Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cok hizli sn. 80-100 mb ile atiyordu sanirm… yalan yok aldim. 1-2 deneme yaptim sonra kullanmadim 😃
  • bitcoin alırım düşer, altın alırım düşer, dolar alırım düşer, ipad alırım düşer

fiyat düşmesini istediğiniz bir şey varsa söylemeniz yeter  

• covert kullanıcısına yanıt

Bende almam yükselir almam yükselir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad 8 yerine alma şansımız varsa air 4 alım bence. Ekran kalitesi ve tasarım baya farklı.

• covert kullanıcısına yanıt
    Ben de 300 lira zarar ettim şimdilik ipadden. Benimde hikaye aynı. Ne alsam fiyatı düşer 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • carlitoss kullanıcısına yanıt

Air 4 bariz daha iyi ama ipad 8’ede kötü diyemiyorsun İpad pro ve air içinde aynı şeyler geçerli işte adamlar yapıyor ne alırsan al pişman olmuyorsun ben hafıza ve birazda batarya dışında hangi cihazı alırsam alayım pişman olmadım şu ana kadar Apple’dan

• karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    ipad 8 fiyatina gore cok iyi 32 2.800 e aliyorsan iyi

ama 128 3.800-4000 verilmez

ekran air 4 gore geride… kasa 10 yillik kasa… ses hoparlör tek taraftan geliyor rahatsiz ediyor . ama hizi kusursuz en ufak yavaslik yok

32 2.800 alinir

ama 3.5000-4000 e çıkabilen kesinlik 4.900 civarina air 4 kacirmasin derim
  • İpad air vatan bedava.

Arkadaşıma söyledim sipariş geçti şimdi

• Arkadaslar Air 4 un içinden guc adaptoru cikmiyor sanirim onu ekstra almamiz gerekiyor degil mi?

Ipad 8 de kutu icerigine dahil diye biliyorum

Air 4 ile Ipad 8 arasinda ekran kalitesi falan olarak cok fark var mi sizce, aradaki farka deger mi? Ipad 8 de cok Iyi ve hızlı gpzukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fourtytrees -- 13 Mayıs 2021; 0:23:15 >
  • Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Yok hocam çıkıyor. Hızlı sarj adaptörü hatta

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    tum ipadlerde adaptör kanlo cikar…

ipad 8 hizli bir cihaz hiz konusunda sorun yaratmaz. ama ekran lamine air 4 de… kasa yeni nesil… hoparlör 2 adet ama biri sag biri solda ( ioad 8 tek tarafta hoparlör ses tek yonden gelmesi dinleme zevkini azaltir )

uzun sure keyifle kullanim 5000 civarina cikan icin air 4 tabi ki

ama 2000-3000 tl max butcesi olana da 2.800 pt alip uzun yillar keyilfe kullnir air 4 neredeyse yari fiyatina ipad 8
  • Tamamdır tesekkur ederim arkadaşlar, gönlüm air 4 ten yana tabi ama fiyatta iki katı, biraz daha incelyip bi karar veriyim o zaman

• catik kullanıcısına yanıt

Hocam bu Ssd'deki müzik filmleri ipad'e atma işini test edebildin mi

• karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    simdi yattim. yarin öğleden sonra hatirlar ozelden istersen mutalka denerim .. ne hizda atiyor vs bilgi veririm
  • Beyler bu arada magzter üyelik açtım. Eski ipadimde de uzun süre kullanmıştım. Aile üyeliği imkanı var. Düşünen varsa kişi başı 60 TL ye geliyor 1 yıl üyelik.

https://forum.donanimhaber.com/magzter-e-dergi-gold-aile-uyelik--148969377

ne hocam bu aylik dergilerin oldugi bir uyelikmi… turkcell dergilik oldukca iyi ondan farkli mi
    Evet hocam dergiler var Türkçe (tüm dergiler yok gerçi), İngilizce ve İngilizce gazeteler. Ben günlük İngiliz gazetelerini de okuyorum. Bir yandan Türkçeye vs çeviyorum İngilizcemi geliştirmek için faydası oluyor.

Level, Oyun gezer, National Geohraphic, popular science, how it works, atlas, teknoloji dergileri, food travel, tempo travel, forbes, fortune, esquire, episode, atlas tarih, oto dergileri vs var.

Türkcell Dergilik hiç kullanmadım ama o da iyi heralde.

tuckell dergiligi tavsiye ederim herkese hem gunluk gazateler mevcut tum sayfalri ile… bilim teknik populer bilim. chip atlas gibi 100 e yakin dergi var

hepsi ucretisiz
    Hadi ya ücretsiz kesin mi? Ben onlar da paralı üyeliktir diye magzter aldım hiç bakmadan.

Edit: ücretliymiş Dergilik. Goldüyelik aylık 29 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 13 Mayıs 2021; 14:9:11 >
    turkcel hatti kullniyorsan ucretsiz en azindan ben yillardir ucret vermiyorum… ttnet vodofone kullananlara icin ucretli
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.