Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple kalem olması çok farkediyor mu aliexpressteki kalem işe yaramaz mı,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bzkynkvlcs B kullanıcısına yanıt
    Bu ara tıp okuyanlara ipad baya popüler. Tek sıkıntı fiyatlar Biraz yüksek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam o kalemler ekranı çiziyor falan diyorlar ama bilemiyorum. Almışken tam alayım diyorum. Zaten alma amacım not almak, pdf lere bakmak

• RipperNo! kullanıcısına yanıt

Ben de sizinle aynı ihtiyaca sahiptim, ipad 8. nesil ile işlerimi fazlasıyla görebileceğimi düşündüm. Aliexpressten de koruyucu kılıf, paperlike ekran koruyucu ve kalem aldım. Paperlike cidden güzel bir his veriyor ve erkanı matlaştırıyor, ben bu şekilde daha da çok seviyorum. Apple pencil dışındaki kalemlerin çizeceğine dair şüpheniz varsa bu şekilde bir ekran koruyucu ile kullanabilirsiniz. Hem parmak izi yapmaz hem de size daha güzel bir kullanım sağlar

• ozdx O kullanıcısına yanıt
    Amazonda katlamalı kılıflar ile aliexpress tekilerin farkı var mı? Bir de önerebileceğiniz kalemler neler? İpad air e yakınım şuanlık. 64 gb yeterli olur diye düşünüyorum. Zaten Microsoft sınırsız onedrive veriyor.

Kılıf link :https://www.amazon.com.tr/dp/B08QFLQDGN/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_FM73RBK83JN2PARHVSSN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RipperNo! -- 3 Mayıs 2021; 21:43:8 >
    Cok yaygın evet ama gözümüzden de olmayalım 6 sene boyunca nasıl etkisi olur acaba

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt
    Alan arkadaşlarım keşke 1. Sınıfta alsaydım diyor. Slaytları çıkarınca şekillerin çoğu güme gidiyor. Bence anatomi ve biyokimya için süper olur. Ki zaten tıpçıysan gözün illaki bozulur ders çalışmaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RipperNo! -- 3 Mayıs 2021; 21:48:11 >
    Benim belimde sıkıntı çıkmaya başladı şimdiden bu gidişle gözden de olacam :/

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt
    Ben güzel bir çalışma koltuğu alayım dedim 1500 lira fiyat çektiler. Mecbur devam ediyoruz. Göz içinde yapacak bir şey yok

goojodoq markasinin kalemini kullaniyorum ben, size de tavsiye ederim. Yakin cevremde kullanan arkadaslarimdan da herhangi bir sikayet duymadim.

Benim aldigim kilifta kalem koyulabilecek de bir bolme var, ayrica malzemesinin daha kaliteli oldugu soyleniyor. Ipad air icin kalem koyma yerine ihtiyac olmayacaktir.

• Bu pt veya Airpods indirim ne zaman olur iPad Air için tahmini, normalde Apple fiyatının %20 civarı altında satıyor iPad 8'i.

2 senedir 10 Temmuz civarında başlıyor. 2 sene önce Beats Solo 3, geçtiğimiz sene de Airpods 2 hediye verildi.

Hocam bu muadil kalemlerin, orijinal den farkı nedir? Yani neden 1000 lira bu kalem?

hocam kalemi nereden aldınız acaba?

• Yan sanayi kalemlerin basınç hassasiyeti olmuyor, not almak için herhangi bir problem yok fakat çizim yapmak için ideal değiller. Benim bildiğim tek fark bu.

• Kalem:

https://www.aliexpress.com/item/4000426521336.html?spm=a2g0o.cart.0.0.3d703c00ExvMPN&mp=1

Aliexpressten goojodoq adlı firmadan aldım. 10,11 ve 12. nesilleri var. İhtiyacınıza ve ipadinizin türüne göre bakabilirsiniz. Farkları belirtiliyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdx

Kalem:

https://www.aliexpress.com/item/4000426521336.html?spm=a2g0o.cart.0.0.3d703c00ExvMPN&mp=1

Aliexpressten goojodoq adlı firmadan aldım. 10,11 ve 12. nesilleri var. İhtiyacınıza ve ipadinizin türüne göre bakabilirsiniz. Farkları belirtiliyor zaten.

Valla zibil tane sürüm çıkarmışlar 10 alayım diyorum 50 vereyim 11 olsun 20 daha vereyim 12 olsun vergisi algısı 300 liraya gelecek, anlamadım ki ben çinlü ürüne bu parayı veresiye kadar 800 liraya apple alırım düşüncesi oluşuyor. 10. nesil 220-230 civarı bunu alıp geçelim mi? pc ye geçmeden önce kaba taslak video kes birleştir yapacağım daha pratik olur kalem dedim ama boşuna para harcama diyen varsa şimdi konuşsun :) Paramız o kadar değersiz ki bi kalem için 40 takla atıyoruz arkadaş..

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt

Hocam ben 10. Nesil aldım geçtim. Üst nesillerde manyetik şarj vardı zaten, benim tabletim uymuyordu. 10la 11 arasından da 10. Neslin şekli daha çok hoşuma gitmişti. Aldım geçtim. Maalesef gün geçtikçe fakirleşiyoruz. Gün geçtikçe daha da çok dibe batıyoruz.

ben 12. nesili almıştım yedekli olan, sonra senin mesajından sonra 10. nesil alıp ilkini iptal ettim. 50 lira bile olsa fazladan veresim yok tat vermezse çöpe gitmesin :)

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, umarım sorunsuz bir şekilde gelir de kullanırsınız. Ben ve çevremdeki arkadaşlarımda bu kalemden var şimdiye kadar herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadık.

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.