yapmak.

Apple iPad Pro [ANA KONU]

• hocam cok ne gelcek 1007 tl di 1150 olur max ...yuzde 10 ancak gelir

ipad 6-8 kagit verip kalemde muadil kullnmayin... ipad kalemi efsane o kaliteden kendinizi mahrum etmeyin bence

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız da iPad pro kalemle birlikte çok yüksek bir meblağı buluyor.Air 3 de çağ dışı çerçeveli ekran var ve üstüne klavye+kalem ile yine %50 fiyat farkı oluyor.Air 4 çerçevesiz olur ve Air 3 e yakın bir fiyattan çıkarsa tabiki daha mantıklı olur ama diğer türlü bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.