Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EknCn

iPad almayı düşünenler için kendi yaptığım inceleme videosu var, ilgilenenler izleyebilir en azından fikir edinebilirsiniz.
    (Ayrıca bu video çekme işine yeni başladım sayılır, izleyenler hatalarımı söylerlerse çok memnun olurum)

merhaba bu 10.2 olan mı yoksa ipad air mi

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Burda hemen hemen hergün konusuyoruz keşke denk gelseydiniz. İade etme şansınız varsa edin apple’ın kampanyayı başlatmasını bekleyin. Olmuyorsa da güle güle kullanın hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Burda hemen hemen hergün konusuyoruz keşke denk gelseydiniz. İade etme şansınız varsa edin apple’ın kampanyayı başlatmasını bekleyin. Olmuyorsa da güle güle kullanın hocam
    kesin gelir mi ki kampanya
    Her sene oluyor. Bu sene abd ve kanada’da başladı 3-4 gün önce. Temmuz’da bize de gelir mutlaka. Önceki seneler beats solo 3 veriyolardı geçen sene ben öyle aldım air 3’ü mesela. Bu sene de airpods veriyolar.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bilgi icin, 2299₺'ye ipad 7 alacaktim ama beklemek daha mantikli gibi. Kapitalist sistem cebimizdeki parayi nasil alacagini cok iyi biliyor. Yine zarara girecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Bekleyin hocam air 3, 10.2 7. Nesile göre çok iyi bir cihaz. 10.2 arada kaldı işlemcisi 6. Nesille aynı. Öyle alel acele çıkarılmış bir model gibi. Yine kötü değil tabiki diğer tabletlerle kıyas edilmeyecek kadar iyi fakat air 3 daha uzun ömürlü bir cihaz olur. Gerek işlemcisi, gerek ekranı. Kapitalist düzene kaptırdık kendimizi gidiyoruz bakalım 😂

10.2 hocam, benim için iPad ve iPad Pro var.
    Air çok ara cihaz, iPad Air'de yaptığım her şeyi iPad 7. nesil ile de yapabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

10.2 hocam, benim için iPad ve iPad Pro var.
    Air çok ara cihaz, iPad Air'de yaptığım her şeyi iPad 7. nesil ile de yapabiliyorum.
    İpad air’de kampanya olacağı söylentisi var. Ve ipad 7 de 32 gb hafıza var bence çok yetersiz, 64 gb bir nebze iyi. Bunlar dışında işlemci daha iyi, pro’nun yatı fiyatı... Tüm bu sebeplerden air daha mantıklı geliyor.

• 7.nesil ipad yerine air tavsiye ederim her yönden çok daha iyi cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

ulan dün 10.2 gidip aldım

Alıntıları Göster
    bence iyi yapmışsın..

4 bine air 3 satacaklar..

kulaklığı 900 e zor satarız.

3100 e gelecek.. bence siz iyisini yaptınız

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bence iyi yapmışsın..

4 bine air 3 satacaklar..

kulaklığı 900 e zor satarız.

3100 e gelecek.. bence siz iyisini yaptınız

Alıntıları Göster
    Combo falan biraz daha aşağı çeker bizimkiler.Ben pubg için 7.nesil alayım dedim ama air 3 daha üstün.Ben aradaki 700-800 lirayı vermeye razıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

Combo falan biraz daha aşağı çeker bizimkiler.Ben pubg için 7.nesil alayım dedim ama air 3 daha üstün.Ben aradaki 700-800 lirayı vermeye razıyım.

Alıntıları Göster
    sadece pubg için mi?

• quote:

Bu sene ipad air 3.999 lira. Eğitim indirimiyle birlikte 3.839 liraya geliyor. Bunun yanında da apple’da 1.100 lira fiyatı olan airpods 2 kulaklık veriliyor. Ayrıca airpods 2’nin kablosuz şarj modelini almak isterseniz 300, airpods pro almak isterseniz 800 lira ödeme yapıyorsunuz. Kampanya temmuzun 2-3. Haftalarında başlar diye bekliyoruz.
    Fiyatlar belli değil diye biliyorum. Airpods pro 600-700 ek ödeme olur bence.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Pubg aynı zamanda internet gezinme vs.Özellikle pubg ekran görüntüsü almak için tercih ediyorum.
  • sasamkn kullanıcısına yanıt
    Airpods 2 ücretsiz. Airpods 2 wireless kutu 40$. Airpods pro 90$ hocam. 1100 liralık kulaklığı hediye ediyor. Kablosuz kutu isteyenden 300 lira. Airpods pro isteyenden 800 lira alacaklar. Aralarındaki fark bu. Önceki sene beats modellerini hediye ettiklerinde de böyle oldu. En son ben air 3 ve beats alırken de aralarındaki fark sitedeki fiyat etiketlerine göreydi.

• ABD mağazasında fiyatlar bu şekilde, iPad Air ile birlikte kulaklık bedava, 40 dolar farka kablosuz şarjlı, 90 dolar farka airpods pro veriyor.

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• quote:

Airpods 2 ücretsiz. Airpods 2 wireless kutu 40$. Airpods pro 90$ hocam. 1100 liralık kulaklığı hediye ediyor. Kablosuz kutu isteyenden 300 lira. Airpods pro isteyenden 800 lira alacaklar. Aralarındaki fark bu. Önceki sene beats modellerini hediye ettiklerinde de böyle oldu. En son ben air 3 ve beats alırken de aralarındaki fark sitedeki fiyat etiketlerine göreydi.
    Sitesine baktığımızda normal AirPods 159 dolar görünüyor apple türkiye sitesinde de 1100 tl. Yani doları 6.91 den hesaplayabiliriz. Abd kampanyasında 90 dolar ek istiyorlar pro için bizim için de kabaca hesapla 620 tl gibi bir rakam yapıyor.

• sasamkn kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de diyorum ki geçen sene de beats verirken sitede 1700₺ olan kulaklığı ücretsiz verdiler. 2.500 olana 800 lira istediler mesela. Aralarındaki fark 800 iken 620 liraya airpods pro vermezler 😄 yine bekleyip göreceğiz. Ama dediğim gibi olacağına eminim 299₺ verene airpods 2 kablosuz, 799 ₺ verene airpods pro verecekler. Sitede aralarındaki fiyat neyse onu ister bizden. Her sene olduğu gibi

• Selamlar arkadaşlar. Çocuğum ve kendim için bir ipad almak istiyorum. Çocuk oyun oynayacak, robloks vb., şimdilik pubg felan oynamıyor, ilerleyen yaşlarda benzerlerini oynayabilir, ben de fotoğraf düzenlemek, netflix film izlemek vb için kullanacağım. Fayda maliyet analizi yaparsak hangi ipad bana önerirsiniz? Aldığım ürün bir kaç sene sorunsuz kullanılsın. Teşekkürler.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Anladım, bekleyip görücez :)

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.