Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.049
Cevap
132
Favori
199.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 640
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 44 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 12808
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 640
  • Favoriye Eklediklerim 132
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • joven (11 mesaj) ender (10 mesaj) besiktas (7 mesaj) kHanTW (4 mesaj) amonRa (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1600 mesaj) Mobil (1590 mesaj) Tablet (190 mesaj) Mini (317 mesaj) Uygulama (1420 mesaj)
  • @
Giriş
    194 Mesaj

Ben dün MediaMarkt'da taktırdım, biraz korktum ama neticeden çok memnunum, 130 TL ömür boyu garantili dedi satış temsilcisi kapsamını sorduğumda her türlü kırılma, kabarma vb durumda sınırsız değişim olduğunu söyledi ben de yaptırdım. Uygulamayı yapan arkadaş çok itinalı ve özenliydi, düz bir koruyucu, ben ekranda herhangi bir renk değişimi yada bir sorun yaşamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    börü06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

Teşekkür ederim. Uzlaşma ile kastettiğiniz nedir?

|
    |
    17Scorpion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2701 Mesaj

Rica ederim. İste para iadesi için satıcı ile yaptığınız yazışmalar. Mesela ürününüz teslim edilmedi. Siz para iadesi talep ettiniz. Satıcı biraz daha bekle kesin gelecek vs diyebilir. Ya da para iadesi yerine sana aynı ürünü tekrar göndereyim ya da paranın şu kadarını ödesem olur mu gibi gibi teklifler verebiliyor. Siz de karşı teklif veriyorsunuz. Ama sitenin güvencesi altındasınız. Ben kuruşu kuruşuna geri ödeme aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 5 Ağustos 2020; 23:14:53 >
    |
    |
    me.ke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Hocam bu biraz sıcaklarla alakalı bir durum. Ben de oynarken maalesef aynı durum oluyor. iPad Pro 2 sahibiydim daha önceden ve onda çok nadir oluyordu ama oda yazın sıcakların artmasıyla beraber daha sık yapmaya başlamıştı. Şimdi iPad Pro 3 var ve aynı sorun devam ediyor. Bu tamamen Sıcakla alakalı bir durum zira ekran ışığını kapattıktan sonra klimayı açmamla beraber 5 dakika sonra tekrar parlaklık geri geliyor.
    ipad yanımda deil ama ben trutone ile beyaz dengesimi beyaz azalt arttırmı ne var o ayarlarla oynayınca simdi ısınma yok
    |
    |

Hocam direk şunu söyle eğer paramı iade etmezsen sana 1 yıldız vereceğim eğer benim zararımı karşılayıp refund yaparsan 5 yıldız vereceğim de hemen geri veriyorlar

|
    |
  • Teğmen
    114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: me.ke

Ben dün MediaMarkt'da taktırdım, biraz korktum ama neticeden çok memnunum, 130 TL ömür boyu garantili dedi satış temsilcisi kapsamını sorduğumda her türlü kırılma, kabarma vb durumda sınırsız değişim olduğunu söyledi ben de yaptırdım. Uygulamayı yapan arkadaş çok itinalı ve özenliydi, düz bir koruyucu, ben ekranda herhangi bir renk değişimi yada bir sorun yaşamadım.
    Bilgi verdiğiniz için teşekkürler hocam takdirdiginiz koruyucudan memnunmusunuz peki, parmak izi bırakıyormu markasını gorebildinizmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Markasına bakmadım, Adana M1 şubesinde taktırmıştım, yıllardır telefonuma da koruyucuyu MediaMarkt’tan taktırıyorum hep memnun kaldım. Taktırmadan önce çok fazla oluyordu taktırdıktan sonra bi hayli azaldı ama tamamen bırakmıyor diyemem.

Faturada “POWER SERVIS BILGISAYAR DONANIM ART.TABLET PC NANO OMUR BOYU” yazıyor. Mağazaya uğrama imkanım olursa öğrenip size Bilgisayar veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me.ke -- 7 Ağustos 2020; 19:39:45 >
    |
    |
    börü06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    11 inç pro siparişimi iptal edip 12.9 inç olanını sipariş verdim, sizlere de yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim. 12.9 inç olanı inceleme fırsatım oldu ve şunu söyleyebilirim ki tahmin ettiğim kadar büyük değil hatta daha sonrasında 10.6 inçlik Galaxy Tab S6’yı inceledim ve S6 küçük bile geldi, 11 inçlik iPad Pro’nun da ondan çok farklı olacağını zannetmiyorum.

Çanta alanlar nereden aldılar? Ali express’te güzel çantalar var ama acaba ne kadar kaliteliler emin olamadım.

|
    |

Orijinalden alıntı: me.ke

Markasına bakmadım, Adana M1 şubesinde taktırmıştım, yıllardır telefonuma da koruyucuyu MediaMarkt’tan taktırıyorum hep memnun kaldım. Taktırmadan önce çok fazla oluyordu taktırdıktan sonra bi hayli azaldı ama tamamen bırakmıyor diyemem.

Faturada “POWER SERVIS BILGISAYAR DONANIM ART.TABLET PC NANO OMUR BOYU” yazıyor. Mağazaya uğrama imkanım olursa öğrenip size Bilgisayar veririm.
    çok sevinirim hocam internettede 100-150 bandında zaten, eğer iyi bir markaysa hiç riske girmeden Media Markt ten taktırmak daha mantıklı olur benim için Ömür boyu garanti olayı iyiymiş boşluk kalmayacak şekilde kapliyorsa tableti ve parlaklığında azalma yapmıyorsa bende takdiririm

|
    |
    Sizce iPadOS ilerde Androidde olduğu gibi multitasking pencerelerinin boyutlarını istediğimiz gibi ayarlamamıza izin verecek mi? Slide Over tek boyut, yan yana uygulama açınca 50/50 veya 25/75 tek seçenekler ve bunlar bana oldukça kısıtlayıcı geliyor. Portre modde alt üst multi window yapılamaması da aynı şekilde. Geçen ay iPad Pro aldım ve bu hafta elime geçecek fakat Galaxy Tab S7+ multitasking olarak çok daha önde görünüyor. Zaten 4 senelik Galaxy Tab A 10.1 cihazım bile bu konuda iPad'den daha iyiydi fakat S7+ DeX sağolsun bunu çok daha ileriye taşıyor. Burada herkes iPad önde diyecek fakat DeX ile yarışabilecek bir özelliği yok maalesef. Eminim burada hem iPad Pro hem Tab S6 kullanmış insanlar vardır. Bu konuda görüşlerini, kıyaslamalarını duymak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wagner -- 8 Ağustos 2020; 13:43:44 >

bence de multitasking yeterli değil. ama ipados’un şu anki durumuna bile şükrediyorum. bu arada ipad harici başka tablet almadım. macbook düşünüyordum, ipad pro ve magic klavyesini görünce ipad pro aldım
    |
    |
    wagner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şeytan ayrıntıda gizlidir.

Suç detayda saklıdır.
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    Arkadaşlar 2.el apple pencil(2.nesil) alırken neye dikkat etmek lazım?
    600-650 tl'ye garantisi devam eden kalem almak mı yoksa 1000tl'ye sıfır almak mı daha doğrudur?

tab s6 kullandım android tabletlerin en büyük sıkıntısı uygulama optimizasyonu.Dex te çok uygulama desteklemiyor.O yüzden ipad pro aldım.
    |
    |
    wagner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir?

Magic Klavyeden bağımsız olarak kılıf önerisi alabilir miyim (klavyesiz)?

|
    Büyük İskender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    194 Mesaj

Ben 900 tl ye MediaMarkt tan aldım, bence indirimleri takip edip sıfır almak daha makul, çok temiz ve garanti süresi uzun olan denk gelirse değerlendirin bence.

|
    |
    nuri00007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

Klavye oldukça güzel ama belirttiğiniz gibi fiyat çok uçuk, benim şimdilik çok ihtiyacım yok ama iyi bir fiyatla sunulsa kesinlikle alırdım.

|
    |
    Büyük İskender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

Bu arada ben açıkçası aldığıma biraz pişmanım, çizim vb. işler yapmıyorsanız çok da ihtiyacınız olmaz. Ben biraz oyuncak seven bir insanım doğru düzgün araştırmadan aldım, ben el yazısını tanıyıp normal yazıya dönüştürebileceğini sanıyordum, telefon ve tabletlerin klavyelerini pek kullanamadığımdan benim için çok iyi olur diye düşünerek aldım ama henüz böyle bir durum söz konusu değil. ( 14. Sürüm ile mümkün olacağı söyleniyor.)

|
    |
    nuri00007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Office programları hakkında ne düşünüyorsunuz, office 365 fiyatı çok yüksek, yıllık 100 tl felan olsa çok iyi olur ama 600-700 uçuk bir fiyat. Siz nasıl bir çözüm buldunuz?

• Yüzbaşı
    650 Mesaj

Hocam, office 365’i okulum sayesinde ücretsiz kullanıyorum ancak 5 yıl dolduğunda yeni üyelik yapmam herhalde. Apple’ın kendi ofis uygulamalarının eksik kalır yanları yok hiç. Onlardan da office formatında çıktı alabiliyorsunuz zaten. Ben olsam onları kullanarak çözerdim işlerimi.

|
    |
Reklamlar
SEO
Cancer Clinical Trials
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.