Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.944
Cevap
61
Favori
156.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Trust marka kılıf kullanan var mı aranızda?

http://www.teknosa.com/urunler/125043407/trust-18828-mini-ipad-skin-folio-croc-siyah-kilif

Linkteki kılıfı aldım ama uyku modu çalışmıyor. Yani çalışıyor ama elinizle iyice bastırmanız lazım elinizi çektiğinizde tuş kilidi tekrar açılıyor anlamadım tasarım hatası mıdır ipad 3'tede aynı kılıfı kullanıyordum hiçbir problem yoktu. Böyle bir sorunu olan veya kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

Arkadaşlar Trust marka kılıf kullanan var mı aranızda?

http://www.teknosa.com/urunler/125043407/trust-18828-mini-ipad-skin-folio-croc-siyah-kilif

Linkteki kılıfı aldım ama uyku modu çalışmıyor. Yani çalışıyor ama elinizle iyice bastırmanız lazım elinizi çektiğinizde tuş kilidi tekrar açılıyor anlamadım tasarım hatası mıdır ipad 3'tede aynı kılıfı kullanıyordum hiçbir problem yoktu. Böyle bir sorunu olan veya kullanan var mı?

Ben kalemli modelini kullanıyorum trust'ın ve çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi modeli tam olarak.

Tasarım olarak merak ediyorum tableti geçme yerleri aynı mı acaba çünkü cama tam sıfırlanmıyor destek kısmı çok kalın gibi hoş iPad 3'tede öyleydi ama birikere bile aç/kapada problem yaşamamıştım. Çokta yakıştı geri iade edicem ama bu adamlarda tasarım hatalı kılıf piyasaya sürecek değillerdir sonuçta denemişlerdir ne yapsam bilemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam hangi modeli tam olarak.

Tasarım olarak merak ediyorum tableti geçme yerleri aynı mı acaba çünkü cama tam sıfırlanmıyor destek kısmı çok kalın gibi hoş iPad 3'tede öyleydi ama birikere bile aç/kapada problem yaşamamıştım. Çokta yakıştı geri iade edicem ama bu adamlarda tasarım hatalı kılıf piyasaya sürecek değillerdir sonuçta denemişlerdir ne yapsam bilemedim.

Bir iki resim ekleyeyim benimkinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: myscandium

Öncelikle merhaba herkese. Bende aslında hiç aklımda yokken yakaladığım bir fırsat neticesinde (perakende satış değil) ipad mini 16GB wifi sahibi oldum. (sıfır index garantili 400TL)

Evvela kendime hem daha pratik film izlemek hem de hafızayı etkin kullanmak için şu ürünleri aldım bugün, perşembe gibi elimde olur.

- Dark iPad 4/iPad Mini 5in1 Lightning 8 Pin USB Kamera Bağlantı Kiti ve Kart Okuyucu
    - Kingston 8GB MicroSD&USB Reader

Bir de HDMI için dönüştürücü almak istedim ama en uygunu 129TL, e bir de kablo gerek 30-40TL'de o tutsa çok külfetli oluyor. Bunun için yan sanayi vs. bir alternatif çözüm bilen varsa çok makbule geçer açıkçası.

Instagram ve foursquare'in ipad versiyonu olmaması da çok garip, sağa sola tıkladım kurdum ama ekrana oturmaması vs. can sıkıcı. Onun dışında şarj süresi, hızı, kalitesi muazzam.

Merak edenler için ya da okuyup da ibret almak isteyenler için yazayım. Dark'ın bu ürünü çalışmadı. Ne yaptımsa ipad minideki uyumsuzluk hatasını gideremedim. Müşteri hizmetlerinden elbette ulaşamadım sorularım için, mailime de yanıt vermediler ve iade sürecini başlattım hepsiburada üzerinden. Uğraşıp duracağız şimdi tamirdi değişimdi vs. Siz siz olun 40-50 lira fazla verip orijinalini alın. iOS7 ile uyumsuz gibi geldi bana. Dediğim gibi biraz bekleyip hem hdmi hem de usb connection aparatının orijinalini alacağım.

Ipad'e dark takan biri olarak kendimi audisine tüp takmış biri gibi hissediyorum şu an.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler resimler için.

Buna benzer kılıftan daha önceki tabletimde kullanmıştım hocam bende ama köşeleri açıkta olduğu için 2 defa düşürdüm ikisindede köşeleri zedelendi. Linkteki aldığım kılıfta mesela düşürdüğümde hiçbir şekilde tabletime birşey olmadı o yüzden o tarz kılıflar benim çok hoşuma gidiyor.
  • myscandium M kullanıcısına yanıt
    Dark ın aynı modeli fakat inca markasıyla satılanı hızlıal.com dan 15 tl almıştım gayet güzel çalışıyor kapağı kapattığımda klik sesi geliyor ve ekranı kapatıyor, yalnız eğer kapağı ters çevirirde kapatırsam köşedeki mıknatıslar ters yöne denk geldiği için çalışmıyor. Bir ona dikkat edip deneyin

• quote:

Teşekkürler resimler için.

Buna benzer kılıftan daha önceki tabletimde kullanmıştım hocam bende ama köşeleri açıkta olduğu için 2 defa düşürdüm ikisindede köşeleri zedelendi. Linkteki aldığım kılıfta mesela düşürdüğümde hiçbir şekilde tabletime birşey olmadı o yüzden o tarz kılıflar benim çok hoşuma gidiyor.

Evet o konuda haklısınız. Bende farketmeden zedelemişim bir köşesini ki düşürdüğümü de hatırlamıyorum. Ama güzel bir kılıf

• ipad mini (retina ekran olmayan) abd fiyatı tam ne kadar. 300 dolar olarak okudum heryerde ama Türkiye'den alsanız hemen hemen aynı fiyata geliyor. Dedim bu işte bir iş var. Zira 650 TL bazı sitelerde, enparayla falan almaya kalkınca 550'ye denk geliyor. Çek falan filan bulsanız 500 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .HonouR. -- 24 Aralık 2013; 18:18:50 >
  • .HonouR. kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur hemen hemen amerika fiyatlarıyla eşitlendi artık. Garantisiz o fiyat farkına amerikadan almak pek mantıklı değil. Benim imkanım vardı mesela bir tanıdığım yeni gitmişti ben burdan n11'den çeklerle encard ile 500 TL TR garantili mini aldım. Bundan önceki tabletimi amerikadan aldırmıştım mesela reset atma problemi vardı garantide olmadığı için öyle kullanmak zorunda kalmıştım.
  • zgronrn kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok sağol hocam. Türkiye'den alayım o zaman. Umarım yakın zamanda Iphone içinde ABD ile aynı paraları öderiz.
  • yurt dışından getirttiğim anti-glare yansımasız ekran koruyucu var elimde (4 adet) bana 7,90 $ geldi almak isteyen olursa kargo alıcıya ait olmak üzere gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 25 Aralık 2013; 22:15:27 >

• zgronrn kullanıcısına yanıt
    biraz kalınlaştırıyor haliyle ama benim hoşuma gitti açıkcası ben puanlarımla falan almıştım hızlıal dan bana 14 tl falan gelmişti. aynı kılıf hb.de neredeyse 2-3 katı fiyata satılıyor.
    mediamarkta benzeri kılıflar var onları inceledim ama fiyat olarak pahalo geldi ayn deri özelliklerinde aynı tip daha ucuza hızlıal.comdan aldım. önce tereddüt etmiştim fakat ürün gelip kullanınca tereddütlerim ortadan kalktı
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Bende tam alacaktım ama sonra vazgeçtim açıkçası kargoya birlikte 25 TL'ye geliyor. Görmedende almak istemedim. Trustun kılıflarının derisi duruşu benim çok hoşuma gidiyor ama anlam veremiyorum yani kilit nasıl çalışmaz ben mi yanlış yapıyorum diyecem ama yanlış yapacak birşey yok

Trust kılıfın fotoğraflarını çektim hafta sonu kılıfı teknosada varsa başka kılıfla deneyip bakıcam. Tam olarak bu kilit sisteminin nasıl çalıştığınıda bilmiyorum ama kılıfın bozuk olma ihtimali var mı?

• youtube den 1080 p video nasıl izleriz ipad mini ile

• birde 22mb internet hızım var fakat ipad mini 12 mb dan yukarı cıkmıyor testlerde modemin dibinden yapıyorum testi normalmidir daha yuksek alanlar varmı hız testini

• Arkadaşlar iki sorum olacak.

1.Ekran koruyucu jelatin olarak parlak mı mat (parmak izi bırakmayan) mı kullanıyorsunuz?
    Birkaç gün önce satın aldığım iPad mini için tavsiyeleriniz ne olur?

2.Facebook'ta devamlı online görünme meselesini nasıl çözebiliriz?
    Sohbet kısmını nasıl offline yapabiliriz?

Yardım ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

• Merhaba Arkadaşlar.
    İpad mini retina + 4g tablet aldım.
    turkcell'den internet için data hattı aldım ipad mini e taktım.
    Ama cihazda Wifi Hotspot görünmüyor. İnternette bakıyorum milletin cihazında var.
    Bu problemle başa çıkabilmiş bir arkadaş var mı?
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.