Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NurettinBilgin QM5UH , Marksman84 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
11.000
Cevap
250
Favori
477.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran koruyucu kullananlar hangi markayı kullanıyorsunuz kağıt gibi olanlar ekranı karartıyor diyorlar bütün aksesuarları tamamladım bir ekran koruyucusu eksik tavsiyelere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi börü06 -- 3 Ağustos 2020; 19:31:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punpun kullanıcısına yanıt
    Şuna kullanmaktayım ve tek bir sorunla karşılaştım oda kaydırma tuşu ters çalışıyor. Hiç araştırmadım belki bir tek bende böyledir diye ama bazen rahatsız edici olabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahir1808

Şuna kullanmaktayım ve tek bir sorunla karşılaştım oda kaydırma tuşu ters çalışıyor. Hiç araştırmadım belki bir tek bende böyledir diye ama bazen rahatsız edici olabiliyor.
    Çok teşekkürler bunun dışında orijinal mouseu gibi problemsiz çalışıyorsa alacağım. Bahsettiğiniz problemi çözebiliyorsunuz, Settings general’e girince mouse track pad diye bir ayar var orada.
  • Merhaba herkese,

Apple'ın resmi sitesi üzerinden ipad pro alacağım.
    eğitim kampanyasından airpods hediye edip fiyatı da 200 tl gibi indiriyorlar.

Öğrenci olduğumu nasıl kanıtlayacağım.
    Daha önce bu kampanyayı kullananlarınız oldu mu?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    Bana hiç sormadılar.

Birşey olursa kardeşim öğretmen, onu gösteririm diye düşünüyorumdum, ne arayan var ne soran.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    ben de aöf öğrencisiyim ama 2 dönemdir kaydımı yeniletmedim, cüzanda öğrenci kartı var sadece :)
    Kanıta gerek yok. Ben annemin adına aldım sormadılar bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Apple türkiye ile konuştum
    online da alışveriş sonrasında öğrenci kartı/ e devlet den kanıt gibi birşey isteniyor dedi.
    Bana herhangi bir belge sormadılar. Ama galiba istenilen kişiler olmuş. Siz siparişinizi geçin. Belge isterlerse zaten size mail vs atacaklardır. stenilen belgeyi yollarsınız. Zaman kaybetmeyin. Zaten ortalama 3-4 hafta süren bir süreç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 5 Ağustos 2020; 10:55:37 >
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim hocam
  • pad pro 2020 12.9 tabletim var.arada sırada pubg oynarım. Son parlaklıta oynadığımda yarım saat sonra ısınıp ekranın ısıgı kesiliyor...Moralim bozuldu aslında... Sonra internetten biraz arastırmaya basladım.

trutonu kapadım
    otomatik parlaklıgı kapadım.
    beyaz dengesi denen bir yer var onuda eski ayarlara getirdim...

Simdi oyunu 100 de yuz ekran ısıgı ıle deil yuzde 60 ekran ısıgı yetiyor.yuzde 100 asırı parlak.... oyundan da parlaklıgı son sevıye actım.Daha once ekrana dokundugumda yanardı.Simdi hissetmiyorum sıcaklıgı

Sıcaklık hisseden arkadaslar bi ayarlara baksınlar
    İPad Air ya da 7. Nesilde de AirPods hediyesi var mı?

Yoksa sadece İPad Pro satın alınca mı AirPods veriyorlar?

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Sitesinden kontrol edebilirsiniz,

iPad Air ve iPad Pro'da var.
  • gunesindostu G kullanıcısına yanıt
    Hocam bu biraz sıcaklarla alakalı bir durum. Ben de oynarken maalesef aynı durum oluyor. iPad Pro 2 sahibiydim daha önceden ve onda çok nadir oluyordu ama oda yazın sıcakların artmasıyla beraber daha sık yapmaya başlamıştı. Şimdi iPad Pro 3 var ve aynı sorun devam ediyor. Bu tamamen Sıcakla alakalı bir durum zira ekran ışığını kapattıktan sonra klimayı açmamla beraber 5 dakika sonra tekrar parlaklık geri geliyor.

• iPad Pro 2 sahibiydim. Ekranı kırılmıştı. İstanbul kadıköy’de bir yere yaptırdım. Cihazın içine ettiler. Beş ay sonra ekran tamamen çizgilerle kaplandı. Garantisi yok kusura bakmayın dediler büyük ihtimal dava açacağım. Zaten uzun süredir pro 3 modeline bakıyordum. Ama maalesef ikinci el olarak internette saçma sapan fiyatlar istiyorlar. Yaklaşık sekiz aydır takipteydim fiyatları. Bundan yanlış hatırlamıyorsam 5 ay önce üçüncü nesil sıfır fiyatı 5300 civarlarındaydı. Dört ay kadar önce de dördüncü nesil yani iPad 2020 modelleri piyasaya çıktı. Şu anda gördüğüm kadarıyla 5000 tl eden aşağı 3.nesil için bir fiyat bulamıyorsunuz. İnanılmaz saçma sapan rakamlar istiyorlar. Yani kısaca 6- 7 ay önce sıfır aldıkları fiyata neredeyse ikinci el satmaya çalışıyor insanlar ve 1 kuruş dahi indirim yapmıyorlar. Ancak şansıma geçen gün 4200 tleye üçüncü nesil ve çok temiz bir cihaz bulabildim üstelik Ekim 2021 tarihine kadar da garantisi vardı ve hemen gittim aldım. Pro serisi gerçekten çok başarılı bir cihaz. Evde bilgisayar ihtiyacımı tamamen ortadan kaldırdı. Bilgisayarda yapabildigim her şeyi artık bu cihazda yapabiliyorum. Hatta işe bile kullanmaya başladım diyebilirim. iPad Air modelini düşünen ve 4000 tl verebilecek olan kişilere tavsiyem ikinci el olarak biraz araştırmaları zira uygun bir fiyat bulabilirlerse pro serisi çok daha mantıklı olacaktır.

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Ben dün MediaMarkt'da taktırdım, biraz korktum ama neticeden çok memnunum, 130 TL ömür boyu garantili dedi satış temsilcisi kapsamını sorduğumda her türlü kırılma, kabarma vb durumda sınırsız değişim olduğunu söyledi ben de yaptırdım. Uygulamayı yapan arkadaş çok itinalı ve özenliydi, düz bir koruyucu, ben ekranda herhangi bir renk değişimi yada bir sorun yaşamadım.

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Uzlaşma ile kastettiğiniz nedir?

• me.ke kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İste para iadesi için satıcı ile yaptığınız yazışmalar. Mesela ürününüz teslim edilmedi. Siz para iadesi talep ettiniz. Satıcı biraz daha bekle kesin gelecek vs diyebilir. Ya da para iadesi yerine sana aynı ürünü tekrar göndereyim ya da paranın şu kadarını ödesem olur mu gibi gibi teklifler verebiliyor. Siz de karşı teklif veriyorsunuz. Ama sitenin güvencesi altındasınız. Ben kuruşu kuruşuna geri ödeme aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 5 Ağustos 2020; 23:14:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Hocam bu biraz sıcaklarla alakalı bir durum. Ben de oynarken maalesef aynı durum oluyor. iPad Pro 2 sahibiydim daha önceden ve onda çok nadir oluyordu ama oda yazın sıcakların artmasıyla beraber daha sık yapmaya başlamıştı. Şimdi iPad Pro 3 var ve aynı sorun devam ediyor. Bu tamamen Sıcakla alakalı bir durum zira ekran ışığını kapattıktan sonra klimayı açmamla beraber 5 dakika sonra tekrar parlaklık geri geliyor.
    ipad yanımda deil ama ben trutone ile beyaz dengesimi beyaz azalt arttırmı ne var o ayarlarla oynayınca simdi ısınma yok
  • me.ke kullanıcısına yanıt
    Hocam direk şunu söyle eğer paramı iade etmezsen sana 1 yıldız vereceğim eğer benim zararımı karşılayıp refund yaparsan 5 yıldız vereceğim de hemen geri veriyorlar

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.