Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En azından air öneririm, Eylül Ekim gibi yeni ipad ler çıkacak o zamanı beklerseniz şimdiki air gücünde ipad 8 i daha ekonomik olarak alabilirsiniz.
  • İPad Air 2 den geçmiş biri olarak sadece eksilerinden bahsedeceğim;
    Air 2 bu cihaza göre daha az ısınan bir cihaz,
    Air 2 daha hafif ve daha kibar,
    İpad 7. Neslin ekranı ile üst katmanı arasındaki boşluktan dolayı plastik bir yüzeye tok tok vuruyormuşsunuz hissiyatı veriyor. İpad pro ve air 3 de böylemi bilmiyorum.
    Beyaz dengesi ve renk ler kesinlikle air 2 de daha iyi.
    air 2 deki ekranın yansıma önleyici katmanı bu kadar farkedeciğini hiç düşünmezdim, iPad 7. Nesildede olmayacağını hiç düşünmemiştim.
    Klavye mouse aparatı aldım, Exceli çok efektif kullanamadım.Biraz yavaş gibi geldi.word zaten düz yazı.

5 senelik air 2yi satıp yeni bir cihazdan beklentimi hiç karşılamadı.

Yoğun bir çalışma dönemimde ve pandemiden dolayı inceleme fırsatım olamadı cihazı alırken.İnanın ikinci el değeri , İlerde parçasının rahat bulunması gibi artıları olmasa başka markalar tercih edilebilinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refsak -- 22 Haziran 2020; 0:29:29 >

• refsak kullanıcısına yanıt
    Ekranı lamine olduğu için air 3 ve ipad proların hissi direk cam’a dokunuş hocam. Mini’de de şuan lamine ekran kullanılıyor 4-5. Nesilleri diye biliyorum. Bitek düz ipadlerde bu olay yok bu da plastiğe dokunuyormuş gibi bir his veriyor. Bende düz ipad’de var air da var yanyana konduğunda bile ekrandaki boşluk rahatsız ediyor düz modeldeki. Ki dokununca fark daha da belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silent_ship

Selamlar arkadaşlar. Çocuğum ve kendim için bir ipad almak istiyorum. Çocuk oyun oynayacak, robloks vb., şimdilik pubg felan oynamıyor, ilerleyen yaşlarda benzerlerini oynayabilir, ben de fotoğraf düzenlemek, netflix film izlemek vb için kullanacağım. Fayda maliyet analizi yaparsak hangi ipad bana önerirsiniz? Aldığım ürün bir kaç sene sorunsuz kullanılsın. Teşekkürler.
    Hocam bende şu an iPad Air var birinci nesil.Su an için pubg dahil bir çok oyunu oynuyorum.Ben bu cihazı 6 sene önce aldim ve hala kullanıyorum.Sen Air 3 alırsan en az 5-6 sene sorunsuz kullanırsın.Tabiyki bu malını ne kadar temiz ve koruyarak kullandığın ile alakalı.
  • stok sorunu sizce ne zaman çözülür arkadaşlar? pro için 1 ay sonra teslim tarihi veriyor apple.
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Bir sürü para veriliyor yazık. Ekranı biraz aktif kullan Gece tak tuk ses yapıyor. İşin garibi bir tane incelemede bunu dile getirmiyorlar. Bu kadar marka sevicilik olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bence iyi yapmışsın..

4 bine air 3 satacaklar..

kulaklığı 900 e zor satarız.

3100 e gelecek.. bence siz iyisini yaptınız

Alıntıları Göster
    Kulaklıkta aldım birkaç gün sonra kargoya verirler airpod pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: refsak

Bir sürü para veriliyor yazık. Ekranı biraz aktif kullan Gece tak tuk ses yapıyor. İşin garibi bir tane incelemede bunu dile getirmiyorlar. Bu kadar marka sevicilik olmaz.
    bu mesele şimdi kafama takıldı bak. sizden duyuyorum.

en iyisi mağazada bi kıyaslama yapacagım
  • refsak kullanıcısına yanıt
    Evet hocam umarım bu eylül’de 8. Nesili de lamine ekran olarak çıkarırlar da o plastiğe dokunma hissi gider. Gerçi o zaman air satışlarını baltalamış olur apple. Bakalım ne yapacaklar.
  • Air ve üstünde lamina ekran olur yine, giriş seviyesi ipadlere lamina ekran koymazlar.
  • PT'de ipad pro için stok var şu an. kulaklık kampanyası 9 temmuzda olsa, 9 ağustosta teslim tarihi olsa 1,5-2 ay beklemek istemeyenler için iyi bir fırsat. 7279'a aldım ipad pro 12.9'u.
  • Apple'ın kendi sitesinden almıştım 3 hafta önce hala kargoya verilmemişti. İptal edip Pt'den aldım ben de.
  • Bu yılki eğitim indiriminde verilecek kulaklık beatsmi yoksa airpods kulaklık mı olucak hangisi olursa daha kolay satılır
  • börü06 kullanıcısına yanıt
    Gecmis senelerde beats verildi bu sene amerikada airpods olarak baslatildi kampanya buyuk ihtimal turkiyede de airpods olacaktir. Bence airpods daha kolay satilir beats e göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Gecmis senelerde beats verildi bu sene amerikada airpods olarak baslatildi kampanya buyuk ihtimal turkiyede de airpods olacaktir. Bence airpods daha kolay satilir beats e göre.
    Beats ile ayni fiyata yada daha pahalıya elden cikarabileceksek daha iyi
  • Arkadaslar yeni cikan cihazlari ayni ozellikler daha ucuza demissiniz nasil oluyor . Yeni cikacak cihazlar dahami ucuza gelir ben air 3 almak istiyorum airpod kampanyasiyla .ama birinden o kampanyanin turkiyeye hemde avrupaya gelmiyecegini duydum adam apple yle konusmus bizzat ne kadar dogrudur bilemem yeni cihazlar dahami ucuza gelicek simdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa SARI. -- 23 Haziran 2020; 10:11:56 >
  • Sizce önümüzdeki ay yapılacak kampanya Ipad mini fiyatlarını da etkiler mi? Kampanyayı beklemek lazım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: börü06

Beats ile ayni fiyata yada daha pahalıya elden cikarabileceksek daha iyi

Alıntıları Göster
    Beats daha pahalı diye biliyorum ama airpods daha çok satılıyor dolayısıyla elden çıkarması daha kolay
  • DiriliŞ_97 kullanıcısına yanıt
    Mini kampanyaya dahil değil. Kampanya ile şu anki eğitim fiyatı zaten değişmiyor sadece hediye veriliyor. Mini için beklemenize gerek yok.
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    ipad 7. nesil içinde kulaklık kampanyası geçerli mi? şuan fiyatı 2300 tl beklemeye değer mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.