Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.996
Cevap
250
Favori
477.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

8500 e macbook pro 2019 tbar almak yerine 12.500 e ipad pro 12.9 aldık kalem klavyeyle beraber.Umarım pişman olmam.
    çok para be reyis. hayırlı olsun. ne işler için kullanacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Basit ofis işleri,makale okuma,not alıp,pdf kitaplardan soru çözmek için.Özellikle 120hz ekran olayına takılıp aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Basit ofis işleri,makale okuma,not alıp,pdf kitaplardan soru çözmek için.Özellikle 120hz ekran olayına takılıp aldım.
    iyi günlerde kullanın gündelik hayatta 120 hz gerçekten hissediliyor mu hocam.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Bir şeyler okurken çok farkediyor gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Hocam bunun çok basit bir cevabı var. Sizin izlediğiniz filmlerin en boy oranı16:9 ancak iPad’in ekran oranı 4:3. Bu sebepten kaynaklı olarak filmlerde küçülme oluyor. Ekran 16’ya dokuz olmadığı müddetce bu her zaman olacak. Bakın mesela iPhone’la 4:3 çektiğiniz tüm fotoğrafları iPad de tam ekran görüntülersiniz. Ama mesela iPhone’da bir fotoğrafı çekmeden önce ayarı 16:9 yapın, O zaman da ipadde yarım ekran olur.
    Verdiğiniz teknik ve tahmin edici cevap için teşekkür ederim. Olayı şimdi çok net anladım.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    2.olan çok çok basit gibi.Daha yeni telefon için benzerini aldım.Sallanıp duruyor.Sadece koyup bakacaksanız tamam ama temas varsa bu modeller olmuyor pek.Sağlam değil.

İdock önerdiğiniz ise kaba bence.Yani 2.linkteki modelin neredeyse aynıları ve daha sağlamları var İ-dock marka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    İdoc'un türkiyede başka modeli varmı?
    Alacagınız modelin linki varmı?

• Logitech crayon kullanan var mı ? Önerir misiniz ?

• AppleFB kullanıcısına yanıt
    1. Nesil kaleme denkmiş lightining şarjlı
    Kalitesi apple pene göre düşükmüş ama apple üretiyormuş daha çok öğrenci için ucuz yollu kalemmiş.
    Basıçnç sensörüde varmış ama apple pen kadar iyi değilmiş diyorlar videoda.
    Ama 200 liralık fark için değermi tartışılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 12 Eylül 2020; 15:32:51 >
  • Vermiş olduğunuz linkleri tecrübe ettiniz mi ? ya da

Direk ipados üzerinde tecrübe eden var mi ?

Şayet bu iki sorunun cevabı hayır ise; aldığınız ürün sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ürün yorumlarına ve arkadaşımın MacBook’daki kullanımına bakarak n11’den 200 TL’lik bir type-C hub aldım. Almış olduğum ürün usb okuyup, hdmi ile görüntü aktarımı sağlasam da, netflix’i tv’ye aktarırken sadece sesi aktardığını, görüntü aktarmadığını farkettim ( ki bunu MacBook’ta yamıyor. Hem ses hem görüntü aktarımı yapıyor ) İade ettim.

Tablette kullandığım ürünün bırakıyorum. Konu icinde önerilen bir kaç type-C hub daha vardı. Bakabilirsiniz.

Baseus Multi-Functional Hub (Type-C To 3 X USB 3.0 + HD 4K + PD) Adaptör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 12 Eylül 2020; 17:42:55 >
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Tecrube etme sansim olamaz cunku henuz tablet elime ulasmadi ki zaten yukarida da yazdim elime ulastik sonra alicam cunku uyumsuz olma durumlari olabiliyor diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben kullanmadım ama alacak olsam ucuz ürün çalışmıyorsa 370 tl ye baseus değil 11 faha verip 480 tl ye apple almayı tercih ederim.

Tercih meselesi tabi ki. Apple’ın type C hub’ıni kendi sitesinde 529 TL olarak gördüğümden, ona kıyasla uygun sayılabilecek bir ürün örneğinde bulundum. Ancak bir önceki iPad Pro 10.5’imi Apple’ın çoğaltıcısı ile kullandım. İPad Pro 11 için Baseus tercih ettim. Hem malzeme kalitesi, hem ısınması hem de performansı eş değer olduğunu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 12 Eylül 2020; 18:56:14 >
  • https://tr.aliexpress.com/i/4000924162976.html

dunden beri kilof bakiyorum bu urun cok hosuma gitti beyler tr de 300-350 arasina buldum

burdan alsak 160-180 e denk geliyor

ne dersiniz kullanan varmi aranizdq bu kilifi

ve yaninda type-c adaptor alsak tr de 300-500 arasi

yine 150-200 bulur orda

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Tableti beklediğinizi biliyorum. Belki bir tanıdık üzerinden deneyim var midir ? diye düşünerek sordum. Bahsettiğiniz ikinci mesajı da görmemiştim.

Ne yazik ki o tarz bi tanidik durumu da yok. Tablet gelsin artik alip denicem eger sorunlu ise iade edicem. Durumu yine paylasirim buradan. Baska bu tarz aparatlar alan arkadaslarda tabii tecrubelerini oayasirsa iyi olur

• baseus manyetik kilifina cok isindim cok kaliteli duruyor... ali exprss yorumlarida oldukca iyi... baseus sitesinde 178 tl ama stok yok... bakalim siteyi aricam.

• guzel görünüyor ama ben baseus taktim onu alicam... type-c dogeu diyorsun ordan alinmaz
    onuda baseus bulcaz. ama hdmi sart oldgunda. bana 300 civari bisey alicam galiba

akilli tahtaya yansitmak istiyorum tableti

https://dodobees.com/urun/idock-t28-aluminyum-ayarlanabilir-tablet-ve-telefon-tutucu-stand/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.