Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.431
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mini ve air modelleri her sene güncellenmiyor. Benim tahminim 2023 de yeni mini modeli çıkar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Stravious kullanıcısına yanıt
    Spigen bu konuda en başarılılardan. Hoşunuza giden bir kılıf modeli ve istediğiniz ekran koruyucuyu alabilirsiniz. Ekran koruyucu için bazı modellerde uygulama için yardımcı alet geliyor. Onları tercih ederseniz işiniz kolaylaşır.

• iPad Air 5 için

Önceki mesajlarda konuşulmuştu esr nin aliexpress satıcısından aldığım kılıf geldi. 14.3 usd/254 TL'ye aldım. 45 lira da gümrük ücretleri toplamı.

Ani bir hareket yapınca mıknatıstan çıkıyor.o da gayet normal. Kullanışlı,kalem koyma yeri de var.
    İlgilenen olursa detay çekip atabilirim.

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Ürün
    TRY 342.19 50%OFF | ESR iPad hava 5 durumda 2022 manyetik kılıf için iPad hava 4 için iPad Pro için 11 2018 akıllı kapak üç katlı için iPad hava 5 4 kılıf Funda
    https://tr.aliexpress.com/item/1005004305399597.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60176103340&aff_fcid=3c2a3f8b6c314283a8fc41ce07deabec-1660131915342-05215-_v1lUbD&tt=MG&aff_fsk=_v1lUbD&aff_platform=default&sk=_v1lUbD&aff_trace_key=3c2a3f8b6c314283a8fc41ce07deabec-1660131915342-05215-_v1lUbD&shareId=60176103340&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=56edceb3e94b42ef84b4aa09e207477d&afSmartRedirect=y&gatewayAdapt=glo2tur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 10 Ağustos 2022; 14:47:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lakrem L kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar daha kutuyu açmadım. Bataryanın çok çabuk bitmesi ve ısınmasından bahsediyorlar. İade mi etsek bilemedim.

söylediğiniz şeyler varsa direkt edin. çekilmez.

• Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]www.vatanbilgisayar.com
    Ipad Mini-64GB WIFI SpaceGray-8.3''Retina-Bluetooth-10 SaateKadar PilÖmrü-293Gr fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/ipad-mini-64gb-wifi-spacegray-8-3-retina-bluetooth-10-saatekadar-pilomru-293gr.html

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]www.vatanbilgisayar.com
    9.Nesil Yeni iPad-64GB WIFI+4G-Silver-10.2''Retina-10SaateKadarPilÖmrü fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/9-nesil-yeni-ipad-64gb-wifi-4g-silver-10-2-retina-10saatekadarpilomru.html

• 17.349 Tl ye aldım diye seviniyordum 17.099 Tl ye düşmüş 12.9 128 m1. Allahtan kutuyu açmadık. En iyisi iade edip m2 leri beklemek. Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Arkadaşlar ders notu almak ve film dizi izlemek,internette dolaşmak için şarjı uzun gidecek ipad önerir misiniz?

https://www.pt.com.tr/ipad-10-2-inc-wi-fi-64gb-gumus-mk2l3tu-a

Bu iş görür mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netmaster1903 -- 15 Ağustos 2022; 22:47:59 >
  • netmaster1903 N kullanıcısına yanıt
    ipad 9. nesil

• guitarman kullanıcısına yanıt

Kullanıma bağlı

Hangi sitede?

• Arkadaşlar merhaba. Airpods hediyeli tablet alıcam. Yanında 2. Nesil mi yoksa 3. Nesil mi alıyım bilemedim. Kullanmadan satacağım, hangisi çabuk gider sizce?
    Bir de 3. Nesil kablosuz şarj kutulu mu? Yani 2. Nesildeki gibi opsiyon olarak değil, direkt kablosuz değil mi?

• dembudem D kullanıcısına yanıt
    3. Nesil doğrudan kablosuz şarj kutulu. Satmak için de kullanmak için de 3. Nesil öneririm.

• Vatan

sepette indirim oluyor.

Sarjı en uzun giden ipad bu.

Ben gündelik kullanıyorum. Safari-youtube-netflix

8-10 saat aradı ekran süresi veriyor

• dembudem D kullanıcısına yanıt
    3. Nesil tavsiye ederim, tere ve suya dayanıklı, ses kalitesi pro modelle aynı ve pil ömrü en uzun kulaklık

• Az önce PT’den 9.nesili sipariş geçtim. Yeni cihazlar tanıtıldığında dolar kurunu 18’den hesaplayacaklar diye şimdiden aldım. Umarım pişman olmam.

• Paperlike ile normal Ekran koruyucular arasında not almada gerçekten çok büyük farklılık oluyor mu? Ekran koruyucu alacağım ama karar veremedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.