Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
10.981
Cevap
251
Favori
477.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Arkadaslar selam,

Bende 2019 13” macbook pro dan geçtim 2020 Ipad pro 12.9 128gb ye. Gayet memnunum. Gercekten apple in dedigi kadar varmis. Birsonraki bilgisayarim Ipad oldu 😁😁
    magic klavye tavsiye edilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhayarici

Oha 2019 mac pro dan gececek kadar var mı ya
    Merak ettim doğrusu?
    Pc de kod render converter photoshop vs yapmıyosunuz sanırım?
    Tabiki benim kullanim amacim farkli. Agirlikli olarak mail,sosyal medya ve yazî not vs.islerim icin kullaniyorum. Amator olarak lightroom vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adabeyi

magic klavye tavsiye edilir :)

Alıntıları Göster
    Iste bu konuda cok kararsizim. 2700 tl ye magic klavye mi yoksa logitech mx anywhere2 + saglam bir klavyesini almakmi.. Cunku klavyeye surekli ihtiyacim olmuyor. Oldugunda da dahs profesyonel bir klavye mouse seti sanki daha cok isimi gorecekmis gibi geliyor bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Iste bu konuda cok kararsizim. 2700 tl ye magic klavye mi yoksa logitech mx anywhere2 + saglam bir klavyesini almakmi.. Cunku klavyeye surekli ihtiyacim olmuyor. Oldugunda da dahs profesyonel bir klavye mouse seti sanki daha cok isimi gorecekmis gibi geliyor bana..

Alıntıları Göster
    sürekli ihtiyaç yoksa, mx 2 + klavye daha iyi bir çözüm tabi. bi de iyi bir stant lazım olur, ayarlanabilir olanlardan.
  • Su görüntüyü tvde tam ekran yapmanin yolu varmi? Görüntüyü ipadden apple tv vasitasiyla yansitiyorum. Tam ekran olsa film dizilerde harika olucak.

Apple iPad Pro [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech veya zagg bence magic klavyeden daha çok daha iyi seçenekler özellikle zagg in klavyeden ayrı kullanılması çok iyi fakat ne yazıkki tr de yok ikiside

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran oranından dolayı tam kenarlara oturtamıyor olabilir 12.9” olan modelin yatay-dikey oranı tam 16:9 görüntüyü desteklemiyor olabilir 11” yatay-dikey oranı biraz daha fazla ama denemeden net cevap vermek doğru değil

Ki bence ekranı yanlara doğru yaysa bile çözünürlükten feragat etmen gerekebilir

Hdmi aparatı İle bağlayınca tam oturuyor mu kullananlar vardır onlara soralım eğer kabloyla oluyorsa kablosuz da kesin olur bi yolu vardır yapmanın

• Bence burda kullanışlı olmasının yanında sürekli hem mouse hem klavyeyi Bluetooth İle bağlayacağınız için şarj durumunu da gözden geçirmeniz lazım sürekli Bluetooth bağlantısı az da olsa şarj yiyecektir

Magic klavye iPad’in kendi bağlantı noktaları üzerinden bağlanacağı için daha stabil şarj durumu sunabilir tabi magic klavyenin de alttan ışıklı olması extra şarj tüketmesi anlamına geliyor.

Bununla ilgili illaki yabancı forumlarda testleri yapılmıştır sonuçlarına bakmak ona göre karar vermek gerekir

• Stand olayı hala muamma şöyle düzgün bişey hala bulamadım ya çok küçük ya kullanışlı değil, dik durumda da kullanılabilecek sağlam bişey bulmak lazım

• Hocam tam boy olur fakat görüntü bozulur. Yükseklik tam oturmuş eğer görüntüyü sağa sola uzatırsaniz şişko şişko adamlar çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

Stand olayı hala muamma şöyle düzgün bişey hala bulamadım ya çok küçük ya kullanışlı değil, dik durumda da kullanılabilecek sağlam bişey bulmak lazım
    kullanmadım ama internetten araştırdığımdı şunun fiyatı iyiydi; Wlue Profesyonel Tablet ve Telefon Tutucu Stand
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Su görüntüyü tvde tam ekran yapmanin yolu varmi? Görüntüyü ipadden apple tv vasitasiyla yansitiyorum. Tam ekran olsa film dizilerde harika olucak.

video olunca tam ekran oluyor
  • 4. nesil ipad pro 12.9 lar nezaman gelir mağazalara acaba
    apple store 24 haziran 1 temmuz diyor teslim için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv ayarlarından denedin mi? Bende de windows pc benzer sorun veriyordu. Tv kumandasındaki ayarlarda “tam tarama” veya “orjinal” gibi ekran oranı seçtiğimde düzelmişti.

• Bir süredir bakınıyordum. Bende biraz önce hepsiburada üzerinden 2020 12.9" u satın aldım. Apple store ile fiyatı aynıydı, taksit avantajından dolayı hb yi tercih ettim.Bir de teslim tarihi 1 hafta daha erkendi. Pt de gelen stoğa yetişemedim maalesef.

Slikon kılıf ve ekran koruyucu arayışındayım. Aliexpress kargo süresi bakımından 2. tercihim olacak. n11.com da bir çok çeşit mevcut. Alan memnun kalan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • mfatih85 M kullanıcısına yanıt
    Teknosa'ya bak.
  • bcekener kullanıcısına yanıt
    Kılıfı aliexpressten aldım ancak ekran koruyucu çinden gelene kadar kesin kırılır diye n11den satın aldım onu. Hatta tablet değişimi olduğu için 2 kere aldım. 2 alışverişte de farklı marka cam geldi ama genel olarak memnundum gelen ürünlerden. Ben film tarzı koruyucuları sevmediğim için cam koruyucu aldım. Ekranda biraz parlama yapmasına sebep oluyor ama bu sanırım tüm cam koruyucular için geçerli bir durum. Eğer siz de cam koruyucu isterseniz linkini bırakıyorum aldığım yerin. Kargo vs konusunda da hızlılardı.

https://urun.n11.com/ipad-tablet-ekran-koruyucusu/ipad-air-1-2-3-mini-2-3-4-pro-105-129-97-inc-kirilmaz-cam-nano-P420529966

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bakacağım. Tablet değişimi neden yapıldı acaba?
  • bcekener kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıktığında ekranda iki adet beyazlık vardı. Oralarda arka aydınlatmanın ışığı daha güçlüydü yani. İki hafta sonra servise götürdüm. Direk değişim kararı çıktı, öyle çözüldü sorun.

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Apple en azından kabul ediyorum diyor fakat diğer markalar kullanıcı hatası olarak müşteriyi suçluyor

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.